Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На въпрос към родители:
    "Как бихте реагирали,ако разберете че детето ви е хомо сапиенс?"
    50% са отговорили - ще го изгоня от вкъщи;
    20% - такава е модата сега;
    10% - абе важно е да сме живи и здрави;
    10% - всеки сам си преценя;
    10% - с това дистанционо обучение до там се докарахме;
    На същия въпрос, зададен към бабите
    100% са отговорили: "Ми така е, като не яде"

    Коментар


    • Жена се вози в експериментално такси,управлявано от робот,и си разсъждава на глас:-Това е толкова странно,машина да управлява такси!Роботът отговаря с метална нотка в гласа:-Госпожо,аз бях научен сътрудник в БАН,работил съм и за НАСА и ЦЕРН...-И сега караш такси???-Да госпожо,съсипаха я тая държава...

      Коментар


      • Прочетено в "СуратТефтер":

        За разлика от юристите, на физиците им е все едно дали някой им знае законите. Така или иначе всички ги спазват.

        Коментар


        • -Добър ден!Готова ли ми е колата?-Не ти е готова...-Говорете ми,моля на Вие.-Вие ти заден лагер на главината...

          Коментар


          • Пияни рибари хванали русалка... Рано сутринта открили, че това е сом и всички много се срамували.
            O888 749-O86
            C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
            NC 750

            Коментар


            • "Как да имаш идеални отношения с мъжа?" – пет правила за жената:
              1. Важно е да избереш мъж, който помага вкъщи, чисти, готви понякога и има работа.
              2. Важно е да избереш мъж, който има чувство за хумор.
              3. Важно е да избереш мъж, на който да имаш доверие и да не те мами.
              4. Важно е да избереш мъж, който те харесва и ти е добре в леглото с него.
              5. Много, много важно е тези четирима мъже да не знаят един за друг!

              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • - Какво ти предписа доктора?
                - Спирт!
                - Верно!? Може би все пак спорт?
                - Може... Иди му разбери почерка.

                Коментар



                • Когато разбрали, че бързият влак от София до Бургас пътува 8 часа, китайците били истински впечатлени от размерите на България...


                  Питат радио Ереван: - Може ли мъж, обременен от комплекси, да има успех сред хубавите жени? - Може - отговаря радиото. - Ако комплексите му са хотелски и петзвездни!
                  Последно редактирано от коко келеша; 13-12-21, 20:21.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • Ракията - люта
                    Краставичките - солени
                    Зелето - кисело
                    Суджукът - тлъст
                    Обаче потребителят - ДОВОЛЕН!

                    Коментар


                    • При психолога влиза млада жена - цялата посинена и бушонирана, раздърпана, бинтована...
                      Докторът:
                      - А, защо изглеждате така, какъв е проблема, разкажете...
                      - Ми докторе, мъжът ми много пие и като се прибере пиян в къщи и ме почва - бой, бой...
                      и така....
                      Докторът :
                      - Ясноо, пригответе си отвара от лайка и следващият път като си дойде пиян, още щом чуете да се отваря вратата, жабурите устата с отварата, и така 30 - 40 минути всеки път.
                      След две седмици жената пак идва. Тотална промяна. Тя изглежда блестящо, излъчва спокойствие и здраве, пърха от жизненост.
                      - Докторе, направо не мога да повярвам как едно толкова просто средство може така да помогне...
                      Докторът:
                      - Мдааа... Вижте, моето момиче, има ситуации, в които най-полезното е да си запушите с нещо устата и млъкнете за известно време. Помага, повярвайте ми...нали...?
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • Булката:-Мамо,аз няма да се омъжа!-Ееее,как няма да се омъжваш?Глей колко гости са дошли,музикантите,имаме час за Гражданското...Защо?-Крив му е...-Голяма работа,няма да стреляш с него

                        Коментар


                        • Крив х@й най-добре се изправя в приятелски г@з!
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • Млада булка се оплаква на майка си:
                            - Мамо, тоз моя много ме такова отзад...като се оженихме, дупчицата на дупето ми беше колкото 10ст, а сега вече е колкото 1 лев....
                            - Пари дава ли ти?
                            - Да, направи ми безлимитна карта.
                            - А нови дрехи купува ли ти?
                            - Да, пълен ми е гардероба.
                            - На курорти, на ресторанти води ли те?
                            - Да. Много често.
                            - На екскурзии в чужбина ходите ли?
                            - Да, всяка година.
                            - Ее, дъще, ами за 90ст сега не си разваляй рахатлъка!
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • Един луд легнал да спи, но една муха постоянно - бзз, бзз, бзз , не го оставяла да спи. Лудият се ядосал, станал и започнал да я гони... Хванал той мухата и започна.. - Нааании, нааании, наани. - Приспал мухата и започнал... - Бзз...бзз...бзз. - А ся спи да те видя!
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар


                              • Детенце казва на майка си:
                                - Мамо, искам братче!
                                - Баща ти е в чужбина още няколко месеца, като се прибере ще говоря с него!
                                - А защо не го изненадаме?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X