Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Absolut
    отговори
    - Скъпи, искам да ми подаряваш цветя всеки ден, не само на 8-и март!
    - Жена, искам да се качваш на метлата само на Хелоуин, а не всеки ден!!!

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    В централата на БМВ прослушват последните 5 секунди от черните кутии след фатални инциденти в различни държави.
    Германия:
    - Scheiße, Scheiße, Scheiße...
    САЩ:
    - Oh shit, man, shit, fucking shiiittt...
    Турция:
    - Аllah bizimle birlikte olabilir...
    България:
    - Глей на втора кво прай!

    Остави коментар:


  • Absolut
    отговори
    Жената трие сол на мъжа:
    - Остаря, за нищо не те бива вече!
    - Не е вярно, бива ме!
    - Тъй ли, и защо не съм те виждала в действие от сума ти време?
    - Ами ела да идем при комшийката, да ти покажа...

    Остави коментар:


  • MitkoAl
    отговори
    Днес сутринта, след думите на жена ми:
    – „Почакай ме долу, след малко ще дойда.“ Седнах в колата, чакайки я…
    И така:
    – Диаметъра на волана ми е – 32 сантиметра… светофарът премигва 4 пъти преди да превключи… издържам без въздух 52 секунди… таксито пред мене вече направи 4 курса!

    Остави коментар:


  • krassitch
    отговори
    Един се връща към 23,00 часа от едномесечна командировка ,и веднага запучва луд секс маратон с жена си.След един час се чува яко биене по стената на съседния апартамент,крясъци:-Ей,какво е това чудо бе...Как па поне малко не се спряхте цял месец...Човек не може да мигне от вас

    Остави коментар:


  • MM1980
    отговори
    Присетих се за брадати вицове за Стиви Уондър (когото иначе много уважавам като музикант)

    Как пие Стиви Уондър - като невидЕл
    Виждали ли сте колата му - щото и той не е
    Как се казва майка му - бързата кучка (слепи ги ражда)
    Как са го наказвали като малък - размествали са мебелите

    Остави коментар:


  • Absolut
    отговори
    Внук към баба си:
    - Бабо, да си ми местила айкоса?
    - Виж на скрина.
    - А кое е скрин?
    - А какво е айкос!?

    Остави коментар:


  • Absolut
    отговори
    За да не Ви мъчи в леглото безсъница, доведете си там безсрамница.

    Остави коментар:


  • Absolut
    отговори
    Нашият човек гледа резИлтата от изборите и ядосано звъни в щаба на Партията си:
    - К'во става бе!? Цял месец бачкам като луд и не ми остана време за политика, ама жената беше на всичките Ви 10 предизборни митинга. И какво - резултат никакъв! Почвам да губя довери във Вас!!!
    - По-добре помислете за доверието в жената. За тези избори не сме правили никакви митинги.

    Остави коментар:


  • valyon
    отговори
    Купуването и продаването на гласове под 100лв е престъпление!

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    Четиридесетгодишен девственик най-после се жени и след първата брачна нощ приятелите нетърпеливо го питат как мина, как е съпругата в леглото.
    - Мани, мани! Чисто нов х*й първо в г*за си го навря!

    Остави коментар:


  • krassitch
    отговори
    Отива един човек на лекар.Той го пита: -От какво се оплаквате? -От какво ли не... -Какво Ви боли? -Какво ли не... -Яснооо...Ето, ще Ви предпиша лекарство. -За какво е? -За какво ли не...

    Остави коментар:


  • vwbeetle
    отговори
    Комшо,как е синът ти?
    Още ли е в Германия?
    Там е,сега завършва правния факултет,после ще местят скелето на медицинския.

    Остави коментар:


  • Absolut
    отговори
    Живял някога един беден политик. И си нямал той ни срам от хората, ни страх от бога, ни чувство на вина, нито даже съвест, която да го мъчи нощем. Обаче постепенно проимал всичко друго!

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:

    – Аз изчезвам, скъпа, човекът ще дойде скоро.

    Малко по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба.

    – Добро утро, мадам, аз бих искал да…

    – Оо, няма нужда да обяснявате, аз Ви очаквах. – прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.

    – Наистина? – озадачил се фотографът. - Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета.

    – Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте!

    След минута госпожата попитала, изчервявайки се:

    – Ъмм, откъде ще започнем?

    – Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.

    – Ваната? Пода на хола? Нищо чудно, че не сме успели да направим нищо с моя Гошо.

    – Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата.

    – Боже мой! Това е много… – ахнала г-жа Иванова.

    – Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действува прибързано. Аз лесно мога да Ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.

    – Зная това. – тъжно отвърнала госпожата.

    – Позволете да Ви покажа някои от моите произведения! – казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета.

    – Ето това го направих в рейс на градския транспорт.

    – Боже господи! – възкликнала г-жа Иванова, мачкайки носната си кърпичка.

    – А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им. – продължил фотографът.

    – Било е трудно?

    – Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина, за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха.

    – Борисовата градина!? – разширили се очите на г-жа Иванова от изумление.

    – Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него, докато работя с майката!

    Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала:

    – Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ.. , апарат!?

    – Точно така. Е, стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа.

    – Триножник!?

    – Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него... Мадам?! Мадам?! Боже, какво ѝ стана, припадна!

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X