От: Бар "Наздраве"
Тъй тъй, наздраве, Саше!
Тъй тъй, наздраве, Саше!

...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.
...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.





Не е време за пиене, ама ще кажа...Тук са 149 потребители онлайн. 0 потребители и 149 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар