От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 257 потребители онлайн. 0 потребители и 257 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар