Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    По-младите надали ще го разберът, но аз се смях от сърце:

    През 70-те години Брежнев говори на митинг в Москва :
    - Другари, през 1980 г. всеки жител на СССР ще има мотоциклет!
    Тълпата реве :
    - Ураааа, мотоциклееет, мотоциклееет ...
    Брежнев продължава :
    - Другари, през 1990 г. всеки наш гражданин ще има автомобил!
    Тълпата :
    - Ураааа, автомобиииил, автомобииииил ...
    - Другари, през 2000 г. всеки гражданин на СССР ще може да си купи въртолет!
    Тълпата изпада в луд екстаз :
    - Уррррррраааааааааа, върртоолеееееееет, въртолееееет ...
    Една бабичка обаче пита :
    - Другарю Брежнев, че защо ми е на мен пък въртолет?
    - Ех, колко си проста, бабо ! Чуеш например, че в Киев са пуснали макарони и литваш да си купиш ...



    П.С.
    През 1987/8-а бях в Петербург (тогава все още Ленинград) и бях потресен от вида на Абсолютно празните магазини и тоталната липса на Храна!

    Коментар


    • От: Вицове

      Провежда се международен турнир употреба на алкохол.
      Коментаторът:
      - На арената излиза французинът, пие коняк в чаши, първа, втора... десета, край, до тук беше... Докато изнасят французина Иван Иванов от България още загрява с шампанско.
      - На арената излиза англичанинът, пие бренди в чаши, първа, втора... десета, край, до тук беше... Докато изнасят англичанина Иван Иванов от България загрява вече с винце.
      - На арената излиза американецът, пие уиски в чаши, първа, втора... десета, край, до тук беше... Докато изнасят американеца Иван Иванов от България загрява вече с коняче.
      - И така, на арената излиза Иван Иванов от България, пие ракия в кофа, първа, втора... десета, край, до тук беше... явно е китайско производство. Докато поправят кофата Иван Иванов от България загрява с биричка...

      Коментар


      • От: Вицове

        Млад хубав мъж пред павилион за закуски в Раднево:
        - Една принцеса, моля!
        - Пичага!
        - Една принцеса може ли?
        - ПИЧАГА!!!
        - Хубаво, че ме харесваш, ама МОЖЕ ЛИ ЕДНА ПРИНЦЕСА...?
        - Таман га пича, ве... що, ти сурова ли га искаш?
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

        Коментар


        • От: Вицове

          Когато създателят на USB порта почине, ковчегът му ще бъде спуснат в гроба, след което ще го извадят обратно, завъртят и спуснат от правилната страна...
          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

          Коментар


          • От: Вицове

            Събуждам се и гледам " Нещо не е наред". И става по-лошо. "Нещо не е наред" също се е събудила и ме гледа...

            Коментар


            • От: Вицове

              - Свалям ти сутиена... свалям ти бикините... бааавно....
              - Идиот! Сваляй по-бързо прането, че заваля!
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Вицове

                Подгонила Лиска Зайо. Гонила го, гонила го и хоп Зайо се шмугнал през една тясна дупка, Лиска понеже била засилена не преценила и се заклещила.
                Огледал се Зайо - нямало никой наоколо, погледнал Лиска, отишъл зад нея, заголил й дупето и .... и й ударил една тояга.
                След малко Зайо среща Вълчо.
                - Абе Зайо, що си толкоз весел?
                - Ами ко да ти кажа, ей там Лиска стои заклещена и аз й ударих една тояга.
                Втурнал се Вълчо веднага да не изтърве. Намерил лиска заклещена и безпомощна. Отишъл зад нея и хоп.... ударил й една тояга. Метнал се на полянката да си почини.... починал си и.... още една тояга... така няколко пъти.
                Минало известно време и Вълчо среща Мечо. Вълчо върви и си подритва, шушука, подсвирква - весел.
                - Вълчо, какво става? От къде това настроение? - пита Мечо.
                - Мечо, да ти кажа, ей там е заклещена Лиска - не може да мръдне. Зайо по-рано и ударил една тояга. Аз преди малко й ударих няколко тояги......
                - Аххха, веднага отивам и аз да й ударя. - казал Мечо.
                Почти без да търси, точно на мястото, където Вълчо му обяснил, Мечо се натъкнал на Лиска. Лиска стои и все така яко заклещена - не може да мръдне.
                Тук историята за малко прекъсва...... докато привечер Вълчо отново среща Мечо.
                - Какво става Мечо, защо си толкова тъжен?
                - Ами, какво да ти кажа Вълчо. Намерих лиска, безпомощна, сама.....
                - Да. И не й ли удари една тояга?
                - Не можах. Търсих, търсих и не, не можах да намеря тояга, но за сметка на това й напълних гъза с шишарки.
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Стефан Данаилов пред паметника на Самуил:
                  - Ау-уу, ти знаеш ли, че имаш страшни очи...
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Един отваря вратата и вижда бабичка с безумно шарена капела, наметало с разноцветни воланчета, рюшчета, в ръката балончета, която кикотейки се му казва:
                    - Здрасти, аз съм Смъртта!
                    - Е, к’ва смърт си ти, бе...
                    - Ми нелепа, к’ва...
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Пред коледно пазаруване.Младеж влиза в магазина и купува:
                      2 бутилки водка,2 бутилки Джони Уокър,4 подкови луканка,кашу, бонбони...Стига до касата и пита:
                      -А презервативи имате ли?
                      Касиерката -Да.
                      -Дайте ми 20 моля
                      Касиерката-Разбира се.Заповядайте!А може ли да дойда с вас...?
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Жена към мъжа си:
                        - К'во си пил, бе?!
                        - Само една биричка ...
                        - Кого ще лъжеш ти, бе?! Очите му като на цар Самуил, само една биричка бил пил ...
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Ако искате никой, никога да не прочете важната ви информация, запишете я под името license.
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Здрасти, как сте? Как са децата?
                            - Добре сме. Децата завършиха. Синът ми е лекар, дъщерята стана учителка... Само най-малкият не ще да учи, живее при нас, занимава се с кражби...
                            - Не ще да учи, а го държиш в къщи?!
                            - Ами... той ни издържа. Другите са безработни...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Възмутен пациент влита в офиса на фармацефтична компания:
                              - Вие луди ли сте? Тия вашите лекарства имат един куп странични ефекти!
                              - Кое лекарство имате предвид, господине?
                              - Ами едно лилаво, против обрив.
                              - Да, Антигеломикофазаномицин. Какъв е проблемът?
                              - Как какъв?!? Като го пия и получавам халюцинации!
                              - Нормално, то е за мазане.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Срещат се двама снощни пияници.
                                Единият:
                                - Брате - много съм зле - Страшен махмурлук, не мога да си отворя очите след снощи, главата ми - напращяла ш'съ пръсне.
                                Другият:
                                Аз нямам такива проблеми, обаче каква мускулна треска имам от наздравиците и от тостовете и от ексовете - Сега се възстановявам. Спорта е страшна работа - вземи и ти да спортуваш - виж как си се отпуснал..
                                Айде - аз отивам на рехабилитация - и довечера се срещаме на Старта. Аз ще започна разгрявката от по- рано ..
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 1 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X