Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: За бога, приятели, гласувайте!

    Здравейте.Моля гласувайте,ще гласувам и аз.Гласувайте всички БЪЛГАРИ,иначе идва ДПС.За Бога не го позволявайте.
    С.Колев-Kawasaki KX 250

    Коментар


    • #62
      До: За бога, приятели, гласувайте!

      Защо се заблуждавате изобщо....ДПС е във властта от 1989 година и ще продължава да бъде, дали в изпълнителната или в парламента, все тая. А от икономическата му власт отърване няма. Докато има малцинства в България, ще го има и ДПС.... а в момента партията на Доган се използва по начина "ела, зло, че без теб по-зло", т.е. всички политици реват от медиите....гласувайте за нас, че иначе...ДПС. Даже някой им вярват.
      ПП. Сега пък да не помислите, че съм заритал за ДПС....точно толкова, колкото и за останалите мутри и илитерати.....
      Ако някой иска да се хванем на бас, че при 99,99 % избирателна активност ДПС пак ще влезне в парламента.....

      Коментар


      • #63
        До: За бога, приятели, гласувайте!

        Първоначално публикуван от stefan777903 Преглед на мнение
        Здравейте.Моля гласувайте,ще гласувам и аз.Гласувайте всички БЪЛГАРИ,иначе идва ДПС.За Бога не го позволявайте.
        Пет века стигат! ще гласувам едиствено заради това.
        който може го може,който не може седи и наблюдава 8) 0889992228

        Коментар


        • #64
          До: За бога, приятели, гласувайте!

          Определено ще гласувам

          Коментар


          • #65
            До: За бога, приятели, гласувайте!

            Вчера говорихме за изборите с баща ми и ми каза нещо което много ми хареса: "Аз от 89-та не гласувам за някой, а против някой", в неговия, а и в моя случай ДПС и БСП.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #66
              До: За бога, приятели, гласувайте!

              Аз не съм пропускал избори досега...
              Далеч се стига не като се бърза, а като не се спира...

              Коментар


              • #67
                До: За бога, приятели, гласувайте!

                Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                Вчера говорихме за изборите с баща ми и ми каза нещо което много ми хареса: "Аз от 89-та не гласувам за някой, а против някой", в неговия, а и в моя случай ДПС и БСП.
                Да, и какво от това....те от 1989г. са си на власт. Гласувай, народе...кой ли им вярва на тея избори....

                Коментар


                • #68
                  До: За бога, приятели, гласувайте!

                  Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                  Ако някой иска да се хванем на бас, че при 99,99 % избирателна активност ДПС пак ще влезне в парламента.....
                  Ами няма нужда да се хващаме на бас... При такава избирателна активност ДПС нямат никакви шансове.... Най-малкото, защото при такава избирателна активност да се манипулира вотът ще е много, много по трудно, да не казвам невъзможно.....

                  Нека сметнем, ако имащите право на глас избиратели са примерно 3 милиона. При 40 % активност ДПС прави 12% - т.е. от 1 200 000 човека, за ДПС гласуват 144 000 човека. И това е 90% от техния потенциал... Т.е реалните гласове за ДПС са общо 150 000, айде с купени 20 000 още - 170 000. Колко процента е това от 3 000 000? Ами около 5,7% т.е малко над изборния праг 4%....
                  Така, ако ДПС вземе 5,7 %, БСП вземе 20%, а всички останали вземат останалите почти 75%.... ? Какво ще е влиянието на ДПС в страната.... Дали ще устиска на следващите избори да влезе в парламента...?
                  Това естествено са хипотетични разсъждения, но това което трябва да разберем е, че на всеки купен глас (бил той на българо-мохамедани, цигани, пенсионери и т.н.) мислещите български глаждани могат да противопоставят 10 гласа.... Могат, ама за сега не искат.... Няма кой да проумее, че ДПС, БСП и близките им РЗС, Атака и др. подобни изкарват 90% от всички гласове, над които имат влияние и могат да купят към урните, и колкото се повишава избирателната активност, толкова повече тези максимални техни възможности се стопяват като проценти от общото... Ама нали сме аристократъи по душа... Махваме с ръка - да ни управляват бе, сега чак до урните ли да ходя, и без това няма да се приомени нищо..... Ами няма да се промени - докато разсъждава и един човек така - няма да се промени....

                  Коментар


                  • #69
                    До: За бога, приятели, гласувайте!

                    Добре, де, защо се ядосваш сега. От 240 избирателни секции в чужбина ( значи по целия свят) 130 в Турция...как ти звучи това, а. Не защитавам никоя партия, най-малко пък себе си. Просто си търся оправдание, за да отида най-после да гласувам, мотивация някаква....и не намирам.

                    Коментар


                    • #70
                      До: За бога, приятели, гласувайте!

