Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: За бога, приятели, гласувайте!

    Имаме посочен номер от колежката на Дрънчо.

    Очевидно е случаен.
    Моля Петя да публикува списъка, копие от който ми е изпратила снощи.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • До: За бога, приятели, гласувайте!

      Това също е избор:

      http://www.2009izbori.com/index.php?...onal&Itemid=33

      Не е безспорен, но е доста по-добър от това да не гласуваш въобще.
      Искам България чиста!

      Коментар


      • До: За бога, приятели, гласувайте!

        Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
        Това също е избор:

        http://www.2009izbori.com/index.php?...onal&Itemid=33

        Не е безспорен, но е доста по-добър от това да не гласуваш въобще.
        Е, горе се разискваше. Гледах ги по новините. Имат своите аргументи.

        Но аргументи за невалидна бюлетина, аз просто не виждам. Никакви. Зад пердето никой не ме вижда че гласувам с неавлидна бюлетина. Кой и как ще разбере че протестирам? Какъв резултат ще има от това? И на кой от тия, дето ще влязат не с моя а с чуждите гласове, ще му пука от това?

        Изборите траят един ден. Мандата - 4 години. Не е ли по-важно да им държим сметка и да протестираме през 4-те години, вместо да им търпим безобразията. И да вършим нашата част от това, нещата да се променят?

        Да протестираш за 5 минути с пускане на невалидна бюлетина е лесно. Да го правиш в следващите 4 години - не толкова. Ама ефекта от едното е никакъв, а от другото - доста по-голям, ако се прави от достатъчно много хора.

        Апатията не е решение.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: За бога, приятели, гласувайте!

          Бавно и полека, до българина ще дойде, че предава собственото си бъдеще и това на децата си, когато веднъж на 4 години не седне да се замисли - "какво аджеба са това изборите".....?
          Някой ще каже - ами виж избирателната активност в Европа - и те не гласуват.... Какво да гледаме и се сравняваме с останалата Европа - ние сме последни по стандарт и комфорт на живот, поради което нашата избирателна активност не трябва да има нещо общо с тяхната.....

          Мнения от рода "няма за кого да гласувам - всички са маскари", да ме извиняват колегите , но считам авторите им в най-добрия случай за мързеливи, в най-лошия - за малодушни....

          Коментар


          • До: За бога, приятели, гласувайте!

            Това е списъкът, копие от който снощи изпратих на Ник Николов, за да не бъда обвинена в пристрастия.

            1. Лидер
            2. Атака
            3. Синята коалиция
            4. РЗС
            5. НДСВ
            6. Герб

            Дано сме умни, разумни и ВЗИСКАТЕЛНИ поне до следващите избори!
            НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
            Omnia vincit amor !

            Коментар


            • До: За бога, приятели, гласувайте!

              Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
              .....
              2. някой, който може да състави самостоятелно правителство...

              Ако се затруднявате да гласувате твърдо по точка 2, то гласувайте поне по точка 1.

              Иначе, ако гласувате различно от т.1 или 2., наистина гласувате за Доган.
              ..................
              Проблема е, че ние като отговорни мъже, винаги държим сметка на кого сме дали гласа си да управлява.
              Аз за последнен път гласувах за Филип Димитров !

              После разбрах че бил ...... " друсан кебап "
              При това многократно друсан и то, предимно отзад.

              Толкова години ми държа влага, грешният ми избор. Сега отново се реших, убеден от обстоятелствата, да се маха ДПС.
              Но не искам да поемам отговорност. Защото изборът може да е тайна, но аз ще си знам за кои крадци съм гласувал. А всичките са крадци. Те с тази цел участвуват в политиката.

              Затова се осланям на случайността. И понеже номерът е изтеглен, аз съм убеден, че е случаен избор, ще дам на въпросните "тиквеници" - да злоупотребяват от мое име.
              За мен изборът е решен.
              Аз съм невинен, за всичко което има да се случва прз следващите 4 години.

              P.S. Ако гласуваш по убеждения - те очакват угризения !
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • До: За бога, приятели, гласувайте!

                Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                Това е списъкът, копие от който снощи изпратих на Ник Николов, за да не бъда обвинена в пристрастия.

                1. Лидер
                2. Атака
                3. Синята коалиция
                4. РЗС
                5. НДСВ
                6. Герб

                Дано сме умни, разумни и ВЗИСКАТЕЛНИ поне до следващите избори!
                Малей
                А в оригинал снимката имаше друг номер. Но бях избрал 2 и го промених. Ама няма да го кажа. Казана дума хвърлен камък.

                Коментар


                • До: За бога, приятели, гласувайте!

                  Значи, по списъка номер 2 е Атака. Аз ще гласувам за тях. И ще помоля някой да ме снима до урната. Ако е разрешено, разбира се. После ще кача снимката тук. Да видите, че не лъжа и съм сериозен. Абе, умирам си на ината, като обещая нещо....
                  ПП. Съжалявам, не нося отговорност за избора. После да не ме нареждате....

                  Коментар


                  • До: За бога, приятели, гласувайте!

                    Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                    Значи, по списъка номер 2 е Атака. Аз ще гласувам за тях. И ще помоля някой да ме снима до урната. Ако е разрешено, разбира се. После ще кача снимката тук. Да видите, че не лъжа и съм сериозен. Абе, умирам си на ината, като обещая нещо....
                    ПП. Съжалявам, не нося отговорност за избора. После да не ме нареждате....
                    Стискам ти ръката колега

                    Не за това, че ще гласуваш за атака (аз лично не го понасям), а за това, че изобщо ще го направиш.
                    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                    Коментар


                    • До: За бога, приятели, гласувайте!

                      Трябваше да изключите от списъка и партиите на които гласовете отиват директно за бсп и/или дпс обаче, че атака -> дпс (бсп). А има и други...
                      Последно редактирано от Фани; 01-07-09, 19:38.
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • До: За бога, приятели, гласувайте!

                        Добре, бе убедихте, ме че трябва да гласувам за някоя по-така партия. А тъкмо бях решил за себе си дилемата на кой крадец да разреша да ме краде през следващите 4 години. Т.е. за никой. И ме "просветлихте".
                        Ама сега съм още по-объркан. За кого, като всички са маскари? Колкото ме е яд да ме крадат, още повече ще се ядосвам като излизат скандалите един след друг.
                        Май ще решавам в последната минута-махам купчинката бюлетини на дпс, затварям очи, и което хвана.
                        Щото дали Бат Бойко, или Волен, все ми е тая кой ще ми го сложи...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • До: За бога, приятели, гласувайте!

                          Що не си оставите малко хъс за след изборите, ще ви трябва, мисля...

                          Коментар


                          • До: За бога, приятели, гласувайте!

                            Петя е пуснала интересна томбола?!
                            Все пак няма да избирате светци!
                            Избирате живи хора. Има някои леки проблеми, като тези на Атака, Лидер и РЗС, че са партии "основани" от други партии.
                            Ако Герб и Синята коалиция имат достатъчно гласове ще направят правителство. Ако не стигат ще трябва да се добави още някой. Най-близко до Герб са - НДСВ. Влизането на РЗС и Лидер ще доведе до голяма нестабилност.
                            Ноември ще проличи видимата част на кризата. При нестабилно правителство ........
                            БСП и ДПС нямат големи мераци да управляват при тази икономическа ситуация.
                            Извод: За дясно правителство гласувате за Герб и Синята коалиция. За ляво - БСП, Атака, Лидер и донякъде РЗС.
                            За Доган - всичко е ясно.
                            Гласувайте!
                            Изберете най-малкото зло!
                            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                            Коментар


                            • До: За бога, приятели, гласувайте!

                              А пък от прогнозиране можете и нещичко да спечелите
                              Вижте какво имах в пощата:

                              "Здравейте,

                              "Дневник" и "Капитал" ви канят да се включите и в играта "Прогнозирай изборите", в която читателите дават своите предположения за изхода от изборите за Народно събрание на 5 юли.

                              Участието в играта е безплатно и не е обвързано със залог, а далите най-точни прогнози ще спечелят награди.

                              Дайте вашата прогноза до 4 юли за това коя партия колко процента от гласовете на избирателите ще спечели на парламентарните избори на 5 юли.

                              Ако вашата прогноза е най-точна, ще спечелите 7 дневна all-inclusive почивка за двама в 5 звездния Гранд Хотел Варна в КК "Св. св. Константин и Елена", осигурена от Балкантурист Дивелъпмънт Сървисиз.

                              Вторият най-точен ще получи лаптоп Acer Aspire Timeline 3810Т, , осигурен от Laptop.bg

                              Третият в класирането ще получи Netbook Acer Aspire One D150, осигурен от Laptop.bg

                              Четвъртият в класирането ще спечели абонамент за вестниците "Дневник" и "Капитал".

                              Резултатите от играта ще бъдат обявени след като излязат официалните резултати от ЦИК.

                              Вижте още:

                              Как да се включите в играта
                              Правилата на играта
                              Често задавани въпроси
                              Наградите
                              Всички прогнози до момента

                              Желаем ви успех!"
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                              Коментар


                              • До: За бога, приятели, гласувайте!

                                Ами да почваме с наградите, че ми трябват ...хиляди гласа!
                                Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X