От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 203 потребители онлайн. 0 потребители и 203 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар