Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изборните машини се изгубили : натоварили ги на камион, камионът изчезнал, милицията го търси, намерили го на частен паркинг/ не се съобщава дали е пред някоя печатница като в Костинброд.../, претоварване, пипане...дежа вю...

    А който не слуша, бой, глоба и затвор - ама,ха !
    https://www.segabg.com/hot/category-...na-karantinata

    Ама за всеки случай и Армията ангажирали...да не студуват преброителите



    https://www.segabg.com/hot/category-...k-stara-zagora


    https://www.segabg.com/hot/category-...at-za-izborite
    Последно редактирано от old tramp; 03-04-21, 18:57.
    ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

    Коментар


    • santaclash
      santaclash коментира
      Редактиране на коментар
      Олигофренията с машините е тотална. ГРафикът за доставка не е бил съобразен с работния график на шофьора и като са му изтекли работните часове, той няма какво да прави-спира и чака междудневната си почивка. Глобите за нарушаване на графика са сериозни и ДАИ едва ли ще се интересуват какво вози ако го спрат.

      Глоба бой и затвор...като човек под карантина в момента искам да ти кажа, че и през ум не ми е минало да я нарушавам. А щом аз мога, значи всички могат.

  • И ако се чудите дали да гласувате - недейте. Оставете ни нас, които имаме формирани обществено отговорни позиции да решим и вашата съдба. По-умни сме. Не се излагайте.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      И ако се чудите дали да гласувате - недейте. Оставете ни нас, които имаме формирани обществено отговорни позиции да решим и вашата съдба. По-умни сме. Не се излагайте.
      Най-накрая сътворихте трио "Смешен случай"

      П.П. Всъщност, с Пенчо направо си ставате квартет
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • Kozzzec
        Kozzzec коментира
        Редактиране на коментар
        Може би ме бъркаш с някой...

    • Е, гласувАх. Бях пръв в секцията в 7ч и 5мин. Наложи се да изчакам 5мин щото още не бяха готови и ги изненадах

      Коментар


      • Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
        Е, гласувАх. Бях пръв в секцията в 7ч и 5мин. Наложи се да изчакам 5мин щото още не бяха готови и ги изненадах
        ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

        Коментар


        • Не съм в КМБ,изборната секция е на 40 минути с кола от мен.Искам да гласувам,жена ми също.Проблем,личната ми карта е с изтекла валидност 3 месеца,имам час в консулството през август за нова лична карта...
          Да си губя ли времето и да пробвам,или със изтекла л.к. няма смисъл?
          Не съм тъмнозелен

          Коментар


          • piron45
            piron45 коментира
            Редактиране на коментар
            Казаха че може да се гласува с изтекла лична карта, нали им удължаваха срока два пъти вече.

        • Мотивирано се "отчетох"пред машината,но синовете и много млади хора, които работят в големите градове пак няма да гласуват .
          Предварително записване (чакане,бюрокрация,бумащина) и невъзможността за дистанционно гласуване ги дразни. Дори и най тежката възможна вирусна инфекция да върлува ,партийната мафия няма да има интерес да облекчи изборния процес...............

          Коментар


          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            "дистанционно" гласуване скоро няма да има. И е правилно. Даже американците се издъниха с гласуването по пощата.

        • Тук в Люксембург се гласува лесно: Изборната секция е на 5-10 мин с кола. За разкош има 2. Е... не е като в Русия с цели 3, ама не се оплаквам. Пред мен имаше 1-2-ма човека. Минах за около 10 минути.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • Както показа вотът в чужбина, от България няма изтичане на мозъци!


            п.п.Ся да не се засегне някой. Виц е!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              За да изтече нещо, трябва да го има ...

            • kbot
              kbot коментира
              Редактиране на коментар
              Щерка изтече: първенец на випуска, на първа английска, после университета в Бат и Вирджинския.
              Ама нито слуша чалга, нито гласува, нито я интересува.

            • Krelion
              Krelion коментира
              Редактиране на коментар
              Във всеки виц има истина...

          • Този лаф си има и контра лаф. При такъв министър председател и такава шефка на парламента за каква чалга говорите...
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • Вече резултатите са ясни и Герб загуби властта. На всички които страстно желаеха този резултат - честито. Сега ми е любопитно кои ще са следващите управляващи и колко време ще мине до поредното Велико Народно Въстание срещу правителството

              Коментар


              • Bogoljub Gagic
                Bogoljub Gagic коментира
                Редактиране на коментар
                Боко бързо ще спретне такова - юни 2013 нали помним "младите-умните-красивите" ? Имаше и готина карикатура от Комарницки: "Боко: Млад, красив, ЕнтелЕгентен, искам на власт!"

              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                С президентския масраф, като нищо ще се навъртят колкото компенсациите 60/40...

            • Патова ситуация. Тъй като са орел, рак и щука, полезният ход би бил да изработят проект за промени в конституцията, да насрочат Велико НС и да си ходят. Но надали.

              Коментар


              • kbot
                kbot коментира
                Редактиране на коментар
                Какво се очаква да "оправи" ВНС? Освен да удължи периода на безвластие ...

            • я сменете заглавието на За бога, приятели, гласувайте правилно!, че гледайте какви ги забъркахте сега

              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • Alexr
                Alexr коментира
                Редактиране на коментар
                Няма правилно гласуване. Нито една полиическа сила не отразява до край моите политически разбирания.

              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Не, не трябва да се сненя заглавието. Но сигурно е разтълкувано или кодирано "под строй".

            • kbot
              #417.1
              kbot коментира
              Днес, 16:08
              Какво се очаква да "оправи" ВНС? Освен да удължи периода на безвластие ...
              А-а-а-а-а, прЕнципЯлни вАпроси ще оправи: изпървом - незабавно напущане на ЕвроГейския сАюз и прокълнатото НАТО ! Отпосле - прогласяване вРъховенство на националното ни право пред всякакви заробващи гейски международни конвенциЙ и договориЙ ! И сички навАпроси да се решават на референдум ! Е, без референдум, може още в КонстУтуцЯта да се запише, че требе да са построЙт спешно три АЕЦ-а, ама с руско гориво и руски технологиЙ.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • kbot
                kbot коментира
                Редактиране на коментар
                Пропуснал си само президентската република, а що да не върнем и член 1-виЙ? В настоящата ситуация може да помогне.

              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Член 1 + ДС = оправяне

            • Хайде пак да помоля....
              Сега е момента. Не после!

              Коментар


              • bojitch
                bojitch коментира
                Редактиране на коментар
                За кво, бре?

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X