От: Бар "Наздраве"
Тъй тъй, наздраве, Саше!
Тъй тъй, наздраве, Саше!

...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.
...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.





Не е време за пиене, ама ще кажа...Тук са 228 потребители онлайн. 0 потребители и 228 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар