Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Султан се връща от запада и вика великия везир:
    - Голяма работа са там! Мъжете им чукат, докторки, професорки, адвокатки, а аз само някакви тъпи ханъми, които едва се подписват. Намери ми нови попълнения в харема и гледай да са все умни!
    След седмица великият везир отива при султана:
    - Готово ваше величество! Имаме 4 адвокатки, 3 лекарки, 8 счетоводителки
    , една старши научен сътрудник и една професорка. Коя да ви доведа?
    Замислил се султанът..коя,коя,коя и накрая махнал с ръка:
    - Абе я ми доведи ми тая с най-големия гъз!


    Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

    Коментар


    • От: Вицове

      Отива един в магазин за авочасти:
      - Имате ли халогени за Great Wall?
      - Имаме.
      - Ама да не би да са някои китайски?...

      Коментар


      • От: Вицове

        А знаете ли, че ако държите в ръцете си голям или тежък предмет шофьорите на пешеходната пътека стават значително по-вежливи?
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
          А знаете ли, че ако държите в ръцете си голям или тежък предмет шофьорите на пешеходната пътека стават значително по-вежливи?
          Ако сте си легнали в 5 и станали в 8:00, няколко вечери подред, сутрин са още по-вежливи. Явно гледам много лошо в това състояние.

          ...па може и да умират от смях, знам ли ги.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Вицове

            Връща се малкият Иванчо от училище и баща му го посреща:
            - Как мина денят?
            - Ами в час по трудово, учителката както носеше един буркан с лепило се спъна, буркана се счупи и
            дланите й залепнаха към пода...
            - И отлепихте ли я? - попитал бащата.
            - Охоо, даже по-смелите и по два пъти я отлепиха !!!

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ако сте си легнали в 5 и станали в 8:00, няколко вечери подред, сутрин са още по-вежливи. Явно гледам много лошо в това състояние.

              ...па може и да умират от смях, знам ли ги.
              Доказано е, човек шофирайки автомобил му се повишава агресивността с не знам колко си процента...

              Коментар


              • От: Вицове

                Пари и гащи!!!! Разговор между трима мъже.Първият: -Обикаляме с гаджето по магазините,тя видя едни секси бикини.Струваха ми 50 лева. Вторият: - Аз отивам с жената в някакъв магазин,тя като хареса едни прашки с камъни по тях,струваха ми няколко стотарки! Третият: -А моята пък видя едни гащи,съвсем обикновени,нищо особено.Струваха ми 100 хиляди и развод! -А в кой магазин ги намери? - В какъв магазин,бе,под леглото ги намери!!!

                Да не зависиш от "Органи" в България....

                Коментар


                • От: Вицове

                  Разхожда се един селянин из пазара и гледа един човечец видимо недоспал стои и продава за 1 лев един едър и хубав петел. Любопитството в него наделяло и решил да провери защо е толкова ниска цената.
                  - Абе, човек, какво му е на този петел, че го продаваш само за левче ? Да не би да е болен нещо?
                  - Е няма такова нещо. Сам го виждаш здрав, прав нищо си му няма на животното!
                  -Е хубаво ама... да не би да не може да кукурига ?
                  -Е как да не може... Целия пазар оглася катоо "запее".
                  -Хмм..Значи сигурно не може да задоволи кокошките а ?
                  -Ха Ха. ти луд ли си бе? Като погледне кокошките с един странен поглед и като ги почне, не се спира докато не ги изчука всичките. СЛед това почва пуйките, патките, кучето, котката, даже онзи ден и магарето опъна... !
                  -Добре, защо тогава го продаваш толкова евтино?
                  -Абе как да ти кажа. От два дена ме гледа някак си странно...
                  Да не зависиш от "Органи" в България....

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    +18!!!


                    Учителката попитала в час:

                    - Ученици, някой може ли да ми каже какво е факт и какво е парадокс?

                    Иванчо вдигнал ръка:

                    - Факт е, госпожо, че х**т като се надърви става като кокал, а парадокс е, че вътре кокал няма.

                    - Марш навън, друго освен глупости не можеш да ръсиш! - показала му вратата даскалицата.

                    Иванчо излязъл в коридора, където се сблъскал с директора.

                    - Иване, какво пак си се провинил? - попитал бащински директорът.

                    - Ами, Г-н Директор, учителката попита какво е факт и какво е парадокс, аз ѝ отговорих, а тя ме изгони.

                    - Сигурно не си знаел, момчето ми, я ми кажи на мене, какво е факт, какво е парадокс?

                    - Ами факт е, Г-н Директор, че п**ката е винаги мокра, а парадоксът е, че никога не мухлясва.

                    Засмял се директорът и понеже отдавна имал мераци да изчука въпросната учителка, решил да пофлиртува с нея.

                    - Иване, ти си прав, хайде да влезем вътре и да кажеш пред мен на учителката си какво е факт и какво е парадокс.

                    Влезли вътре, а директорът се обърнал към сексапилната учителка:

                    - Госпожо Дамянова, Иван много добре знае отговора на въпроса Ви, питайте го и ще се уверите.

                    - Добре! - отвърнала тя - Но без глупости, искам да ми дадеш хубав пример!

                    - Ами фактът, госпожо, е, че Земята е кръгла! - подел Иванчо.

                    - Браво, Иване! - зарадвала се даскалицата - Виждаш ли, че можеш, а какъв е парадоксът на кръглата земя?

                    - Ами парадоксът е, че хората винаги ще намерят едно ъгълче да се нае*ат.


                    Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Хванал един котарак една мишка и й казал:
                      -Ша та изям!!!
                      тя го погледнала изплаашено и му рекла:
                      -Ако не ме изядеш - ще ти дам да ме опънеш, ммммм ....
                      Котарака помислил, помислил, пък я пуснал, а тя, избягала и преди да се завре в дупката му казала:
                      -Един курвенски номер знам и винаги ме измъква от ситуация!
                      Котарака се ухилил под мустак, застанал пред дупката и започнал да лае като куче. Мишката се заслушала и се зачудила "каква е аджеба, тая интрига отвън, май кучето опъва котарака, ехехехееее" и се показала ...
                      Отвън котарака хванал мишката за врата и докато я опъвал преди да я излапа й прошепнал на ушенцето:
                      -Един чужд език да знаеш и всички курви са твои ...

                      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

                      Запознал се един младеж с едно момиче и ето, че вече тя го поканила на гости късно вечерта. Влизат в стаята и започват да се натискат. Тя:
                      - Ш-шт, по-тихо! Нашите спят. Татко е отдела за масови безредици, мама е полицай.
                      Младежът си мисли:"Уф, къде попаднах!", но продължил все пак. След малко мацката:
                      - По-тихо, де! Брат ми е в съседната стая, работи като барета.
                      Младежът пак си мисли: "Уф, къде се натресох!". Мацката:
                      - Искаш ли една незабравима нощ!
                      - Да!
                      - ПОМОЩ! ИЗНАСИЛВАТ МЕ!!!


                      Последно редактирано от FBravo; 05-10-11, 19:40.
                      Да не зависиш от "Органи" в България....

                      Коментар


                      • От: Вицове



                        Дами, прочетете само първата част
                        (Господа, вие четете до край.)
                        Една жена играела голф, когато запратила топката си в гората. Когато отишла да я търси, тя намерила жаба, хваната в капан. Жабата и проговорила с човешки глас "Ако ме спасиш, ще ти изпълня три желания". Жената свободила жабата, която и казала: "Благодаря ти, но забравих да спомена, че има едно условие за твоите желания. Каквото и да пожелаеш, мъжът ти ще го получи в трикратен размер."
                        Жената отговорила, че това не е проблем. Първото и желание било тя да бъде най-красивата жена на света. Жабата я предупредила "Осъзнаваш ли, че това желание ще направи също така съпруга ти най-красивия мъж на света, Адонис, пред който всички жени ще се прехласват?". Жената отговорила "Няма проблем, понеже аз ще бъда най-красивата жена на света и той ще гледа само към мен." Така, че Абра-кадабра и тя се превърнала в най-красивата жена на света. Второто и желание било да бъде най-богатата жена на света. Жабата я предупредила отново: "Това ще направи мъжа ти най-богатия човек на света. И той ще е десет пъти по-богат от теб." Жената пак отговорила "Няма проблем, понеже каквото е мое е и негово и каквото е негово е и мое." Пак "Абра-кадабра" и тя се превърнала в най-богатата жена на света. Жабата я запитала за третото и желание и жената отговорила "Бих искала лек сърдечен удар".
                        Поуката от историята: Жените са умни. Не се ебавай с тях.
                        Внимание мили читателки, това е края на вица за вас. Спрете до тук и продължете да се чувствате добре.

                        Мъже, продължете да четете...

                        ... Мъжът получил сърдечен удар десет пъти по-лек от този на жена си. Поуката от историята: Жените си мислят, че са много умни. Оставете ги продължат да си мислят така и се наслаждавайте на живота.

                        PS: Ако сте жена и все още четете, това само показва, че жените никога не слушат!
                        Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Има нова стратегия, предложена ни от Брюксел:
                          Осиновете си ГРЪК срещу само 500 EUR!
                          Той ще прави за вас всичко онова, за което нямате време през деня:
                          - ще спи до 12 наобяд;
                          - ще чете вестници;
                          - ще пие кафенце;
                          - ще говори за спорт и политика;
                          - ще спи след обяда си;
                          - ще стои вместо вас вечерите по барове и ресторанти;
                          - ще танцува
                          И ВИЕ НАЙ-СЕТНЕ ЩЕ ИМАТЕ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ, ЗА ДА РАБОТИТЕ ОТ СУТРИН ДО ВЕЧЕР!
                          LZ1VWW

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Министърът на образованието изнася реч пред новоприети студенти.
                            - Обиколил съм земното кълбо и никъде не съм видял по-добра образователна система от българската!
                            Възмутени възгласи от залата:
                            - Какво ни менти с кълбо!? Земята е плоска!

                            В кръчмата:
                            - Две жени едва не се сбиха за мен.
                            - Айде, бе!
                            - Едната викаше: "Вземи си го!", а другата: "За какво ми е!".

                            След гафа с руските туристи това лято, България пуска нова реклама в Русия: "Пратете тъщата на почивка при нас - и не я чакайте!"
                            Последно редактирано от ivodianov1992; 06-10-11, 11:07.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Петгодишна пита баща си:
                              -Тате,а преди да се ожениш за мама,кой ти е казвал как трябва да се кара колата?
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита:
                                - Има ли сметана?
                                - Нe!
                                - А сух салам?
                                - Не!
                                - Сигурно и консерви с копърка няма?
                                - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща...
                                - Кофти търгувате тука....
                                - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре?
                                - Съгласен...
                                Разменили си местата. Чукчата застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита:
                                - Има ли сметана?
                                - Има!
                                - А черен хайвер?!
                                - Има!
                                - Добре, дай по сто грама от двете!
                                - А рецепта имаш ли?
                                LZ1ZAH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X