Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Голям градски джип минава през забутано селце, завива със замах по потънала в кал уличка и пропада в дерето.
    Две баби го наблюдават:
    - Глей Гицке, още един с джипиес.
    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение
      Голям градски джип минава през забутано селце, завива със замах по потънала в кал уличка и пропада в дерето.
      Две баби го наблюдават:
      - Глей Гицке, още един с джипиес.
      Изпреварил си ме! Много е добър..!!!

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Изпреварил си ме! Много е добър..!!!
        И си личи, че някой от нашите го е мислил - "градски джип"...
        Последно редактирано от prascho; 01-10-11, 20:09. Причина: Бира
        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

        Коментар


        • От: Вицове

          Ако погледнете два поста по-нагоре(мнение2980) , ще разберете че и двамата са ви преварили.....
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • От: Вицове

            Виждам в опашката пред касата една страхотна блондинка, която стои малко по-напред, маха ми дружелюбно и ми се усмихва. Не мога да разбера, защо едно такова парче ще маха на мен и при това тя ми изглежда позната, обаче не мога да кажа от къде.
            Ето защо й казвам: Извинете, познаваме ли се?
            Тя отговаря: Не съм много сигурна, но си мисля, че вие трябва да сте бащата на едно от моите деца!
            Припомням си за единствения път, когато съм изневерявал.
            - За Бога! Ти ли си тази стриптизьорка, с която правих секс на моята ергенска вечер върху масата за тенис пред всички, докато твоята колежка ме пляскаше с мокра целина и ми навираше краставица в задника?
            Не - отговори студено тя... Аз съм класната ръководителка на Вашия син
            LZ1ZAH

            Коментар


            • От: Вицове

              В спешното отделение на болницата в Ямбол внесли носилка с пострадал:
              - Прехвърляме го на сто! Едно, две, три, четири, пет, ... , 98, 99, 100!
              "Пиуууууууууу"
              - Няма пулс!
              - Дефибрилации!
              - Няма дефибрилатор.
              - Час на смъртта?!
              - Няма часовник...
              - А онзи на стената?
              - Няма батерии.
              - Нямате ли телефони?!
              - Нямаме желание да ги цапаме с кръв!
              - Аз... имам... телефон... - изпъшкал пострадалият.
              - Има пулс!
              - Не е вярно. Няма пулс! Продължавам да чувам "пиуууууууууу"?!
              - Няма кардиограф, откъде го чуваш?
              - Нямаше лекарство за кръвно в аптеката - пищят ми ушите...
              - Няма ми... нищо... - пропъшкал пострадалият, хванал се за главата и избягал.
              - Час на изписване?
              - Нямаме формуляри...


              Да не зависиш от "Органи" в България....

              Коментар


              • От: Вицове

                Един човек умрял и отишъл в рая. Там той видял голяма стена от часовници зад Свети Петър.
                - За какво са всичките тези часовници?
                Свети Петър отговорил, че това са часовниците на лъжите. Всеки път когато лъжеш, стрелките на часовника се движат с една секунда напред.
                - Аха - казал човекът - на кого е този часовник?
                - Това е часовникът на Майка Тереза. Стрелките му не са се поместили, тя никога не е казала лъжа.
                - А къде е часовникът на Бате Бойко? - попитал човекът.
                - Неговият ли? В офиса на Исус е... ползва го като вентилатор...


                Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                Коментар


                • От: Вицове

                  Вече от България не емигрираш, а се евакуираш.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Седнали Цар Киро,Доган и Бойко на маса да пият и ядат.Цар Киро дигнал една чаша уиски изпил я на екс ,метнал я във въздуха и я гръмнал с пистолета на парчета:
                    -Ние,циганите имаме толкова много злато и пари,че можем да си позволим да пием всеки път от различна чаша.
                    Ахмед Доган,да не остане назад изпил уискито,хвърлил чашата ,пръснал я а пистолета и казал:
                    -Ние в Турция имаме толкова долари и злато и чашите са толкова евтини,че ние можем да си позволим да пием всеки път с различна.
                    Бойко си озърнал наляво надясно. Налял си две чаши с уиски,изпил ги на екс,хвърлил ги във въздуха,извадил два пистолета гръмнал Цар Киро,гръмнал и Доган,хванал двете падащи чаши и казал:
                    -Ние в България ,имаме толкова много цигани и турци,че може да си позволим да пием всеки път с различни.....


                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Стоят си двама Чукчи(по времето на Комунизма) на брега на Северния ледовит океан и ловят риба.Единия сръчкал другия с думите-искаш ли да ти кажа един политически виц?Ааа не,все някой ще го чуе,кой знае след това къде ще ни заточат на майната си!
                      Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Младо момиче пита продавача:
                        - Колко струва пуловера?
                        - Една целувка...
                        - Чудесно, ще го взема, а баба ми ще плати


                        Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Дано не е пускан ...

                          Теорема на бирената диета

                          Както е известно, количеството енергия, необходимо за повишаването на
                          температурата на 1 грам вода с 1 градус по Целзий е 1 калория. Следователно,
                          ако изпием литър бира с температура 4 градуса по Целзий, нашият организъм ще
                          изразходи определено количество енергия, за да загрее бирата до нормалната си
                          температура. Това количество се определя като 1000 грама Х (37С-4С) = 1000 Х 33
                          = 33 000 калории. Ако отчетем, че енергетичната стойност на самия литър бира е
                          около 10 000 калории, то получаваме 23 000 калории загуба на енергия, или чисто
                          слабеене, което може да се приравни към 45 минутен бърз крос.

                          Студена бира или бягане - решавате вие...
                          Hristo Draganov
                          http://htftp.domainbg.com/HD/

                          И аз искам България чиста ! ! !

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Преди хиляди години мъжете ловували с копия, а жените с прашки.
                            При вторите положението все още е непроменено...
                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от 4x2 Преглед на мнение
                              Стоят си двама Чукчи(по времето на Комунизма) на брега на Северния ледовит океан и ловят риба.Единия сръчкал другия с думите-искаш ли да ти кажа един политически виц?Ааа не,все някой ще го чуе,кой знае след това къде ще ни заточат на майната си!
                              Като каза, та се сетих:
                              Чукчето застанало на брега на Беринговия проток и закрещял към острещния бряг: "Бедняцииии!!! Аляска купили, а за Чукотка нямали пари, а?".

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Mлад мъж искал да купи подарък за рождения ден на новата си
                                приятелката, но тъй като излизали съвсем отскоро, дълго се колебал и
                                решил, че чифт ръкавици носят най-подходящото послание: романтичен и не твърде интимен подарък.
                                Заедно с по-малката сестра на любимата си, той отишъл в най-скъпарския
                                магазин за дамска мода и купил чифт бели ръкавици. Момичето купило
                                боксерки за себе си. По време на опаковането обаче, продавачката се
                                объркала и разменила двете покупки.
                                Без да провери съдържанието на пакета, младият мъж го изпратил на любимата си, заедно със следната бележка:
                                “Избрах това, защото забелязах, че не носиш нищо, когато излизаме вечер. Аз лично, харесах едни по-дълги, с копчета, но понеже сестра ти носеше къси и се убедих, че се свалят по-лесно. Цветът е малко деликатен, но не се притеснявай - продавачката ми показа своите, които
                                носела от 3 седмици - бяха съвсем леко зацапани. Помолих я да ми покаже
                                как й стоят твоите и установих, че са наистина страхотни. Бих искал да
                                присъствам, когато ги слагаш за пръв път, но нямам съмнения, че доста други ръце ще ги докоснат, преди да успея да те видя отново. Когато ги сваляш, не забравяй да подухаш малко в тях, защото ще са леко овлажнели от носенето. Помисли си само, колко хиляди пъти ще ги целуна през предстоящата година!!!
                                С много любов! Пенчо!
                                P.S. Най-новата мода била да се носят леко подгънати - така, че част от вълната да се вижда.
                                LZ1DWW

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X