От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 128 потребители онлайн. 0 потребители и 128 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар