От: Бар "Наздраве"
Не ви издържам на темпото бре,втори литър ЛимоНада пия! Баси,издух се!!!
Не ви издържам на темпото бре,втори литър ЛимоНада пия! Баси,издух се!!!

.
...
...Тук са 141 потребители онлайн. 0 потребители и 141 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар