От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 242 потребители онлайн. 0 потребители и 242 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар