Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Absolut
    отговори
    Съвет: Посещавайки омъжената си любовница, паркирайте на мястото на съпруга й и си оставете номера под стъклото. Ако случайно се прибере по-рано, сам ще Ви се обади, да предупреди.
    Последно редактирано от Absolut; 25-05-23, 06:10.

    Остави коментар:


  • Absolut
    отговори
    Дали чашата е наполовина пълна или наполовина празна, се определя от това наливате ли я или пиете от нея.

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    Преди да отиде на бал, офицер лъска ботушите си до блясък. На бала той кани една госпожица на танц. Танцуват двамата и внезапно погледа на офицера попада на ботушите:
    - А-а-а-а!
    - Какво има полковник?
    - Ох, госпожо, да не би да сте без бельо?
    - Ами...да.
    - Ох, слава богу, аз пък помислих, че ми се е сцепил ботуша...

    Остави коментар:


  • krassitch
    отговори
    Изразът от рекламите "Оптимално съотношение между цена и качество", всъщност означава-Боклук е, но е евтин...

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    Китаец влиза в магазин за бельо, чийто собственик е евреин.
    - Искам 20 черни сутиени размер 85 Д.
    Евреинът:
    - Разбира се, но черни намирам трудно и цената им е 15 лв. за брой.
    - Няма значение - казал китаецът - плащам.
    Взел покупката и си тръгнал. След седмица се връща пак.
    - Искам 30 броя черни сутиени размер 85 Д.
    - Да, разбира се - казал евреинът - но е толкова трудно да ги доставям и цената им скочи на 25 лв. за брой.
    - Няма значение, плащам казал китаецът, платил си покупката и след седмица, пак при евреина.
    - Искам 100 броя черни сутиени размер 85 Д!
    - Да, но цената им скочи много казал евреина - изключително трудно е да ги доставя; по 75 лева за брой са вече.
    - Няма значение, плащам - отговорил китаецът.
    Докато опаковал поръчката, евреинът, разяждан от любопитство попитал:
    - Извинете, но ще ми кажете ли какво ги правите толкова много сутиени?
    - Режа ги през средата и ги продавам като еврейски шапки по 200 лв.

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    В Столипиново се запалила къща, но стопанина й Ахмед имал застраховка. Идва застрахователният агент и прави опис на щетите, ама всичко овъглено. Пита Ахмед какви са щетите:
    - Пиши - казва Ахмед - телевизор Сони ЛЕД 46 инча..
    Застрахователят пише.
    - Пиши стереоуредба Акаи.
    Застрахователят пише.
    - Пиши съдоимиялна Бош и пералня Горенье.
    Застрахователят изведнъж се сепнал:
    - А бе мангал, ти ток нямаш прекаран бе, кого лъжеш?
    - Пиши агрегат за ток Хонда дизел...

    Остави коментар:


  • Absolut
    отговори
    - Миме, като идеш на бензиностанцията да зареждаш колата, не забравяй, че караш дизел.
    - Абе ти да не ме мислиш за идиотка, бе!? Аз карам фолцваген, а не дизел!!!

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    Влиза мъж в банката и пита служителката:
    – Мога ли да си вкарам ш*баните кинти в скапаната ви банка?
    – Господине, моля, дръжте се възпитано! В банка сте?!
    – Кво ми дреме, ма! Искам един ш*бан влог в смотаната ви банка.
    – Не може така, господине! – възмутила се служителката и извикала управителя.
    – Какъв е проблемът тук? – попитал сдържано управителя.
    - Колежката ми каза, че не знаете как да се държите в банката? Да повикам ли охраната?
    – Не бе… пич! – отвърнал мъжа.
    - Спечелих някви ш*бани милиони от скапаната лотария и искам един ш*бан влог в е*аната ви банка.
    – И к`во? Тъпата п*тка не ще да ви обслужи!?!

    Остави коментар:


  • krassitch
    отговори
    Д-р Иванов от травмотологията на Пирогов си пие уискито в хола, и хвърля по едно око на телевизора.Започва реклама: Институтът за орална хигиена препоръчва елетрическата четка за зъби "Колгейт", която може да проникне и на най-труднодостъпните места.Той:-Мошеници...А защо не казвате, че това е само четка за зъби...

    Остави коментар:


  • Маркони
    коментира - отговор
    Хаха -това беше добро!

  • MitkoAl
    отговори
    - Ало, скъпи! Купих си страхотни нови ботушки.
    - Аре да ти звънна по-късно, че сега не мога да псувам.

    Остави коментар:


  • bogilloff
    коментира - отговор
    Винаги съм стоял на позицията, че жена не се удря защото ..., бий магаре, по магаре.

  • krassitch
    коментира - отговор
    Ако е някоя инатеста пуйка,и бъде пребита невинна,да не вземе па напук да му изневери-зер да не е нахалост...

  • bogilloff
    коментира - отговор
    Мернах ги тия виетнамски "морски дарове" някъде. Поне написите видях. Нямам никакво желание да видя какво има вътре. Все още си мисля, че скумрията, която употребявам е "естествена". За виетнамските "дарове" не знам и не искам да проверявам.
    А туй за хлебарките, китайците и месото наистина си е "виц". Не е ли по-лесно да дават хранителните отпадъци направо на животните за месо, а през това време да си гризкат хлебарките леко запържени.
    Добре е човек да си има собствена цензура на базата на здравия разум, като чете "еко измшльотини". А иначе вицовете затова са вицове.
    П.П. И още нещо дето звучи като виц ама за мен не е. 82 -3 та един мой преподавател отиде да "светне" китайците на новостите в инженерната геология за един два месеца. Тогава бяха още много гладни ама го посрещнали достойно, завели го в известно заведение и му предложили специалитета, "Борбата на тигъра с дракона" - в блюдото дракон, усукал в прегръдката си тигър и разперил крила над него, всичко това в захарна глазура, и изрисувани характерните краски върху нея.
    Не можете да се сетите кое е третото животно, което участва в "композицията".
    Последно редактирано от bogilloff; 04-03-23, 10:00.

  • Absolut
    коментира - отговор
    @bogilloff: Прескочи до Метро. Можеш да започнеш с щанда за риби и морски деликатеси.

Активност за темата

Свий

Тук са 5 потребители онлайн. 2 потребители и 3 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X