Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: За бога, приятели, гласувайте!

    Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
    Това, че е пребоядисан комунист, ще го пропусна.
    Намаляване на пенсиите.
    Приватизационните сделки. Продаде банки и държавни предприятия на безценица.
    Нека който се сеща нещо друго, да допълни.
    Хм, и аз нещо помня...точно Костов преподаваше политикономия на социализма във ВИИ "Карл Маркс"....сегашното УНСС. А и управлението му помня....възхода на мутренските фирми, тогава си легализираха бизнеса и си изпраха паричките без проблеми. И министрите му....господин 10% помните ли го. Абе...шашава работа. Добре де, хипотетично отивам да гласувам. И за кой от всички....един дол дренки са. Виж, ако Галевите се прехвърлят във Варна.....

    Коментар


    • #77
      До: За бога, приятели, гласувайте!

      Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
      Това, че е пребоядисан комунист, ще го пропусна.
      Намаляване на пенсиите.
      Приватизационните сделки. Продаде банки и държавни предприятия на безценица.
      Нека който се сеща нещо друго, да допълни.

      П.П. Единственото по-малко зло досега беше Атака - като символ и израз на гнева и протеста на народа. Понеже сега е ясно какви явни боклуци са всички кандидати, та ни отрязаха възможността и за протестен вот, да не би Атака да станат основна сила в парламента! (това беше майтап ).
      Много бих искал да вляза в спор, но ще се отклоним от темата и ще стане много дълго.
      Само едно ще кажа. Късата памет на българина е един от най-големите му проблеми. Така, че гласувайте хора, но мислете преди това.

      Коментар


      • #78
        До: За бога, приятели, гласувайте!

        Май само НДСВ не сме споменали.Честно казано тяхното управление от 2001 до 2005 май беше не съм го запомнил нито с хубаво нито с лошо.И все пак неможем да отречем,че най-добрия ни политик в ЕС е Меглена Кунева,а тя е от НДСВ.


        мод едит:Кой за кого и дали ще гласува-неделя,урните!Тук-не,затова половината пост е изтрит.
        Последно редактирано от maxxx; 30-06-09, 18:55.
        ROCK ON

        Коментар


        • #79
          До: За бога, приятели, гласувайте!

          Всеки сам си взима решението за кого да гласува.... Само на пенсионерите, ромите и продавачите на гласове се казва за кого... По форумите сме повече или по-малко интелигентни муцуни - от нас поне се очаква да мислим за бъдещето на страната като дойде денят за избори.... И аз мога да поспоря с Петя, ама темата наистина е дълга, а и не искам да агитирам конкретно....

          Коментар


          • #80
            До: За бога, приятели, гласувайте!

            Лелеее, как можах да пропусна тия с жълтите гащи??? Щото се ос..ха отвсякъде може би.
            Като почнеш с ментето, дето го раздаваше цар, за панаирджийска радост на "простия народ"!
            Не ги споменах, защото бяс ме хваща, като се сетя за тая велика простотия на българина!

            Е, колеги офроудъри, сиреч - извън коловоза - за кого изобщо можем да гласуваме? Като се замисля, невалидния глас също не е добър вариант, освен ако не вдигне поне 60 %!

            Горби, не става въпрос за агитации, аз чистосърдечно питам и търся ВАРИАНТ!
            Последно редактирано от Петя; 30-06-09, 18:49. Причина: доп.
            НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
            Omnia vincit amor !

            Коментар


            • #81
              До: За бога, приятели, гласувайте!

              Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
              Това, че е пребоядисан комунист, ще го пропусна.
              Намаляване на пенсиите.
              Приватизационните сделки. Продаде банки и държавни предприятия на безценица.
              Нека който се сеща нещо друго, да допълни.

              П.П. Единственото по-малко зло досега беше Атака - като символ и израз на гнева и протеста на народа. Понеже сега е ясно какви явни боклуци са всички кандидати, та ни отрязаха възможността и за протестен вот, да не би Атака да станат основна сила в парламента! (това беше майтап ).
              Аман с това намаляване на пенсиите.Или може би се брои деноминацията за намаляване, когато станаха 1000 пъти по-малки? Абе вие не си ли спомняте 1997, скоро беше. Цифрите в линка по-долу може да не са на 100% верни ама са си бая верни, все пак живяхме 1997 година и знаем какво беше. Само трябва да се абстрахираме от промиването на мозъците чрез средствата за масово осведомяване. В тях непрестанно се втълпяваше че е най крумпираното правителство и Костов е най-престъпния човек в държавата

              http://www.mediapool.bg/forum/popmsg.php?msgid=946863


              Ще ми се да видя подобно сравнение за следвашите две правителства.

              Коментар


              • #82
                До: За бога, приятели, гласувайте!

                Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                Горби, не става въпрос за агитации, аз чистосърдечно питам и търся ВАРИАНТ!
                Е нали ако някой ти каже ще е точно агитация.
                Мисли. Не може да сме чак толкова прост народ, че да няма за кого да се гласува. Та нали политиците са огледало на народа. Каквито са хората, такива са и политиците. Не са нов внос 2009г.

                Коментар


                • #83
                  До: За бога, приятели, гласувайте!

                  Значи,

                  За да стане ясно, първо няма да гласувам за Костов.

                  Ама:

                  1. Спомнете си в какво състояние завари държавата, и в какво състояние я остави. Или забравихте 97-ма? В която година на власт бяха същите, дето са и сега. Ако от ЕС не ни помпаха с пари, в момента да е съвсем същото. Спомнете си ТОП МУТРАТА, от която тръгна всичко - луканов. Та, Луканов беше тогавашния Доган. И това всеки по-запознат го знае.
                  2. Кажете, в оная тотална анархия и колапс на властта изобщо, какво можеше да се направи? Сигурно можеше и повече, но не вярвам че много повече.
                  3. Мистър 10% ли? Сега с такива проценти изобщо не си играят. За сегашните това са смешни цифри.
                  4. 8 години по-късно какво се промени, по отношение на държавност? Съда все още не работи. Полицията е в плачевно състояние - служителите отделят от собствените си заплати за елементарни неща, например радиостанции. Купиха им коли, а не могат да им осигурят бензин. Изобщо някой в тия 2 правителства демонстрирал ли е някаква воля за справянето поне с дребната престъпност, която е най-видима и най-много тормози хората? Май не. Даже, твърдо не.

                  Таа, Костов е лош. ОК, ама тия след него по-добри ли бяха? Защо "царя" не се дотътри тогава, ами изчака? Щото просто нямаше шанс.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #84
                    До: За бога, приятели, гласувайте!

                    Да, гласувайте!
                    Не съм чел темата, не участвам в нея. Но днеска случайно присъствах на разговор между най-окаяни, диви, безумни, софийски мутри. Уговаряха се как да врътнат до морето, какво там, па що. И че за живо за умряло трябва да са в София в неделя, за да гласуват. А то с тия турци, и нещо за майката. Като видяха че ги гледам, ми скочиха с въпроса до 17, или до 19 часа се гласува.
                    Просто младежи от гетото.
                    Който не гласува е родоотстъпник. Е, по моему. А тая земя достатъчно тежи от гробовете. На тия хора, които. А те не за шепа мазни крадци, те уж за нас ...

                    Коментар


                    • #85
                      До: За бога, приятели, гласувайте!

                      Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                      ...........
                      Горби, не става въпрос за агитации, аз чистосърдечно питам и търся ВАРИАНТ!
                      И аз съм така. Айде реших, ще гласувам. Ама за кого ?

                      Дай да хвърлиме един чоп и такива като мен дето всички са им черни - гласуваме за спечелилия чопа .
                      Не искам да поемам отговорност с гласа си, но реших, че ще гласувам. Затова всички без ДПС - на въртележката.
                      Който изтеглите, той ще ни краде следващите 4 години. Съгласен съм !

                      Ако не се напием прекомерно на Каварна де !
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #86
                        До: За бога, приятели, гласувайте!

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        И аз съм така. Айде реших, ще гласувам. Ама за кого ?

                        Дай да хвърлиме един чоп и такива като мен дето всички са им черни - гласуваме за спечелилия чопа .
                        Не искам да поемам отговорност с гласа си, но реших, че ще гласувам. Затова всички без ДПС - на въртележката.
                        Който изтеглите, той ще ни краде следващите 4 години. Съгласен съм !

                        Ако не се напием прекомерно на Каварна де !
                        И аз се присъединявам към чопа. Теглете...квото се падне. Кажете за кого, щом настоявате. И ако не вярвате, ще се снимам пред урната. То май някоя телевизия трябва да дойде...цяло събитие си е. Последно като гласувах ми дадоха цвете...май бях на 18..... Ай, няма да Ви разказвам....

                        Коментар


                        • #87
                          До: За бога, приятели, гласувайте!

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          И аз съм така. Айде реших, ще гласувам. Ама за кого ?

                          Дай да хвърлиме един чоп и такива като мен дето всички са им черни - гласуваме за спечелилия чопа .
                          Не искам да поемам отговорност с гласа си, но реших, че ще гласувам. Затова всички без ДПС - на въртележката.
                          Който изтеглите, той ще ни краде следващите 4 години. Съгласен съм !

                          Ако не се напием прекомерно на Каварна де !

                          Абсолютно си прав.Въпреки,че казват да гласуваме по съвест,но и това е вариант
                          ROCK ON

                          Коментар


                          • #88
                            До: За бога, приятели, гласувайте!

                            Аз предлагам Петя а напише всички партии с номера от едно до 7, или 8 - колкото са там и да пази тайната.
                            А пък някоя друга колежка - да назове номер до утре вечер Сряда 24 часа.
                            И после Петя, ще каже на този номер, коя партия отговаря.

                            И готово, аз ще гласувам за тези. И няма да ме е яд после, когато почнат да ни крадат, ако случайно тези за които съм гласувал спечелят. Ще съм свободен от отговорност. И ще съм гласувал.

                            Без ДПС.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #89
                              До: За бога, приятели, гласувайте!

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              Без ДПС.
                              А БСП?
                              Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                              Коментар


                              • #90
                                До: За бога, приятели, гласувайте!

                                БСП и ДПС играят заедно, затова - вън от списъка.
                                Готово, списъкът е изготвен, в разбъркан ред, с номера от 1 до 6.
                                Изпратила съм го на Ник Николов, за да няма съмнения за "манипулация на вота".
                                Нека утре някой да изтегли листче от 6 с различни номера.
                                Аз ще реша с размисъл, но съдействам на колегите по молба на Ник.

                                Циркаджийска "държава"...нека Силата бъде с нас!!!
                                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                                Omnia vincit amor !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X