Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Две приятелки с многогодишен брачен живот си говорят за охладените сексуални взаимоотношения.
    - Моят проблем го реших. Имаше една реклама за мъжки секс чорапи. Купих завчера на мъжа ми един чифт, обу ги и като се върна от работа не мога да ти обясня мила, кво чудо беше. От този момент нямаме проблеми.
    - Дай ги за един ден.
    - Добре, само ги изпери!
    След няколко дена:
    - Какво става мила? Нали са чудо?
    - Кво става? Изпрах ги и той ги обу преди работа. Връща се вечерта, чакам го в коридора, влезе като хала, мина покрай мен, с треперящи ръце отвори хладилника, изкара най-голямата краставица и си я заби в гъза с любовен стон. Погледнах..................като съм ги изпрала, съм ги била обърнала обратно. . .

    -----------------------------------------------------------

    Ако някой ти казва, че книгата е по-добра от филма, значи никога не са му правили свирка в кино.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: Вицове

      Фотоалбум на бабата:
      1938г. – тръгва на училище (1 снимка)
      1949г. – завършва училище (1 снимка)
      1957г. – завършва университет (2 снимки)
      1962г. – сватба (3 снимки)
      Фотоалбум на внучката:
      19:38ч. – отива на кафе (29 снимки)
      19:43ч. – носят палачинка (13 снимки)
      19:59ч. – носят кафето с късметче (41 снимки)
      20:01ч. – отива до тоалетната (33 снимки)
      20:19ч. – излизайки от тоалетната среща приятелка (56 снимки)

      Коментар


      • От: Вицове

        Отборът на Англия посетили дом за сираци в Бразилия.

        "Сърцето ми се късаше като видях тъжните им лица,без капка надежда за нещо"
        Хосе, 6 год.
        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

        Коментар


        • От: Вицове

          Официална среща на САЩ и Русия. За да унижи Путин, Обама се явява, като носи на рамото си папагал в цветовете на руския национален флаг бяло, синьо и червено.
          Путин погледнал към папагала и попитал:
          - Къде го намери пък този?
          - В Африка ги има с милиони! - отговорил папагалът.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Вицове

            Едно циганче питало баща си:
            - Тате, тате, що облаците са толкоз високо, бе?
            - Бе, де да знам, бе! - рекъл Асан.
            - Ами що птиците отлитат наесен?
            - Ами де да знам, бе....
            Накрая Айше са скарала на сина си:
            - А бе стига си питал баща си, да му пречиш!
            Асан се сопнал на Айшето:
            - Остъй го, ма, Айше! Нека пита! Да знай!
            Biagini Passo Powered By VW Syncro

            Коментар


            • От: Вицове

              Това за бирата и буквите може би идва от следния виц:

              Двама си пишат в фейсбук:
              - Aре се видим утре да пием по кафе?
              - Tи си първият човек, който успя да напише "бира" с четири правописни грешки!

              Извинявам се, ако е пускан.

              Коментар


              • От: Вицове

                - Скъпи, пипал ли си джипиес в колата наскоро???
                - Да, проверявах колко е пътя от София до Видин...
                - Ами, много ти благодаря, аз съм във Видин...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                  Отборът на Англия посетили дом за сираци в Бразилия.

                  "Сърцето ми се късаше като видях тъжните им лица,без капка надежда за нещо"
                  Хосе, 6 год.
                  Жестоко,
                  те са си така на всяко първенство

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Софиянци, както всички останали българи дълбоко ненавиждат кореняците софиянци
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      ЩО Е ТО СТРЕС?
                      1. Качвате в колата си красива стопаджийка. Карате, говорите си и изведнъж тя припада.
                      Вие, естествено, я откарвате в болница - ето това е стрес!
                      2. В болницата ви съобщават, че девойката е бременна и ви поздравяват в бъдещото бащинство.
                      Вие обяснявате, че сте я срещнали едва преди час, но пък тя продължава да настоява, че бащата сте вие.
                      Това е голям стрес.
                      3. Вие изисквате ДНК тест за бащинство. Правят ви го. Лекарят ви вика настрани
                      и ви съобщава, че вие определено не може да сте бащата, понеже се оказало, че сте безплоден.
                      Тази новина предизвиква известен стрес, смесен с леко облекчение.
                      4. По пътя към дома си спомняте, че там ви чакат вашите три деца...
                      Ето това е ИСТИНСКИ СТРЕС!
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Софиянци, както всички останали българи дълбоко ненавиждат кореняците софиянци
                        Има разлика между софиянци и столичани. Ако не верваш питай болярите.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Правила за жени по време на Световното първенство по футбол

                          Правило 1.
                          От 9-ти юни до 9-ти юли си длъжна да четеш спортната рубрика на вестниците, за да знаеш какво става на Световното първенство, в такъв случай ще можеш да подържаш разговор. Ако не го направиш, ще гледам лошо на това или просто ще те игнорирам. В НИКАКЪВ случай не се жалвай от липса на внимание.

                          Правило 2.
                          По време на Световното телевизорът ми принадлежи без никакви изключения. Не помисляй даже да погледнеш дистанционното.

                          Правило 3.
                          Ако минаваш пред телевизора по време на мач, нямам нищо против, но само ако е пълзешком и не ми отвличаш вниманието.

