От: Бар "Наздраве"
Тъй тъй, наздраве, Саше!
Тъй тъй, наздраве, Саше!

...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.
...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.





Не е време за пиене, ама ще кажа...Тук са 194 потребители онлайн. 0 потребители и 194 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар