От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 132 потребители онлайн. 0 потребители и 132 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар