От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 113 потребители онлайн. 0 потребители и 113 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар