От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 175 потребители онлайн. 0 потребители и 175 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар