Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Паднал въкът в яма, зайчето минало покрай ямата видяло вълка и си рекло: -е сега ми е паднало да му върна за всичко дето ми е сторил.
    И се изпикало върху него, след малко пак му се допикало, отишло до ямата и пак върху вълка и така цял ден. Докато накрая отишло до ямата подхлъзнало се и паднало при вълка, направило тъжна физиономия и казало: -вълчо ако щеш вярвай, но идвах да ти се извиня.

    Коментар


    • От: Вицове

      Тежко е да си журналист, но все пак е по-добре отколкото да работи.

      Коментар


      • От: Вицове

        Младо семейство тръгнали на море. Решили да вземат със себе си и единствения дядо, който имали. Когато пристигнали, настанили се и веднага тръгнали към плажа. На входа дядото се стъписъл, и ококорено попитал:- К'ви са тия, толко много голи жени? Внукът му отговорил:- Пекат се, дядо, пекат се! А дядото му рекъл:- Бахти работата, ние навремето и сурови си ги еб..ме!
        Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

        Коментар


        • От: Вицове

          18+ 18+ 18+ !!! От серията гадни, гнусни.

          Майката на Иванчо си миела чинии в кухнята, когато влязъл малкия при нея и й казал:
          - Баба има мида, баба има мида.
          - Абе каква мида има, никаква мида няма. Излизай от тука и не ме изнервяй.
          След малко Иванчо пак влязъл при майка си и казал:
          - Баба има мида, баба има мида.
          Майка му решила да отиде да види какво става и гледа бабата на Иванчо заспала с разтворени крака и вдигната пола и му казала:
          - Абе Иванчо това не е мида, това е п...а.
          А Иванчо й отговорил:
          - Абе не знам дали е п...а, ама има вкус на мида.

          Коментар


          • От: Вицове

            Влязъл клиент в ресторант и си поръчал кафе.Сервитьорът донесъл кафето,извадил от горното джобче на сакото си една лъжичка и му разбъркал захарта в чашката.В този момент клиентът забелязал бял конец на панталона му.
            - Господине,имате бял конец на панталона си - предупредил го той.
            - Знам - отговорил сервитьорът. - Нашият шеф е много взискателен и ни е забранил,като ходим в тоалетната,да се пипаме там,затова аз съм го вързал с конеца.
            - Ами с какво го прибирате?! - озадачил се клиентът.
            - С лъжичката - отговорил сервитьорът и посочил към джобчето на сакото си.


            Българин,турчин и африканец се състезавали кой ще издържи на миризмата на пор.Слязъл турчинът и след две секунди излязъл.Влязъл африканецът и след четири секунди излязъл.Влязъл българинът и след половин час излязъл порът.

            Това по повод возенето в градския транспорт(ха-ха)

            LZ1ZAH

            Коментар


            • От: Вицове

              -Добър ден, аз се обаждам за играта с гатанките, казвам се еди как си
              -ОК, кажете какво е това дето стърчи на камилата отгоре?
              -Ми гърбица
              -Нееее, не познахте, на камилата гърбицата
              -
              -Добре, нека дам друга гатанка, какво е това, дето се метка отстрани на главата на слона, големо и плющи?
              -Е много ясно, уши разбира се.
              -Нееее не познахте, това са на слона ушите
              -Абе водещия, а може ли да ти задам аз една гатанка?
              -Може
              -Какво е това под корема на майка ти малко и между краката и се пада?
              -Е как какво п@@ка
              -НЕЕЕ, НЕ ПОЗНА, ТОВА Е НА МАЙКА ТИ П@@КАТА....
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Вицове

                Два вица в категирия кратък .

                Мъж самоубиец убил по погрешка своя брат-близнак.

                Еднорък влиза в магазин second hand.
                0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Въпрос:
                  – Какво трябва да направите, когато видите малко зелено човече?

                  Отговор:
                  - Ами не знам..?!!!

                  Контра отговор:
                  - Да пресечете на отсрещния тротоар, селянино...!!!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Селянин гледал много прасета. Един ден дощъл инспектор и го попитал с какво храни прасетата.
                    -Ами, ако има царевица- с царевица, ако няма- с отпадъци. Защо?
                    -Аз съм от Асоциацията за защита на животните. Животните не трябва да се хранят с отпадъци- и го глобил.
                    След два дни пристига друг и го пита с какво храни прасетата.
                    -Ами, с хайвер, сьомга, скариди. Защо?
                    -Аз съм от ООН. По света милиони хора умират от глад- Не може да храните прасетата с деликатеси- и го глобил.
                    След време пристига трети и го попитал с какво храни прасетата.
                    -Ами, не ги храня- давам им по 5 лева да си купуват каквото им се яде.
                    .................

                    Брежнев и Папата- среща на високо равнище. След дълга и разгорещена дискусия стигат до единодушие. Брежнев признава, че Бог е сътворил света, а Папата признава, че съветски учени са помагали на Бог.
                    Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                    0895445845

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Полицай спира шофьор:
                      - Добър ден. Документите за проверка.
                      Шофьора му казва:
                      -Ей сега, елате по-близо ако може, че са ми долу в жабката.
                      Полицаят си провира главата в колата през прозореца и шофьора вдига стъклото и го защипва.
                      След това невъзмутимо излиза през другата врата, смъква панталоните на полицая, оправя го и го остава така.
                      Прибира се в колата, сваля прозореца и потегля пред погледа на изумения полицай.
                      Полицаят се оглежда и вижда малко момченце.
                      - Ей момченце, видя ли му номера на тоя?
                      Момченцето отговаря:
                      - Чичко полицай, аз и в цирка такъв номер не бях виждал!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Полицай спира шофьор:
                        - Добър ден. Документите за проверка.
                        Шофьора му казва:
                        -Ей сега, елате по-близо ако може, че са ми долу в жабката.
                        Полицаят си провира главата в колата през прозореца и шофьора вдига стъклото и го защипва.
                        След това невъзмутимо излиза през другата врата, смъква панталоните на полицая, оправя го и го остава така.
                        Прибира се в колата, сваля прозореца и потегля пред погледа на изумения полицай.
                        Полицаят се оглежда и вижда малко момченце.
                        - Ей момченце, видя ли му номера на тоя?
                        Момченцето отговаря:
                        - Чичко полицай, аз и в цирка такъв номер не бях виждал!


                        ей го нагледно
                        http://www.vbox7.com/play:8f79efde
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение


                          ей го нагледно
                          http://www.vbox7.com/play:8f79efde
                          Нещо не го виждам...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Някакъв темерут бил оставен да забавлява една мадама. Той седнал и се умълчал.
                            - Разкажете нещо, господине - подканила го дамата.
                            - Хм, какво да разказвам?
                            - Някой виц, например.
                            - Абе, то аз знам един виц, ама която жена го чуе, циците и увисват.
                            - Нищо, разкажете го все пак.
                            - Е, добре де, само че ти май си го чувала.

                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Нещо не го виждам...
                              //офф
                              ами цъкни отдолу на линка, незнам защо така се получи.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X