От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 140 потребители онлайн. 0 потребители и 140 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар