От: Бар "Наздраве"
Тъй тъй, наздраве, Саше!
Тъй тъй, наздраве, Саше!

...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.
...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.





Не е време за пиене, ама ще кажа...Тук са 139 потребители онлайн. 0 потребители и 139 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар