От: Бар "Наздраве"
Тъй тъй, наздраве, Саше!
Тъй тъй, наздраве, Саше!

...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.
...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.





Не е време за пиене, ама ще кажа...Тук са 120 потребители онлайн. 0 потребители и 120 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар