Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За бога, приятели, гласувайте!

    Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
    За кого да гласувам, бе хора !?
    Мисля, че по същество този въпрос не трябва да се задава. Защото означава, че няма да гласувате вие, а някой друг.
    Сами си преценявайте и сами решавайте, за да си търсите отговорността от себе си и да си имате душевния комфорт, че този акт е зависил само и единствено от вас.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: За бога, приятели, гласувайте!

      "Сами си преценявайте и сами решавайте, за да си търсите отговорността от себе си и да си имате душевния комфорт, че този акт е зависил само и единствено от вас."
      Точно така.
      Въпроса ми беше риторичен.
      И точно за това, този път няма да гласувам за никой. Измежду тези хора няма мои хора, няма го моят човек!

      Коментар


      • От: За бога, приятели, гласувайте!

        И този път щях да кажа, че няма да гласувам, щото всичката стока на сергията ми се струва боклук.
        Ама случайно видях, че Светльо Витков е кандидат. Та, ще гласувам.
        Напук на всички партийни, познати, малоумни, крадливи нещастници.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • От: За бога, приятели, гласувайте!

          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
          И този път щях да кажа, че няма да гласувам, щото всичката стока на сергията ми се струва боклук.
          Ама случайно видях, че Светльо Витков е кандидат. Та, ще гласувам.
          Напук на всички партийни, познати, малоумни, крадливи нещастници.
          Светльо Витков Президент!!!
          Тва политиката хич не я разбирам честно. Няма нищо общо със симпатиите.
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • От: За бога, приятели, гласувайте!

            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
            Мисля, че по същество този въпрос не трябва да се задава. Защото означава, че няма да гласувате вие, а някой друг.
            Сами си преценявайте и сами решавайте, за да си търсите отговорността от себе си и да си имате душевния комфорт, че този акт е зависил само и единствено от вас.
            Абсолютно подкрепям. Да се гласува е не само конституционно право, но и гражданска, и лична отговорност. А за кого-всеки сам си преценява-по убеденост на избора, по симпатия, или с наказателен или невалиден вот..и др., ама да упражни СВОЯ вот, а не после гласът му да бъде използван...знае се как.
            Това сериозно, а сега да разведрим малко. Понеже дори и в работата съм "на изборна вълна", днес попаднах на едно клипче. Не знам дали е за тази тема и дали не е много "хард", ама не мога да се стърпя да не го споделя с вас.


            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар


            • От: За бога, приятели, гласувайте!

              С риск че си противореча с по-горния си пост, размислих и реших че ще гласувам и този път.
              Гласуването ми за Витков, мисля че ще изрази най-добре отношението ми към това което се случва или не се случва в нашата страна. Дано да сме повече мислещи по този начин!
              Защото с негласуването си, пускане на празна бюлетина, драскането на разни глупости по бюлетината или подобни пасивни начини на недоволство, няма да го накривим на никой. Докато ако поне част от тези обидени 40-45%, ако не и повече, които не смятат да гласуват се обединят около тази или подобна кандитатура, биха объркали доста от плановете на "елита". Мисля, че дори би настъпила и паника, защото не се знае дали до парламентарните избори няма да се появи някоя нова формация, която да обедини недоволните, които, сигурен съм, стават все повече.

              Коментар


              • От: За бога, приятели, гласувайте!

                Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                С риск че си противореча с по-горния си пост, размислих и реших че ще гласувам и този път.
                Гласуването ми за Витков, мисля че ще изрази най-добре отношението ми към това което се случва или не се случва в нашата страна. Дано да сме повече мислещи по този начин!
                Защото с негласуването си, пускане на празна бюлетина, драскането на разни глупости по бюлетината или подобни пасивни начини на недоволство, няма да го накривим на никой. Докато ако поне част от тези обидени 40-45%, ако не и повече, които не смятат да гласуват се обединят около тази или подобна кандитатура, биха объркали доста от плановете на "елита". Мисля, че дори би настъпила и паника, защото не се знае дали до парламентарните избори няма да се появи някоя нова формация, която да обедини недоволните, които, сигурен съм, стават все повече.
                Повече сме . Дано да няма каене.

                Коментар


                • От: За бога, приятели, гласувайте!

                  Няма за какво да има каене.
                  Някъде бях споделил какви са евентуалните рискове ако се гласува за него, според мен разбира се.
                  Това е ако и той е поставено лице за разсейване на електорат или за повдигане на изборната активност, за да се придаде по-голяма легитимност на изборните резултати. Това бих го преглътнал. Но ако все пак той успее да понатрупа гласове и е на кантар, а аз не гласувам след като вече съм решил да го направя, меко казано не бих се гордял с колебанието си. За балотаж не смея да си мечтая, но ако тези 40% се поразмърдат....

                  Коментар


                  • От: За бога, приятели, гласувайте!

                    Каквито и да са резултатите - всички ще декларират, че са спечелили.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: За бога, приятели, гласувайте!

                      Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                      Каквито и да са резултатите - всички ще декларират, че са спечелили.
                      , но е важно кой ще се настани на "Дондуков"2.
                      Не, че е толкова важно де, според мен трябва да се закрие институцията "президент".
                      Всъщност не-за всички избори започват да оправят пътищата. Може да сложат още няколко изборни длъжности на високо ниво. И всяка да е в противофаза една година спремо другите...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: За бога, приятели, гласувайте!

                        Аз съм се хванал с двама човека на бас, че ще мине определени проценти, така че имам и лична изгода .

                        Коментар


                        • От: За бога, приятели, гласувайте!

                          Я кажи кой е твоят процент?
                          Аз си мисля, че ще мине 10%. Дай Боже и повече.
                          Но като действащ президент не го виждам де...
                          Ами ако стане?...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: За бога, приятели, гласувайте!

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Я кажи кой е твоят процент?
                            Аз си мисля, че ще мине 10%. Дай Боже и повече.
                            Но като действащ президент не го виждам де...
                            Ами ако стане?...
                            С единия 10 с другия успях да сваля на 5 процента. Личното ми мнение е за 10-12 процента.

                            Коментар


                            • От: За бога, приятели, гласувайте!

                              Моето мнение е, че ще е след кунева...

                              Коментар


                              • От: За бога, приятели, гласувайте!

                                Още два дни, и ще разберем...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X