Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: За бога, приятели, гласувайте!

    Колеги, тревожи ме един въпрос. Защо криминализираха купуването на гласове и защо на всички партии клиповете завършват с рефрена "купуването и продаването на гласове е престъпление"... нещо им се досвидя на партиите поне по изборите да се изръсят с някой лев ли... Не стига, че похарчват всичките ни пари, ами даже и по изборите се скръндзят да си платят! Един път на четири години - поне тогава да се бръкнат. А то сега какво - дават пари на близки до партиите печатници само за плакати. Да ги раздадат поне на хората, а не да хабят хартията и да създават после работа на близките до кметовете фирми да ги разчистват (пак с наши пари)...
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #47
      До: За бога, приятели, гласувайте!

      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
      Колеги, тревожи ме един въпрос. Защо криминализираха купуването на гласове и защо на всички партии клиповете завършват с рефрена "купуването и продаването на гласове е престъпление"... нещо им се досвидя на партиите поне по изборите да се изръсят с някой лев ли... Не стига, че похарчват всичките ни пари, ами даже и по изборите се скръндзят да си платят! Един път на четири години - поне тогава да се бръкнат. А то сега какво - дават пари на близки до партиите печатници само за плакати. Да ги раздадат поне на хората, а не да хабят хартията и да създават после работа на близките до кметовете фирми да ги разчистват (пак с наши пари)...

      Какво е питането. Кой ще ти плати ли?

      Коментар


      • #48
        До: За бога, приятели, гласувайте!

        Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
        Колега определено бъркаш понятията, никой уважаващ себе си метъл няма да тръгне да бие определен индивид само заради цвета на кожата му ! А въпросните скинари за които говориш, у нас поне са комплексирани наркоманчета. В България няма и никога не е имало "скинхедс"
        Има мърльовци които си бръснат манерките и бият циганетата по спирките. Що не влязат в някоя циганска махала "арийците" да ги видим ?
        Прав си, говоря глупости ...
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #49
          До: За бога, приятели, гласувайте!

          Не, питането ми е защо го криминализираха. Да стряскат хората със затвор и да се пазарят за по-малко пари ли? Как на досегашните кампании всички са пазаруваха от ромите и не беше престъпление, а сега изведнъж всичките партии приеха еднакъв слоган.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #50
            До: За бога, приятели, гласувайте!

            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
            Сега въпроса "за кого" ме човърка, но това изобщо не означава, че ще пусна телевизора....
            Няма и смисъл да го пускаш. Аз имам проста логика - не съм доволен от тия в момента, и ще гласувам против тях. За кой от другите - еми реши си за теб.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #51
              До: За бога, приятели, гласувайте!

              Спарки, Спарки... те точно на тази логика разчитат... вече 20 години...
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #52
                До: За бога, приятели, гласувайте!

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Спарки, Спарки... те точно на тази логика разчитат... вече 20 години...
                Дай ми друга логика! Да оставим тия ли? Тия се дънят вече втори път. Други с по 2 издънки няма.

                А аз всъщност не съм гласувал за нито един от тия, намесени в управлението ни вече 2 мандата. Няма и да гласувам никога за някой от тях. Предварително знаех че едните са палячовци, а другите - мошеници и дупелизци 10-то коляно. За съжаление се оказах прав.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #53
                  До: За бога, приятели, гласувайте!

                  Спарки, ми те за последните 20 години са все тия... Е, изкарват ни разни марионетки на преден план под формата на лидери, ама ядрото си е все то.
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • #54
                    До: За бога, приятели, гласувайте!

                    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                    Спарки, ми те за последните 20 години са все тия... Е, изкарват ни разни марионетки на преден план под формата на лидери, ама ядрото си е все то.
                    Удобно и лесно за мислене, нали?

                    Ама и това пончкога върши работа. Поразклимбучква ги.

                    Аз например не ща Доган и хората му, под никаква форма. Не ме интересува кой стои зад него. Да си намерят по-добри лица, ако искат да продължават.

                    А и самото нервничене, купуване на гласове, дребни и едри тарикатлъци, само и само да си докарат някой глас в повече, говори че не си на 100% прав. Нека са 90%. Че дори и 99%. Ама не 100%. А дори единия оставащ процент към по-добро, за мене е достатъчен.

                    Ето ти и още една гледна точка: Омръзнаха ми мутрите им бе човек. Искам други. Пък нека нищо не се случи. Най-много да се изнеса, ако ми писне. Имам избор, нали?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #55
                      До: За бога, приятели, гласувайте!

                      Прави сте.Предизборните обещания са за да не се спазват и за да можем да разбарам какво не са свършили.
                      ROCK ON

                      Коментар


                      • #56
                        До: За бога, приятели, гласувайте!

                        Всеки да си прави изводите.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #57
                          До: За бога, приятели, гласувайте!

                          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                          Всеки да си прави изводите.
                          И това ако не е дискриминация...за някои има бири и кебапчета а за мен - НЕ

                          За това ще гласувам по съвест
                          Стягайте се ей!!!
                          LZ1DWW

                          Коментар


                          • #58
                            До: За бога, приятели, гласувайте!

                            Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                            П.П. Защо модератора непремести темата в Политика, икономика и обществени взаимоотношения. Мисля че към момента темата е много актуална и мястото и не е тук! Моля!
                            Подкрепям!

                            Темата е изключително сериона, за да се намира в Спам, чат дискусии, кошче и всичко което не е за останалите форуми!

                            Коментар


                            • #59
                              До: За бога, приятели, гласувайте!

                              То за изборите има достатъчно теми там.
                              Тук поне може да се спами

                              Коментар


                              • #60
                                До: За бога, приятели, гласувайте!

                                Аз пък ще гласувам,защото МИ ПИСНА ДРУГ/И /ДА МИ ОПРЕДЕЛЯ СЪДБАТА СЛЕД ИЗБОРИТЕ!
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X