От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 278 потребители онлайн. 0 потребители и 278 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар