От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 129 потребители онлайн. 0 потребители и 129 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар