От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 215 потребители онлайн. 0 потребители и 215 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар