Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: За бога, приятели, гласувайте!

    Хора, нещата явно са много сериозни, защото вчера на наша клубна сбирка (нямаме нищо общо с политика) дойдоха хора от БСП и в прав текст ни заявиха колко е важно да гласуваме (за който си искаме, нямаше никаква агитация да бъде за тях!), както и направим всичко по силите си и да убедим и МЛАДИТЕ ДА ГЛАСУВАТ, а не да висят както обикновено по кафенетата! И че това е начинът да се противопоставим на плановете на Доган!
    Нещо става, то убягва на широката публика, но хората които са вътре в нещата, ако могат и искат, ще обяснят.
    Все пак, налагащия се извод е - ГЛАСУВАЙТЕ, за личност, за нещо което ви хареса в програмите на някоя партия, ако щете и напук
    Последно редактирано от Фани; 27-06-09, 13:50.
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

    Коментар


    • #32
      До: За бога, приятели, гласувайте!

      +1 (Не съм си и помислял да не гласувам)

      Коментар


      • #33
        До: За бога, приятели, гласувайте!

        По принцип ми се повдига от всички политици.Можеби с малки изключения всички те защитават само своите протмонета и интереси.Несъм си и помислял дане гласувам,винаги съм редовен.
        Крайно време е месец преди избори да се затварят границите за (Български туристи) от турция.
        Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
        Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #34
          До: За бога, приятели, гласувайте!

          Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
          Крайно време е месец преди избори да се затварят границите за (Български туристи) от турция.
          Е това как да стане като Доган е коалиционен партньор във всички правителства.

          Най-чисто би било ако законотворците забранят двойното гражданство или поне да се ограничи правото на глас на хора които неса живяли 6 месеца в страната за последната година.
          Ако някой направи това съм сигурен че ще си осигури много електорат на следващите избори.
          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

          Коментар


          • #35
            До: За бога, приятели, гласувайте!

            Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
            Все пак, налагащия се извод е - ГЛАСУВАЙТЕ, за личност, за нещо което ви хареса в програмите на някоя партия, ако щете и напук

            Трябва да се гласува за политическа сила която ще влезе в парламента. Иначе е все едно дали си гласувал. Гласовете за Доган са постоянна величина.

            А кои ще влязат в парламента може да се види от прогнозите.

            П.П. Защо модератора непремести темата в Политика, икономика и обществени взаимоотношения. Мисля че към момента темата е много актуална и мястото и не е тук! Моля!
            Последно редактирано от Sasho74; 27-06-09, 17:55.
            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

            Коментар


            • #36
              До: За бога, приятели, гласувайте!

              Братя БЪЛГАРИ:.......
              Не Ви ли писна?.... Не Ви ли дойде до гуша?.....
              Къде е държавата???.....
              То ме крадоха, обираха, после рекетираха.....
              Пречиха ми да работя, да се развивам -пълно с корупция и бюрокрация.
              Накараха Родителите ни да мизерстват и с глас да плачат-трепали се цял живот...по тяхната свирка
              Ами нашите деца????
              Къде си,Майко България?
              Да дадем шанс......последно.......за.......
              за промяна....
              Да гласуваме!

              мод едит:звателният падеж не звучи уместно,високия тон/шрифта/ също-смисъла е определящ,пунктуацията всеки ерудиран участник ще я визира адекватно.
              Последно редактирано от maxxx; 27-06-09, 21:58. Причина: агитацията в този форум е неприемлива

              Коментар


              • #37
                До: За бога, приятели, гласувайте!

                Първоначално публикуван от monof Преглед на мнение
                Братя БЪЛГАРИ:.....
                ---
                Да ГЛАСУВАМЕ
                Много патос колега. Тук темата е за гласуване по принцип, а не конкретно за кого. Та в този ред на мисли защо реши, че промяната е при "Бойко".
                Какво промени в София????? Или показа, че с един град не можа да се справи, а да му гласуваме доверие, че ще се спрви с цяла държава. Такива дето показват, че немогат да скочат 1метър, не вярвам да скочат 10 метра.
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #38
                  До: За бога, приятели, гласувайте!

                  Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                  Такива дето показват, че немогат да скочат 1метър, не вярвам да скочат 10 метра.
                  Зависи каква засилка от зад им дадеме
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #39
                    До: За бога, приятели, гласувайте!

                    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                    Зависи каква засилка от зад им дадеме
                    Обикновено засилката отзад се използва за изритване на вън.
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #40
                      До: За бога, приятели, гласувайте!

                      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                      Почти се навих да отида на 05.07.09 да гласувам. Казвам почти, защото все още не мога да измисля за кого. Не гледам телевизия и не слушам разни предизборни бъртвежи. Може би за Атака....тая дума поне ми звучи познато. Много ми е забавно да се правя на тъп военен, когато не ми се занимава с нещо. А военните, както всички знаем, са деполитизирани. Което не означава, че не симпатизират на една или друга политическа сила. Лошото е, че на мен всички са ми еднакво несимпатични.Което ме хвърля в размисъл, а както се знае - "много мразим да мислим"...
                      ПП. Не съм си и представял, че може да ме навиете да отида. Обаче поне ме накарахте да се замисля. Което само по себе си е странно....
                      И аз съм се замислил ... Гласувал съм веднъж , през 90`та . И тогава ми светна , че "нема лабаво" , демек : Нема да ни бъде . Ама сега наистина се замислих дали да не отида ... мислих , мислих ...и взех че поразгледах листите на "алтернативата" ... което почти ме отказва
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #41
                        До: За бога, приятели, гласувайте!

                        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                        Гледам че си метъл, харесваш ли цигани ? Замисли се за кой ти отива гласа като не си го дадеш сам ...

                        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                        Не знам на колко години си но по моето време метълите биеха циганите, имаше и скинъри ... сега има лигльовци и педали .
                        Колега определено бъркаш понятията, никой уважаващ себе си метъл няма да тръгне да бие определен индивид само заради цвета на кожата му ! А въпросните скинари за които говориш, у нас поне са комплексирани наркоманчета. В България няма и никога не е имало "скинхедс"
                        Има мърльовци които си бръснат манерките и бият циганетата по спирките. Що не влязат в някоя циганска махала "арийците" да ги видим ?
                        Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                        Honda CB 919 Hornet
                        0898849413-Светльо
                        Кръвна Група: 0+

                        Коментар


                        • #42
                          До: За бога, приятели, гласувайте!

                          Макар,че съм на 17 следя доста добре политиката.Ще ви кажа как стоят нещата на изборите(според мен).Турците и циганите(ромите) са около 1мил. ,но стане ли въпрос за избори отиват и гласуват поне 900 000 от тях.Българите около 5мил.(имащи право на глас) ама като дойде време и "оо няма до гласувам" ,а след изборите "eee тея турци пак във властта".Еми за да не се оплакваме и да се чудим защо ни управляват хора,които не искаме трябва да гласуваме.Ако неможете да определите за кого припомнете си какви са идеите на десните партии на левите на центристите,прегледайте какви са предизборните им обешания(защото в даскало сме учили,че точно в/ху тях трябва да се ориентираме,колкото и да не се спазват)и гласувайте.
                          ROCK ON

                          Коментар


                          • #43
                            До: За бога, приятели, гласувайте!

                            Първоначално публикуван от speed_maniak Преглед на мнение
                            .Ако неможете да определите за кого припомнете си какви са идеите на десните партии на левите на центристите,прегледайте какви са предизборните им обешания(защото в даскало сме учили,че точно в/ху тях трябва да се ориентираме,колкото и да не се спазват)и гласувайте.
                            Да бе. То обещаването, и изпълняването, са съвсем различни неща...
                            И Аз мога да ви обещая, всичко което искате да чуете... Ама после, кой ще изпълнява?????????
                            Където Бирата, Там и Аз...

                            Коментар


                            • #44
                              До: За бога, приятели, гласувайте!

                              Мани, днес на сбирката на клуба ми проглушиха ушите с това гласуване....май наистина ще трябва да отида. А жената се закани да ме заведе до училището насила...това не е ли нарушаване на човешките ми права, домашно насилие нещо, опит за изнудване... Ще се оплача в Хага...или на арменския поп, да знаете. Сега въпроса "за кого" ме човърка, но това изобщо не означава, че ще пусна телевизора....
                              ПП. По повод обещанията, имам един колега, който казва така : Обещай му на човека, да му стоплиш сърцето....и още : Аз мога да ти обещая толкова, колкото и Господ не може да ти даде....

                              Коментар


                              • #45
                                До: За бога, приятели, гласувайте!

                                Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                                Да бе. То обещаването, и изпълняването, са съвсем различни неща...
                                И Аз мога да ви обещая, всичко което искате да чуете... Ама после, кой ще изпълнява?????????
                                Проблема с обещанията и изпълнението им си е само твой
                                .Ако не става, чак след четири години имаш шанс да промениш нещо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X