От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 311 потребители онлайн. 0 потребители и 311 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар