Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Къде беше?Обеща да си тук в 8, а вече е 11!
    - Летях към теб като куршум.
    - Да бе! Видяли са те в кръчмата.
    - Рикошет.
    *****
    "МОМЧЕ Е, МОМЧЕ Е, ОЩЕ НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!" - крещеше той, а в очите му напираха сълзи... И знаеше, че повече никога няма да стъпи отново в Тайланд.
    *****
    Ограбен е склад с Виагра. При задържането на престъпниците се оказало, че не са въоръжени, но много опасни.
    *****
    Жената всяка сутрин ми носи кафе в леглото, защото ако не успее, денят започва с бира.
    *****
    Обама и Путин решили да си разменят секретарките. След един месец секретарката на Обама пише на шефа си:
    - "Г-н Президент, моля ви, върнете ме обратно във Вашингтон, тука е ужасно. Първо ми взеха таблета, който ми подарихте и ми дадоха един бележник и химически молив да си водя бележки. След това ми взеха късата рокличка, която ми подарихте и обувките с високи токчета (Prada, of course) и ме облякоха в една огромна пола и гуменки. Спасете ме, колкото се може по скоро!" Секретарката на Путин пък пише на шефа си:
    - "Др. Путин, тук е непоносимо, моля върнете ме в Москва незабавно! Първо ми взеха бележника с моливчето, който ми подарихте лично и ми дадоха някакъв сложен компютър, на който не мога да записвам нищо, и ме следят непрекъснато. След това ми взеха голямата удобна пола и гуменките и ме облякоха в една къса рокличка и обувки на токчета. Не, че не ми стоят добре, но рокличката е толкова къса, че ми се виждат и кобура и т@шаците."
    *****
    Реклама на автомобилна къща, продаваща коли на изплащане:
    "Ако искате да стъпите отново на краката си, пропуснете една вноска."
    *****
    - Мммм... миличка, това е страшно вкусно!
    - Видях рецептата от един филм.
    - Кой?
    - "Ханибал"...
    ........................................ ........................................ ..............

    Мъж крещи на жена си:
    –Стига си ми казвала какво да правя!Сега отивам с приятели на бар.Ще пия много.Може и някоя мацка да сваля.Ще се прибера късно и много пиян.И познай кой ще ми свали обувките? „
    –Патологът....
    ........................................ ........................................ .........................

    В едно училище в Англия имали следния проблем: - 14-годишните ученички си слагали червило в тоалетната, целували огледалото и оставяли всеки ден много отпечатъци. Чистачката чистела червилото от огледалото, но на другия ден всичко се повтаряло.
    Директорката решила, че трябва да се направи нещо. Събрала всички момичета при тоалетната и им обяснила, че отпечатъците от червило са голям проблем за този, който трябва да ги чисти. За да покаже, колко е трудно почистването на огледалото, тя помолила чистачката да покаже, колко усилия и коства. Тя взела една гъба, потопила я в тоалетната и изчистила огледалото. От този ден насетне проблемът бил разрешен.
    Извод:
    - Има учители, има и педагози!
    ........................................ ........................................ ...............

    Последният човек на Земята гледаше с тъжен и празен поглед опустелия Facebook. После се пресегна и написа К*Р на стената...
    Някой го лайкна...
    ........................................ ........................................ ................

    Баба и дядо видимо щастливи се целуват на улицата. Минувачите с умиление:
    - Браво, браво сигурно златна сватба празнувате?
    - Не, днес изплатихме ипотеката!
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Вицове

      Защо обичам форума? Извадки само от една тема. Хронологията е приблизително спазена.

      Здравейте! Моля за съвет!
      Годината при всички случаи ще бъде до около 2000. Сумата не е повече от 6000лв.
      При това - всяко едно 4х4, в добро състояние и добри гуми ще свърши работа.
      За този бюджет и това предназначение, погледни Субару , или форестър или Аутбек.
      При този бюджет, малки деца (изискване за относителен комфорт), пътна обстановка и възможност за газ
      Тъй като бюджета е 6000 лв. Купуваш си каквото намериш(трудно много трудно)
      Volvo XC70 ако намериш читаво за тези пари.
      Я кажи кое е селото, щото си зависи. Зимата може и да трябва нещо с гребло
      Загледайте и някой Спортидж. До 2003г. Напълно се вписва в бюджета и изискванията.
      П.П. Щом става дума за зима, пътуване и деца в едно изречение, наложително е закупеният автомобил да е прост и надежден като бордюр
      Г463 300 ТД
      Само дето по спомени от една друга тема 463 почва от 15000 лв 1992 година.
      Така или иначе в дефилето нещата не са толко прости и много зависи кое е селото педи да се дава акъл.
      Прост и надежден като бордюр 4х4 за 3000 лв и аз искам да си взема, може и два като ми омръзне единия да си карам другия.
      Да, чакаме инфо за селото иначе пак стигаме до вездесъщата Кия на Пенчо
      Уменията на каращия са перфектни(не се хващайте за думата, не съм аматьор в карането) - каращата е резервния шофьор на семейството за сега. За гребло не зная дали ще се наложи - принципно е възможно - имаме съсед, който минава с гребло. По-вероятно е да има нужда от шнорхел, защото като изпуснат язовирите и Искъра залива пътя.
      Ако питате мен една нива или фероза бих взел, но жената е мааалко по-капризна към външния вид и комфорта и сега трябва да намерим баланса между здравина, надеждност, комфорт и външен вид.
      Тоест човека лъже , че се прибира в дома си с лека кола, така ли ?
      Тоест не
      Викаш гегата си е за лек офф, за повече не стаа, нали
      А - на Пенчо не умре ли кияка? Сори, ако съм в грешка, ма той отдавна престана да я препоръчва - сега Сорентота май предписва...
      Как да е умрел? Даже станаха два.!!
      Има рено сценик 4х4 бензинови че и с климатик са.
      За асфалт и леко снежно/черно бива.
      Вероятноста да се намери читаво не е малка.
      Смотан веосмак или трошащ се дизел или разпадащи се ск кутии и раздатки че ако се вярва на писанията тия нямат читаво нищо
      едно сантасе препоръчвам аз
      Давам ти една година да стигнеш до тук: 1, респективно до тук: 2 освен ако тайно не си извършил вече пОрцедурата.
      Бате шефе, когато аз съм сменял мотори на г-та тия двамата са ходили прави под масата
      Колега, питай у друг форум
      Имах 2 такива и май общо ги карах 4 зими. Единият, който купи вотрата и той постоянно разбира, че тя не върви зимата.
      Кольо, кажи си го, че форд/нисана не върви зимата, витарата и тя.
      По-добре да не му мислиш кога да включиш или изключиш, пък не дай Боже да има и хъбове...
      Това с "немисленето" хич не ми допада.
      Некой китаец да ми натиска педалите - за сега не бих си го причинил.
      Какви педали ? Още малко ще кажеш, че предпочиташ несинхронизирана скоростна кутия, превключвана с "двойно амбриране".
      За кой ли път те поканвам за пробна возия? Ама защо нещеш?
      Говорите си с оффроудски термини и думи, които страничните лица няма как да знаят. Явно ще спазвам старата поговорка - жена и кола са на късмет.
      Ще се опитам да преведа.
      п.п. сега очакваме Пенчо да каже колко са евтини частите за Кията - термостат за 10 лв. и т.н.
      Предлагам обаче, преди да ти присъдим титлата "Национален консултант по избор на 4х4 МПС на Републиката" малко повече да се осведомиш кое как е, щото дългогодишният ти опит с всичко от "ГАЗ 69" до "Bentley EXP 9 F"
      Мдааа, ето че започвам да получавам повече информация. Точно това ми трябваше
      Би ли споделил какво би взел за 15 000 лв.?
      Не, не бих.
      Ако искаш, може да живееш с илюзии.
      с още 3к става като от завода, а за капак е по-проходимо от черокито
      И не ти остава нищо друго освен да убедиш нежната половинка на питащия, че това е тяхната кола
      Понеже е талянка, да го кажа на италиански - куесто нон е ил мио проблема

      Ама съм прав, нали?
      "Панда", баце, кат нема пари за "Гега"
      Бая години вече си се търкаля безгрижно на мама кошника
      Ама кво да ти обяснявам, Фиат купи Джип, не обратното
      Да-да, те и "Ферари" купиха, и "Мазерати". Иска им се да заприличат най-накрая на авто-проЙзводител, та затова
      На хора с деца да предлагаш двувратка с мизерен багажник ...
      А, понеже се спомена на мама кошника - жъст фор дъ рекърд - не е купувана за 6 000 лева, даже и за 12 000 не е
      Но тя поне не раздава всичката газ в кварталните улички като един новооджипен съсед (сигурно му расте пишката така), който скоро ще ошамаря.
      Освен газовата бутилка има място и за тулбокс + голямо куче.
      А в тази сапунерка, дето си я предложил, като сложиш два пакета памперси и май ще му е това на багажника.
      И в нея има място за голямо куче. Ама се ползват и "втория ред седалки"
      И в движение кучето любвеобилно поблизва и похапва ушите на водача.
      А децата изчакват втория курс!

      П.П. И с прискърбие трябва да приемем факта, че при този бюджет пак опираме до Пенчовата Киа (за предпочитане супердългата с резервната гума в пода на багажника)
      Пандата е велик автомобил, ма пусто не варди човека (вътре). Песът хем деца варди, хем при зор колата тегли.
      Ако заходим от тази посока, то при процента камикадзета в софийското движение може да те опази само Т-34 и нагоре

      … и тук темата прекъсва – засега...

      Коментар


      • От: Вицове

        След като помогна на хиляди жени за успешен брак, сега Кобилкина ще им помогне за щастлив развод. Няма начин да е на загуба.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Вицове

          Мъж се запознава с красива жена в бар. След задължителното ухажване, двамата се запътили към неговата къща извън града. По средата на пътя мъжът спира колата и казал на жената:
          –Слизай!
          –Що?
          –Слизай ти казвам!
          Жената излязла от колата, а в главата и се въртят страхове за маниаци изнасилвачи.
          –А, сега прави снежен човек!-казал мъжът.
          Жената прави и трепери. След като приключила, мъжът я поканил пак в колата и потеглили мълчаливо. Пристигнали, мъжът запалил свещи, приготвил вкусна вечеря, последвали и ласки в леглото. На сутринта, жената измъчвана от любопитство попитала:
          –Обясними,защо снощи трябваше да правя този снежен човек?
          –Виж с'а, аз си знам-като мъж не съм нищо особено. Ма, този снежен човек, ти ще го помниш цял живот...

          Коментар


          • От: Вицове

            Каква е разликата между старата и новата връзка?

            В женското списание:
            Разликата е, че при новата връзка имаш онова сладко усещане, все едно пеперуда пърха в корема ти.

            В мъжкото списание:
            Разликата е, че при новата връзка се съобразяваш кога и как да пърдиш.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Вицове

              Пубертет - товa е период от време в животa нa девойките, през който глaсчетaтa им мутирaт от "не" към "дa".
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Вицове

                И какво?Направих си вазектомия и жената вместо да не забременява, ги ражда негърчета...
                Пътят е целта.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Когато те нападне съседката, изневяра ли е, или е секс при неизбежна самоотбрана ?

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                    Когато те нападне съседката, изневяра ли е, или е секс при неизбежна самоотбрана ?
                    На този въпрос най-добре може да отговори Чинела
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      И в двата случая ще ядеш точилката ...ако те разберат
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        На този въпрос най-добре може да отговори Чинела
                        Неизбежно, неизбежно е.....

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Посадил си дядо ряпа. Ряпата пораснала, дошло време за вадене. Дърпа дядото - не може, дошла бабата, пак не става. После внучката, кучето, котката, мишката... Дърпат, дърпат и изведнъж храс! И се скъсало кучето!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Хубавото на китайските автомобили е, че всичките резервни части са оригинални.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              Когато те нападне съседката,... ?
                              Прибира се някакъв от командировка, по-рано от предвиденото, тръгва да се събува и що да види: Шлифера на жена му, почти 85ти номер - там, обувките на жена му - 46ти номер и те там, обаче до тях някакво полудетско работно яке с надпис 'Ремонти В и К' и работни обувки, 36ти номер. На средата на коридора - разпилян куфар с инструменти, а от банята се чуват странни стонове.
                              Отваря нашия вратата на банята и вижда дребен пич, едва подаващ се изпод циците на жена му, който изписква:
                              - Олеле, съжалявам, аз НЕ ИСКАХ!
                              - А, спокойно... вярвам ти...
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                БГ секс обяви:

                                1. Стара обувка търси някой да й отпори гьона.

                                2. Госпожица от занаята търси богат занаятчия с цел брак.

                                3. Печена търси загорял.

                                4. На лице съм. Търся някой да ме обърне на опаки.

                                5. Търся село без кучета, но с... кучки.

                                6. Въздържател напива вода не напита.

                                7. Учителка по френски дава нощни уроци.

                                8. Закъсала търси да я скъсат.

                                9. Пренарязвам обратни резби.

                                10. Кавал търси девета дупка

                                11. Воден спасител дава уроци по игра с подводни топки на платежоспособни дами.

                                12. Опасна секс-бомба търси някой да й отцепи района.

                                13. И в морето ми е до колене.

                                14. Грешна съм. Търся праведен да ме оправи.

                                15. Може да ми е къс ума, но са ми дълги крака-ата-а-а.

                                16. Специалист по икебана аранжира всякакви китки.

                                17. Дърпам дяволи за опашката.

                                18. Бутам на тия дето бутат.

                                19. Търся знойна хубавица, да внесе топлина в живота ми.

                                20. Сапьор обезврежда секс - бомби по домовете.

                                22. Монтирам шпионки на всякакви гардероби и шкафове.

                                23. Целувам крака и ближа задници. Атрактивни цени.

                                24. Паток търси въртиопашка.

                                25. Жулиета търси Ромео с 'Алфа Ромео'.

                                26. Позирам по домовете. Голямо разнообразие от пози.

                                27. Взимам го присърце, но не си го слагам на сърцето.

                                28. Агроном дава практически съвети как да цъфтите без да вържете.

                                29. Дамски шивач реже три пъти, без да мери нито веднъж.

                                30. Надарен търси даровита.

                                31. Влизам ви в положението.

                                32. Поръбвам не поръбени.

                                33. Занасям се с отнесени.

                                34. Двуглав змей търси ламя ненаситна.

                                35. Ако искате да видите каква изненада съм ви приготвил - дръпнете ми ципа.

                                36. Развит търси навита.

                                37. Не се притеснявайте, ако сте дебела. Аз веднага ще ви открия слабото място.

                                38. Ако са ви изкарали акъла - аз ще ви го набия отново.

                                39. Тясна специалистка търси широко поле за изява.

                                40. Звероукротител - професионалист укротява разгонени кучки.

                                41. Опитен горски лови бракониери в чужди кревати.

                                42. Потомствен благородник облагородява родословни дървета.

                                43. Лесно запалима търси трудно гаснещ.

                                44. Пицария 'Червения фенер' доставя пици и цици по домовете.

                                45. Сядам само на станали.

                                46. Ако можеше да ми стане нямаше да седна.

                                47. Строителен предприемач търси малко употребявана бетонобъркачка с голям капацитет.

                                48. Девета дупка търси меден кавал.

                                49. Ако често изтървате сапуна в банята винаги съм готов да ви го подам.

                                50. Дипломиран астроном сваля звезди на млади дами.

                                51. Буден принц търси Спяща красавица.

                                52. Дискретен, професионален алпинист сваля закъсали от всякакви балкони и покриви.

                                53. Специалистка по битова техника духа като вентилатор, смуче като прахосмукачка и се върти като миксер.

                                54. Мома втора употреба търси неупотребяван ерген с цел да го употреби.

                                55. Атрактивна дама с неограничени възможности в леглото, търси джентълмен с неограничени възможности в плащането.

                                56. Продавам книгата 'Кама Сутра ' с презентации на живо.

                                57. Столетница търси активен партньор да я върне в спомените й за последно.

                                58. Отпушвам задръстени и запушвам отворени.

                                59. Две мургави Шехерезади на повикване с репертоар от 1001 приказни нощи. Гарантиран спомен за цял живот.

                                60. Млади дами, ако ви трябва трети за 'Шведска тройка' - аз съм насреща, а млади господа приема, съседа Марио - отсреща.

                                61. Предлагам ефектни вибратори за стари девственици на фирмите 'HILTI' и 'KANGO'.

                                62. Автотенекеджия изчуква задници всякакви.

                                63. Скъперница търси прахосник.

                                64. Щастливо разведен е готов да дари с щастие нещастно омъжени.

                                65. Виновен търси невинна да му поеме вината срещу заплащане.

                                66. Стар съдия прилага по-мек член за разкаяли се престъпнички.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X