От: Бар "Наздраве"
Тъй тъй, наздраве, Саше!
Тъй тъй, наздраве, Саше!

...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.
...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.





Не е време за пиене, ама ще кажа...Тук са 223 потребители онлайн. 0 потребители и 223 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар