От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 235 потребители онлайн. 0 потребители и 235 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар