Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - Тате, Тихият океан постоянно ли е тих?
    - Не можеш ли да ме питаш нещо по-умно?
    - Мога - от какво е умряло Мъртво море?
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Вицове

      - Добър ден, ние сме от bTV, правим анкета сред минувачите на случаен принцип. Вие знаете ли приблизително, колко е диаметърът на Земята?
      - Съжалявам. Не съм тукашен.

      Коментар


      • От: Вицове

        Бащата на гаджето ми подхвърли патрон.
        После каза, че след 22:00 часа летят доста по-бързо...
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
          - Тате, Тихият океан постоянно ли е тих?
          - Не можеш ли да ме питаш нещо по-умно?
          - Мога - от какво е умряло Мъртво море?
          - Защо Черно море е синьо?
          - Защо сините сливи са червени?
          - Защото са зелени

          Коментар


          • От: Вицове

            Ако сте сам в къщи... и ви е скучно ... загасете лампите и си пуснете някой наистина качествен филм на ужасите... и вече няма да си мислите, че сте сам в къщи...
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              когато един англичанин се прибрал в къщи го питат:
              - какво те впечатли в България?
              той отвърнал:
              - българите пият повече чай от нас и то по всяко време на денонощието. този чай го няма по магазините и го крият, защото никъде не го видях. ама постоянно говорят за него.
              - как се казва този чай?
              - mamka tea ...


              75-годишен старец отива при лекар с молба да изследват спермата му. Докторът му дал едно бурканче и го помолил на другия ден да донесе сперма за изследване.
              На другия ден старецът носи бурканчето празно.
              Докторът:
              – Какво става?
              – Разбирате ли, докторе! Отивам си вкъщи, първо пробвах с дясната, после с лявата. След това помолих жената, тя също опита с лявата и дясната, след това с уста, със зъби. Дойде съседът, той също опита с ръце, с уста…..
              Докторът:
              – Как, вие помолихте съседа!!??
              Дядото:
              – Какво значение има, кого съм помолил. Тъпото бурканче не се отваря изобщо!!!

              Тя ходеше с 5-10 момчета едновременно. Затова в махалата и викаха "Цеца торента" !!!
              Последно редактирано от FiveFinger; 14-09-15, 17:51.

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                Ако сте сам в къщи... и ви е скучно ...
                Друга рецепта за скука:

                Ако ти е скучно просто изпрати СМС с текст "Бременна съм" на произволен номер...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Дейвид Копърфийлд изнася поредното си шоу. По някое време един зрител става и казва:
                  - Дейвид, а мое ли аз да покажем един фокус?
                  - Добре, покажете.
                  - Само че ми требва твоата маса и твоата асистентка Клаудия, като доброволец.
                  - Заповядайте.
                  ...
                  Зрителят слага Клаудия Шифър на масата по гръб, наглася я, вдига ѝ краката и почва да я клати като гладен циганин зелена джанка.
                  Дейвид Копърфийлд се възмущава:
                  - Хей, това не е фокус!
                  - Разбира се, че не е фокус! Тва е нек'во чудо направо!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Копнато от м@билето:

                    Продавам Мерцедес E220 с трагичен външен вид, но много благ и симпатичен по душа. Отпред ударен от фризьорка, отзад от маникюристка, от едната страна ожулен от неизвестен извършител, от другата страна ожулен от известен извършител аз. Умерено градушков. С галеща окото ръжда по спирачните дискове и приятен на пипане жлеб. Огромно предимство е наличието на касетофон със заседнала касетка и на климатик, който никога не е пълнен. Всъщносст май джантите струват колкото цялата останала кола. Ако си донесете акумулатор, може и да запали. Иначе с много икономичен и тихо работещ двигател, за съжаление сякаш предвиден за два пъти по-лека кола. Ако искате да я закупите, един съвет от мен не изпреварвайте по нанагорнище! Странно запазен салон без почти никакви аркади. Начумерен силует. Реални километри.
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11924289_515017301996196_1128827196214776525_n.jpg
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5681230
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Какви са малките подутини около зърната на жената ?
                        - Брайлово писмо - пише "СМУЧИ ТУК"....
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Помогнете ми. Мисля да си купя матрак с мемори пяна. При размер 1,40 на 2.00, колко гигабайта да бъде меморито ?
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Прочетох в Интернет, че най-лесно се учи език на място, а ак нЕма пАри - в затвора. Е, събрах кинти за билет до Лондон, направих една камара поразии, опандизиха ме. Сега знам перфектно арабски, доста добре хинди, приемливо китайски и някакъв африкански диалект...

                            ;---------------

                            Алкохола помага за сваляне на стрес, умора, блузки, сутиени и други проблеми.
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
                              С женски гащи едно време човек колата си можеше да измие, а сега и очилата си не може да избърше.
                              Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                              Едно време от гащи не се виждаше задникът, а сега от задник не виждат гащите.
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Денят на Независимостта.
                                Ден, в който всички приемаме желаното, за действителност .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X