                          Правило 4.
                          По време на мач ще съм сляп, глух, няма, освен в случаите, когато ще трябва да ми се напълни чашата или да хапна нещо.

                          Правило 5.
                          Ще е много разумно от твоя страна да държиш в хладилника поне 11 бири, както и много храна. И, моля, не прави физиономии, когато идват приятели да гледаме заедно. Ще може да ползваш телевизора между полунощ и шест сутринта, при условие, че не се повтаря някой хубав мач.

                          Правило 6.
                          Моля, моля, моля ако видиш, че съм разстроен, че моя отбор губи ( нищо че нашите не са там), В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не казвай "това е само една игра", "не се ядосвай" или " следващия път пък може да победят".

                          Правило 7.
                          Ти можеш да поседиш с мен и да гледаш един мач, може на полувремето да поговориш с мен, при условие, че показват реклами, и аз съм доволен от резултата след първото полувреме. Забележи, че казах "един мач", така че не опитвай да изполваш шампионата, за да "прекаварваме повече заедно".

                          Правило 8.
                          Повторението на головете е много важно. И не ми пука, че съм ги видял преди. Искам да ги гледам отново. Много пъти.

                          Правило 9.
                          Кажи на твоите приятелки да не измислят разни вечеринки или да организират празници, които да изискват моето присъствие, защото:
                          1) няма да отида и
                          2) няма да отида
                          3) и няма да отида

                          Правило 10.
                          Но ако приятел ме покани, и неговия телевизор е по-хубав и голям от нашия, ще отидем задължително.

                          Правило 11.
                          Дневния обзор също е важен, както самите мачове. Даже и не опитвай да кажеш:"това вече си го гледал" или "да погледаме заедно", отговорът ще бъде:" виж Правило 2".

                          Правило 12.
                          И последно, моля, въздържай се от изказвания от типа на "Слава Богу, че Световното е през 4 години", защото скоро след това ще е Шампионската лига, шампионата на Италия, Испания и т.н.

                          Благодаря за сътрудничеството!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Кажете, колега, как да получим сяра?
                            - Взимаме сероводород и го подгряваме. Водородът излита, а сярата остава.
                            - Много добре! Пиша ви шестица: четворката излита, а двойката остава!
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Драги Гошо!
                              Миналия уикенд ходихме на село, брахме сливи. Както не видели сливи - малко се поувлякохме и набрахме три касетки - 82 килограма. Отначало мислехме да дадем половината на комшиите, обаче аз се възпротивих и казах: „Не ги давам!”.
                              В общи линии, огледахме се и пресметнахме. Излезе, че ако всеки от нас – аз, жена ми и бабата – яде по 15 сливи на ден, то до края на месеца ще ги изядем.
                              Вече втора седмица сме на сливова диета. Бабата след първите три дни се предаде, та се наложи нейната порция да си я разделим с жената. Нищо лошо по принцип, но се оказа, че сливите в такова количество имат неочакван ефект върху организма. Абе, не точно неочакван... Просто тоалетната понякога е заета. Абе, не точно понякога... Постоянно. Направо казанчето с водата не успява да се напълни. С жена ми общуваме единствено през вратата. Когато тя е тук, аз съм там, когато тя е там, аз съм тук. Бабата засега не я пускаме там – не й трябва чак пък толкова. Сутрин се налага да пътувам за работа по-бързо от обичайното. Вчера за малко да ме глобят за превишена скорост. Размина ми се! Дългите съвещания засега ги пропускам. Във фитнеса временно не ходя – старая се да не се напъвам излишно. Знаеш ли какво може да стане... Обличам се топло, за да не би, не дай си боже, да кихна. За сметка на това походката ми сега е бърза, решителна, винаги съм стегнат и съсредоточен. С хора общувам малко и по правило – от прилично разстояние. Шефът ме пуска да си ходя в къщи по-рано. У дома всичко върви по добре отработена схема:
                              - пристигам, целувам жената, гоня баба от тоалетната и сядам.
                              - излизам, вечерям (сливи, разбира се), целувам баба, гоня жената от тоалетната и сядам.
                              Навън излизаме малко. Стараем се да не се отдалечаваме много от вкъщи. Кой го знае, хм... Топли ме мисълта, че останаха още само някакви си две кила. Това е всичко, извинете, налага ми се да тръгвам.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Двама стоят на улицата и си говорят. Минава кола и ги изпръсква с кал.
                                - Да запишем номера и да се оплачем, за да го глобят.
                                - Няма смисъл! Нашите шофьори няма да станат по-любезни. А в Англия ако шофьор те

                                изпръска, връща се, извинява ти се, после те кани у дома си, предлага ти душ, отнася ти дрехите на химическо чистене и цял ден те вози, където пожелаеш.
                                - И това с теб ли се случи?
                                - Не, с жена ми.

                                Автобусна екскурзия. Преди да стигнат границата, шофьорът:
                                - Спираме за 15 минути почивка, за тоалетна, вода…
                                След петнадесетина минути шофьорът пита:
                                - Някой липсва ли?

                                Тишина. Минали границата, при шофьора отива един мъж и казва:
                                - Няма я жена ми…
                                - Но нали питах – вика ядосан шофьорът – питах дали някой липсва!
                                - Ама тя не ми липсва, само казвам, че я няма…
                                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                                Стефан Арзатов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X