                      ОК, аз винаги съм гласувала. Но в момента съм в пълно недоумение за кого!?
                      За ДПС е повече от ясно, че с тази протурска и антиелекторална политика няма да е.
                      За червените боклуци и съсипници на България (без извинение) - също.
                      За мафиота Бойко, доказал управленската си некадърност в София (а какъв хаос може да внесе в цяла страна, бедна ни е фантазията!) - нивгаш!
                      За разтурената Атака - май няма шанс.
                      За ВМРО - една позната ги определи като "помияри". След безхарактерното им обединение с Герб на последните кметски избори - твърдо НЕ.
                      За Ред, законност и справедливост? Яни Янев се държи като треторазреден комедиант. Не ми вдъхва никакво доверие.
                      Синята коалиция? Добра платформа, но Костов го видяхме какви ги върши . Айде стига толкова!
                      Хора, ИСКАМ да гласувам! Обаче за КОГО???
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • #71
                        До: За бога, приятели, гласувайте!

                        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                        Добре, де, защо се ядосваш сега. От 240 избирателни секции в чужбина ( значи по целия свят) 130 в Турция...как ти звучи това, а. Не защитавам никоя партия, най-малко пък себе си. Просто си търся оправдание, за да отида най-после да гласувам, мотивация някаква....и не намирам.
                        Мотивацията сам си си я написал. Не е важен броя на секциите, а колко народ ще гласува в тях. И 2000 секции в турция да направят, ефекта ще е пак тоя. ДПС са си усвоили електората почти в максимална степен, и той с годините ще намалява, точно като тоя на БСП. Много млади хора по тия краища на България, които са населени с хора, дето гласуват доброволно или доброзорно за ДПС, се изнасят от там, кой за да работи, кой за да учи. И от тях и половината няма да гласуват за ДПС. В това съм убеден. Сега покрай кризата много и ще се върнат, но СЛЕД изборите, за щастие. И пак част от тях няма да гласуват за ДПС. Това в момента е апогея на тая формация. От тук нататък ще вървят надолу. В много населени места, в които бяха бетонирани, вече много от хората хич не ги обичат. Поне с такова впечатление съм останал, приказвайки си с тоя-оня.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #72
                          До: За бога, приятели, гласувайте!

                          Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                          Хора, ИСКАМ да гласувам! Обаче за КОГО???
                          За по-малкото зло. Щото пред тия в момента и Костов е цвете. Поне според мен.

                          Иначе е ясно че никой не е цвете за мирисане. Ама тия в момента направо СМЪРДЯТ!!!
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #73
                            До: За бога, приятели, гласувайте!

                            Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                            Синята коалиция? Добра платформа, но Костов го видяхме какви ги върши . Айде стига толкова!
                            Не искам да излезе, че агитирам или да влизаме в спор, но може ли малко по-подробно?

                            Коментар


                            • #74
                              До: За бога, приятели, гласувайте!

                              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                              Добре, де, защо се ядосваш сега. От 240 избирателни секции в чужбина ( значи по целия свят) 130 в Турция...как ти звучи това, а. Не защитавам никоя партия, най-малко пък себе си. Просто си търся оправдание, за да отида най-после да гласувам, мотивация някаква....и не намирам.
                              Ами именно - изкарват толкова секции в Турция, защото имат влияние. Имат влияние, защото имат представителств в парламента и в управлението. Имат представителство, защото са изкарали много проценти на предишните избори. Изкарали са много проценти на предишните избори, защото е имало слаба избирателна активност. А защо е имало слаба избирателна активност????
                              Защото много хора си мислят че няма смисъл се гласува.... Което и следваше да докажем - има толкова секции, защото ти не си гласувал. И ако пак не гласуваш - ще отворят още секции. И така до като не разбереш че трябва да се гласува...
                              Естествено не обвинявам колегата персонално, всеки да си гласува или не гласува по съвест. Но и от едното и от другото настъпват последици, колкото и да си мислим че не е така....

                              Коментар


                              • #75
                                До: За бога, приятели, гласувайте!

                                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                                Не искам да излезе, че агитирам или да влизаме в спор, но може ли малко по-подробно?
                                Това, че е пребоядисан комунист, ще го пропусна.
                                Намаляване на пенсиите.
                                Приватизационните сделки. Продаде банки и държавни предприятия на безценица.
                                Нека който се сеща нещо друго, да допълни.

                                П.П. Единственото по-малко зло досега беше Атака - като символ и израз на гнева и протеста на народа. Понеже сега е ясно какви явни боклуци са всички кандидати, та ни отрязаха възможността и за протестен вот, да не би Атака да станат основна сила в парламента! (това беше майтап ).
                                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                                Omnia vincit amor !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X