От: Бар "Наздраве"
Тъй тъй, наздраве, Саше!
Тъй тъй, наздраве, Саше!

...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.
...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.





Не е време за пиене, ама ще кажа...Тук са 234 потребители онлайн. 0 потребители и 234 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар