От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 205 потребители онлайн. 0 потребители и 205 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар