Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Какво разбира инженерът, когато чуе:
    • "Опитахме множество различни подходи…"
    - Все още пикаем срещу вятъра.
    • "Подготвяме принципно ново решение на проблема… "
    - Назначихме две студентчета да си блъскат главите.
    • "Постигнахме координация между отговорниците за реализирането на проекта… "
    - Вече знаем кого да натопим
    • "Голям технологичен пробив… "
    - Устройството си работи нормално, но изглежда адски hi-tech
    • "Осигуряваме потребителско удовлетворение… "
    - Толкова сме назад със сроковете, че потребителят ще се радва, че въобще ще си го получи.
    • "Предварителните оперативни тестове бяха неубедителни… "
    - Тази гадост изгоря моментално щом включихме захранването.
    • "Тестовите разултати бяха изключително удовлетворителни… "
    - Страшно сме доволни, че бракмата въобще заработи.
    • "Наложи се първоначалната концепция да бъде променена… "
    - Единственият човек, който разбираше принципа на действие, напусна.
    • "В процес на реализиране е… "
    - Толкова е омотано в изолирбанд, че ситуацията изглежда направо безнадеждна.
    • "Ще се заемем с това… "
    - Забрави! Така сме се заринали, че не знаем откъде да подхванем…
    • "Прочетете и подпишете… "
    - Защо пък да не разпределим отговорността върху по-широк кръг от хора.
    • "Полезно ни е да чуем вашето мнение… "
    - Говорете си, ще ви слушаме, докато не почнете да критикувате работата, която сме свършили.
    • "Да чуем вашата версия… "
    - Не издържам, да чуя каква глупост ще тръснеш!
    • "Изцяло обновен… "
    - Нищо не е съвместимо с предишния модел.
    • "Ударооустойчив… "
    - Адски тежък за носене.
    • "Олекотен… "
    - Малко по-лек от удароустойчивия
    • "Години на разработка… "
    - Последната от които за работа.
    • "Пестящ енегия… "
    - Само при изключено електричество.
    • "Без необходимост от подръжа… "
    - Ако се повреди, просто го изхвърлете.
    • "Проблемът е технически нерешим… "
    - О, с това не ми се занимава.
    • "Зависи от… "
    - Няма да получиш смислен отговор.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • От: Вицове

      Мъжът има странен поглед върху нещата - за него всички рокли са еднакви, а всички видове отвертки различни.

      Коментар


      • От: Вицове

        Народно поверие гласи:
        Ако на бутилката от "Фанта" има капачка от " Кока кола", значи в шишето има ракия!

        Българска болница - това е място, където досадни пациенти пречат на лекарите и сестрите да си обработят документацията...

        Коментар


        • От: Вицове

          Чък Норис изтеглил 70 евро от гръцки банкомат.
          - Аматьор ! - казал Бойко Борисов.
          Прескочил до Солун в обедната почивка, разтикал пенсионерите от един банкомат и изтеглил 72 евро, 36 цента, 6 рубли, 8 лева, 3 дъвки с картинка на Бойко Борисов и картичка с автограф на Ципрас. Банкомата се извинил, че не може да му даде и картичка с автограф на финансовия министър, но просто не знаел кой точно е министър в момента. За компенсация му изпял песничката 'В дзопцето ми дрънкат цемки и бонбонки'. За спомен Бойко Борисов си откъртил клавиша 9, с номера на бюлетината от последните избори. Банкомата, както и няколко случайни минувача, обещали да гласуват за ГЕРБ на изборите за кмет на Солун.

          Коментар


          • От: Вицове

            Ще пътуваме до Гърция ... малко съм притеснен от ситуацията там, та се подготвих ... скрил съм кеш в 4 вида валути на 7 места в багажа, на Колата ще зареждам нафта докато не ми олее калника, купихме една торба с лекарства, 35 консерви Русенско варено, 11 ролки тоалетна хартия, портрет на Алексис Ципрас как държи реч, сателитен телефон към ИНМАРСАТ с паник бутон, изпращащ координатите ти в щаба на Гражданска защита, портрет на Ангела Меркел с надпис на гръцки: "Който е давАл заеми си е негов проблем, имАл дал", две бейзболни бухалки за самозащита + една по-малка за детето, изрових от мазето един пожълтял "Алманах на кризата в България от 97ма" (да чета на плажа и да съм на щрек) и взех на заем от съседа едни автомобилни вериги за тежки зимни условия (за всеки случай) ... тръгваме, стискайте ни палци!
            Последно редактирано от silverfox; 11-07-15, 16:01.

            Коментар


            • От: Вицове

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:VPUvGze.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5671016
              Как германците ходят на почивка в Гърция...

              Коментар


              • От: Вицове

                Обама решава да нападне Русия. Обажда се на Оланд:
                - Така и така, почвам. Дай съвет - кога е най-подходящото време? Французинът:
                - Само да не е през зимата! Наполеон така закъса.
                Обажда се на Меркел:
                - Кога да нападна?
                - Само да не е през лятото! Да не ти обяснявам.
                Остават пролет и есен. Звъни на китайския лидер: Кога? Китаецът:
                - Сега!
                - Защо, заради сезона ли?
                - Путин строи няколко газопровода - към нас, към Индия, към Турция, към Германия.
                - Е, и?
                - Ще му трябват военнопленници.
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Когато вървя с момиче, ние излъчваме сексапил - тя е секси, аз съм пил.

                  *******

                  Не казвам, че в стаята ми е жега, но два хобита току-що хвърлиха пръстен в нея....
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Надпис в ресторант: "Гръцка салата" не означава нито че това е салата, която няма да се плаща, нито че ще се плаща разсрочено".
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Отива един мъж в полицията:
                      - Изчезна жена ми.
                      - Дайте нейно описание.
                      Мъжът мисли малко и казва:
                      - Добре, но с условието, ако я намерите да не и показвате описанието...
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Продавача:
                        - Но това е натурална английска вълна! Само пипнете! Нима се съмнявате?
                        Клиент:
                        - Абе, като за начало, силно ме притеснява надписа 'Madi In Velikobritanya'...
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Фотоалбум на бабата:
                          1938г. - тръгва на училище (1 снимка)
                          1949г. - завършва училище (2 снимки)
                          1957г. - завършва университет (1 снимка)
                          1962г. - сватба (1 снимка)
                          Фотоалбум на внучката:
                          19:38ч. - отива на кафе (29снимки)
                          19:43ч. - носят палачинка (13 снимки)
                          19:59ч. - носят кафето с късметче (41 снимки)
                          20:01ч. - отива до тоалетната (123 снимки)
                          20:09ч. - излизайки от тоалетната среща приятелка (56 снимки)

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Баба на внука:
                            - Гошко, ти вече порасна! Баба ще ти оплете презервативи!
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Всъщност, Кама Сутра е била просто един учебник по борба. После някакъв простак дорисувал пишки на картинките и станало страшно.
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Реална обява за продажба на Ягуар.

                                Здравеите разбирачи и почитатели, смея да ви представя един истенски хищник, от последните истенски хищници на старата госпожа. Които с огромна мъка на сарцето, се продава, купен е от Австрия и каран една година. но имах нещастието да имам радотен инцедент, (тежак). И повече нем ми позволяват да работя, имах добра доходна работа. А в австрия застраховката е 196 евро на месец, и с неговите 13л. градско, (което мисля за напьлно нормално за 4000 кб, 6 цилидара) аз немога да да си го позволя и ноговата подръжка. Сега колата се намира в БГ. Регистрирана е, да се види и пробва е вазможно след предварителна уговорка. Возията му е оргазам ++ и с неговият типичен зален цвят, (разбирачите знаят). Лятото през 2014 тръгнахме с по малкият ми брат за бг. като решихме да минем през италия , там е по голямият брат(аз сам средният). И така след като заредихме на бензиностацията в бг, аз сабудих заспалия звяр, около 40 км галоп. Таи като в австрия имат на всякаде камери, и глобите никак не са малки, вярваите ми и се пазете. И така някаде кам ямбол оказало се е (поле разбрахме ) че е издухало гарнитура на 5. 6 цилиндар, но дори и така звяра не ни остави на пътя, аз несам механик но бяха сменени някои основни части, и плус едно друго ми излезе 2000евро. И сигорно ще има хора да кажат, на този му хлопа даската Яко, , тяхно си мнение. ИСТИНСКОТО СИ ИМА ЦЕНА. Здравеите разбирачи и почитатели, смея да ви представя един истенски хищник, от последните истенски хищници на старата госпожа. Които с огромна мъка на сарцето, се продава, купен е от Австрия и каран една година. но имах нещастието да
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X