Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - Какво е имало преди Големия Взрив?
    - Голям Аллах Акбар!
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • От: Вицове

      Национален парк, лесничеят раздава на група туристи звънчета и ги предупреждава, че наоколо ходят както кафяви мечки, така и гризли, които са по-едрички и от тях даже кафявите мечки се плашат. Звънчетата са туристите като ходят, да дрънкат, мечките да ги чуят и евентуално да се отместят. Особено е опасно там, където виждате изпражнения от мечка, казва лесничеят. А по какво се различават изпражненията на кафявата мечка от тези на гризлито, пита любознателен турист. Ами във вторите обикновено има звънчета, пояснява любезно лесничеят.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Вицове

        - Тате, а защо булката е винаги в бяло?
        - Бяла техника, сине, пере, готви, мие...

        Коментар


        • От: Вицове

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kuku-bg-Happy-Anniversary-023.jpg
Прегледи:1
Размер:157.8 КБ
ID:5688128
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Вицове

            Първият сняг на пътя е като първият секс: всеки иска нещо, всеки някъде се бута, а половината дори нямат гума...
            ;----

            - Гражданино, вашето куче е преследвало човек с велосипед!
            - А стига бе! Абсурд! Кучето ми не може да кара веолсипед!
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              "Нивото в НАТФИЗ е толкова ниско,
              че дори бездарен актьор като Сидеров
              успя да влезе, при това два пъти."

              Коментар


              • От: Вицове

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1445884407780.jpg
Прегледи:1
Размер:32.3 КБ
ID:5689032

                Коментар


                • От: Вицове

                  -Мамо, мамо, аз осиновен ли съм?
                  -Да бе, точно теб ще вземем.
                  Последно редактирано от silverfox; 27-10-15, 11:30.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Турист у Берковския балкан, пита местен пустиняк:
                    - Извинете, дали може да ми подскажете, как най-бързо да се кача на тази планина?
                    Оня попогледнал така замислено. Поогледал туриста, поогледал и Балкана, па рекъл:
                    - Сакаш ли ти отвръжа кучето?
                    Последно редактирано от silverfox; 27-10-15, 17:24.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Дядо в автобус се обръща към младеж:
                      - Млади момко, не ви ли е срам, станете да седне възрастната жена до вас!
                      - Това е тъща ми.
                      - Дай и торбата с картофите, не я дръж на коленете си, сигурно ти убива!
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Вървял си един програмист и гледа - жаба! Взима я той, а тя му проговаря:
                        - Виж к`во, аз не съм обикновена жаба, аз съм принцеса. Само ме целуни и ще видиш в каква хубава девойка ще се превърна.
                        Погледал я програмистът и я сложил в джоба си. Повървял, повървял, пък я извадил. Пак почнала тя:
                        - Само ме целуни...
                        И така няколко пъти. Разплакала се жабата, ядосала се:
                        - Няма ли да ме целунеш най-после!!!
                        - Виж сега - на мен принцеса не ми трябва, говореща жаба по ме кефи.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          От OFFNews:


                          - Кмете, имам една добра и една лоша новина.
                          - Казвай първо добрата.
                          - Печелите изборите с 80%
                          - А лошата?
                          - Никой не гласува за Вас.
                          Последно редактирано от silverfox; 30-10-15, 04:29.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Възполвайте се от най-новите тарифни планове с много отстъпки от КАТ!
                            Предлагаме ви новите карти за експресно разплащане с 20, 50 и 100лв глоби в тях.
                            За VIP и корпоративни клиенти предлагаме новия тарифен план "Фитипалди" - за 1000лв и всички нарушения през месеца са безплатни.
                            Не забравяйте и за новата абонаментна услуга "Любимо нарушение".
                            Глобите за предварително избрано нарушение ще бъдат с 50% отстъпка.
                            И накрая само за 500лв картата "Антирадар" - когато сте с нея радарите не могат да определят скоростта ви.
                            Следете промоционалните оферти на КАТ!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Наръчник на пилота

                              1. Всяко излитане е по желание. Кацането е задължително
                              2. Ако бутнеш щурвала напред, къщите стават по-големи. Ако го дръпнеш назад - смаляват се. Това правило важи докато не дръпнеш щурвала съвсем назад и не го оставиш там - тогава къщите стават много големи.
                              3. Летенето не е опасно! Катастрофите са опасни.
                              4. Винаги е за предпочитане да си долу и да съжаляваш, че не си горе, вместо да си горе и да съжаляваш, че не си долу.
                              5. Единственият път, когато имаш прекалено много гориво е когато самолетът ти се запали.
                              6. Витлото е един голям вентилатор в предната част на самолета, който служи да разхлажда пилота. Когато той спре, пилотът започва да се изпотява.
                              7. Когато изпитваш съмнения за височината, дай нагоре. Никой досега не се е сблъскал с небето.
                              8. "Добро" приземяване е това, след което можеш да вървиш без лекарска помощ. "Страхотно" приземяване е това, след което самолетът може да бъде използван повторно.
                              9. Учи се от грешките на другите. Няма да живееш толко дълго, че да ги направиш сам всичките.
                              10. Разбираш, че си се приземил без колесници, когато трябва да дадеш пълна скорост, за да стигнеш до рампата.
                              11. Вероятността да оцелееш е обратнопропорционална на ъгъла на приземяване. Колкото е по-голям ъгълът, толкова по-малка е вероятността и обратно.
                              12. Стой настрана от облаците. Добре осведомени източници твърдят, че някои планински върхове имат навика да се крият в облаците.
                              13. Винаги се опитвай да изравниш броя на излитанията с броя на кацанията.
                              14. Има три малки правила, които гарантират гладко кацане. За съжаление никой досега не е успял да ги открие.
                              15. Започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета.
                              16. Хеликоптерите не могат да летят - те са толкова грозни, че земята ги отблъсква.
                              17. Ако единственото нещо, което виждаш към прозореца, е земята, която става все по-кръгла и по-кръгла, и единственото, което чуваш, е вълнението, което се надига в салона за пътници, значи нещо не е наред.
                              18. Във вечната битка между птиците, изработени от алуминий, летящи със стотици километри в час, и земята, която се движи с нула километра в час, досега земята не е инкасирала нито една загуба.
                              19. Оглеждай се непрекъснато. Винаги има нещо, което си пропуснал.
                              20. Запомни, гравитацията не е просто идея. Тя е закон. И не подлежи на обжалване.
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Малка бензиностанция в затънтено градче. Спира Мерцедес. Слиза Тайгър Уудс и започва да зарежда.
                                След като приключва се отправя към касата. Без да подозира с кого разговаря, собственикът отегчено казва сумата.
                                Тайгър бърка в джоба, вади два пина за голф и портфейл. Разплаща се. Бензинджията го пита:
                                - Момче, за какво са тези пирони?
                                - Ами на тях се слагат топките.
                                Бензинджията замислено:
                                - Даааа......тия момчета от Мерцедес са помислили за всичко!
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X