От: Бар "Наздраве"
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!
Абе, да се запиша че да не вземете да ми пишете отсъствие. Наздраве на целия бар!



Тук са 185 потребители онлайн. 0 потребители и 185 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар