Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Давай ти си,или сега или никога.

    Кьде мислите да съберете гнездо,там или тук?Сняг показвал ли си и на картинка какво е?
    Това е обсъдено по-горе.

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      До тук е гуглето, нататък само с мотори... Плащала разправя, на мъжът на братовчедка ѝ, да я кара до работа. Че още не карала много добре мотор, а ѝ един от тримата ѝ братя ѝ давал да се учи, но хукнал по другите острови нещо и няма моторче вече... та още не карала много добре. Един от братята ѝ(не знам дали е същият) само съм виждал на снимка, освен ако не са тризнаци, други никакви мъже няма във фейсбука ѝ. На нашенките доста биха им поеткли лигите по него, хубавец като сестричката си, макар и да е филипинец, т.е. стандартно не мисля че изглеждат толкова добре, особено мъжете. Читави били и тримата. За баща си дума не обелва, само че бил доста либерален едвам едвам спомена. Кой знае какво е пиянде... Ама той е лесен, като свърша малко мъжка работа вместо него и съм го спечелил.(отделно че съм 2 пъти колкото него вероятно) Мамчето(тъщата) изглежда читава и нямаща търпение да се отърве от последната си отговорност(най-малкото дете е тя), общо само 4 деца

      Бившата ми също беше най-малка от 4, но 4 сестри... Беше единствената читава от това семейство, останалите 3 + майка им = класически тандем от 4 вещици... Много ги заболя, че съм взел най-красивата от тях, а съм най-беден... Накараха я да избира и тя избра мен... Но това не ги отказа... 10 години губеха тази война, кяото няма как да спечеля, всичко опитаха да ни разделят, но не успяваха, голяма любов беше... Просто им беше грешни стратегиитр, като например няколко пъти ми пращаха двуметрови биячи, и всеки път биячите бяха бити, но не твърде много, за да не могат да кажат че съм побойник, само колкото самозащитата изисква Когато осъзнаха, че дори да намерят кой да ме ступа, а това наистина не е лесно, пак няма смисъл, защото не мога да бъда сплашен така... И почнаха наред да ме свалят, но там пък съм още по-непоклатим, та пак греда... И всички останали мръсни женски номера за които можете да се сетите... И ве пак ми хванаха цаката... Първо я принудиха да направи аборт на ръба с криминалния, т.е. чакано дете ми уби, което разбира се влоши отношенията ни... По-точно я изгоних, върна се след някакво време, лази по корем, умолява ме... Аз глупака още я обичах и се опитах да простя, но знаете, вече не е същото... В кайна сметка само загубих още доста години, обещанието "пак ще си направим" не бе изпълнено, но за сметка на това почна и да ми изневерява... А това не се прощава, поне аз не мога да го простя. Още повече, че аз съм хиперсексуален, от секс не е била лишавана, от любов също, т.е. за мен са неразделни двете. Тогава имах и добри доходи, въобще всичко си беше на 6... Но въпреки всичко първите думи на дъртата вещица към мен бяха "Ти не изкарваш достатъчно пари за моята дъщеря... Трябва да ви разделя!" и успя... Но това се случва в нашето гнило общество... Там "трябва да ви разделя" просто няма как да се случи! По-скоро да я шамарят ако се прибере Но аз поводи за това не бих дал. Едва ли като тук ще ѝ бутат други мъже на сила, само и само да ни разделят... А беше такова добро момиче, моя е гершката, че не я откъснах от кофти семейството ѝ...

      Наричам времето прекарано с първата ми жена, загубено! Защото нямаме деца.(да го кажа с 1 изречение, за който не е разбрал) Общо взето ме е лъгала през цялото време, опасявам се че и тя самата никога не е искала деца, просто ѝ е било добре с мен... Ето затова ненавиждам полигамните... И всички останали, които са готови да те излъжат каквото и да било, само за да ет вкарат в леглото... До неотдавна поведение проявявано само от мъжете, днес в България масово вече и сред жениет се е разпространила тази чума... И повтарям, аз нямам против полигамните да са такива! Напротив, нека изявяват себе си и да са щастливи. Имам против хората които най-нагло и безскруполно ме лъжат! Въобще честни жени в България много трудно се срещат, поради липса на честни хора като цяло в световен мащаб. А пък на моята възраст(35), да ме отрази честна и "честна" жена, че и без пари докато съм... 100% от жените в България, независимо от възрастта им казват "Няма кой да 'търпи' мъж без пари". Забележете за любов и дума не може да става, чиста проституция... Да те търпят срещу това, че можеш да им осигуриш определен стандарт на живот... А ти на база какво да ги търпиш тях?

      Но да се върнем на бъдещата ми жена, забелязахте ли, че тя плаща на "братчеда", явно не са нещата точно както ги описвате? Или да не вземе да се окаже тя най-богатата в семейството, че въобще работи(за 140 лева, 4500 песо по-точно)... При това положение, ест. ще твърди, че не е материалистка. Особено когато подчертах, че въобще не съм заможен, Тя отговори "Няма проблем, аз също не съм". За тези от витошка ставаш невидим в този момент, ако имаш късмет де... Иначе ставаш силно презрян... И ужасно много виновен, че не си в състояние да им разершиш финансовите проблеми, дали защото самите те не също не могат да изкарват добри пари или просто защото още изплащат заеми на бившия, който е бил по любов, ама са се взели на по 12 и закона "малко" не го позволява, не че някой спазва законите... Въобще да те отрази 20-30 годишна жена, когато си на 35 и без пари не е възможно, не че 30-40 ще ти върже, там е дори по-тежко, че вече и чужди деца имаш да гледаш или никога няма да имаш... А и много добре знаем, че читавите жените не се освобождават, освен посмъртно... Така че, не от хубаво ще се разходя до където и да било, стига да намеря каквото търся. Тук няма. Не и за мен... По-възрастниет от вас, може и да са извадили късмет, но техният филм вече не се случва на младите в България.

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Това е обсъдено по-горе.
        Кьса памет в дълга тема,не е добре
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Тя иска там, земя си имала... От мен се очаква да скова колибка В общи линиии не ме бърка, но... Точно в нейното селце, имат много кофти режим на водата... Няма сух, няма мокър сезон, вода има само сутрин рано, ако въобще и тогава има... А аз съм разглезен от ТЕЦ и 24/7 вода... Айде зимата мога да се къпя само по 1-2 пъти на ден, но лятото са 5, там ще ми се иска да са 10... Изглежда ще трябва да сменим селото с най-близкият град...(щом ѝ е важно да е близо до семейството си) Не се виждам да живея без постоянна вода. Без топла мога, зимата на -20 мога да се къпя със студена, че там на 25+ съвсем не ми е проблем, то тя и няма да е студена всъщност, но без никаква вода няма да се разберем... И сега преговаряме съседният остров ли да бъде, че е доста по-близо от съседните читави градове на същия или все пак да си останем на нейният... Вероятно аз като начало ще си седя или на съседния или в другия край на този, където квартирите и условията хем са по-прилични, хем на по-достъпни цени. окато при нея е дори по-евтино, но дистанционно не намирам нищо, просто няма обяви от там... Освен някаква огромна къща и въпреки това за символичните за нас 250 лева(за толкова съм си дал под наем в момента само най-малката стая от 4-стайният апартамент). Т.е. с наема от 1 стая аз получавам цяла къща с 6 стаи и 1 декар двор. Определено сделката ме устройва Отделно като ме няма целият апартамент може и за близо хилядарка да се даде, докато чакам да бъде продаден. И ей ги и парите за живот, докато се устроя там с постоянна работа.(неща които не коментирам с нея по този начин, за да съм сигурен, че няма да има никакви финансови мераци, за пред нея[и за пред която и да е] нямам никакви пари и толкова, даже работа нямам[дори когато имам]... ако щат... българските жени нещат...)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24282204_1667757589911369_1155288443_n.jpg
Прегледи:1
Размер:36.4 КБ
ID:5799699

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Хм, тая мелодрама нещо зацикли.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Оф. Липсата на пари значи че не можеш да си гледаш децата.
              Това ако не си циганин.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                Добре всичко ще се преживее ама какво правим ако отидеш там и Адриана се окаже Андрейчо.... че и за такъв случай знам... Колега не се надъхвай толкова че да няма после големи разочарованиа, ходи виж пробвай булката, и ако след 6 месеца не си избягал от там значи става Ако не гаранция че ще имаш интересни историй за разказване....
                Неще да прати чак толкова актови снимки, все пак го играе девствена... Та ще трябва да поема този риск... Ама ме съмнява "Андрейчо" с 4500 песо на месец, да е спастрил пари за естествено изглеждащи гърди, без никакви белези... Че и плачка, че не били достатъчно големи, пък знаем никой не слага ненатрапчив фейк, нали

                Други неприятни изненади, като например да е скрита пияница и т.н. Ще ме накарат просто да разгледам Филипиниет в търсене на друга мома, от над 100 милиона жители, все ще си намеря жена

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                  ... ако щат... българските жени нещат...
                  Все съм имал неблагополучия с жените, ... и с доходите, ... ама те такова не е било. Даже с първата ми жена, с която имах тежък конфликт на ценности (ама толкова ни е бил акъла като се събрахме), се разделихме едва когато се позамогнахме.

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Оф. Липсата на пари значи че не можеш да си гледаш децата.
                    Това ако не си циганин.
                    Там си мангалеят и изглежда липсата на пари не им пречи...(в българия само от ромите имат положителен прираст... факт) Но аз имам само временна такава, а не постоянна. Както казах, до края на годината ще съм финансово стабилен, че и отгоре. Само продажбата на един от имотите ми, ще осигури издръжка за 10-тина години на 5 членно семейство там. А аз няма да лентяйствам през тези 10 години. Докато дори на първия ден да ѝ напълня коремчето, първото дете ще е най-рано след година броено от днес, защото ще се взимаме през декември.

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Все съм имал неблагополучия с жените, ... и с доходите, ... ама те такова не е било. Даже с първата ми жена, с която имах тежък конфликт на ценности (ама толкова ни е бил акъла като се събрахме), се разделихме едва когато се позамогнахме.
                      Е значи не е било грешка, поне е имала нещо в главата, за разлика от повечето жени, които първо те разоряват, после те зарязват... Поне това е класиката...

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Оф. Липсата на пари значи че не можеш да си гледаш децата.
                        Това ако не си циганин.
                        И даже ако си циганин. С разликите в мащаба де.

                        Това никога не е спирало феновете на "истинската любов" да правят деца.

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Голямо четене падна,то направо сценарий за сериал.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Според нея, за отглеждането на 1 дете(само за детето) са нужни средно около 5000 песо(150 лева) на месец... Е явно за там не съм беден все пак...

                            Разговор, цитиран по спомен:
                            Тя: Имаш ли деца?
                            Аз: Не, но искам да имам.
                            Тя: Колко искаш?
                            Аз: 1-2 са ми достатъчни.
                            Тя: Не, аз искам 3!
                            Аз: Добре, явно ще трябва да работя на две места...
                            Тя: Не, ще работим и двамата!

                            Усещате ли 100-те разлики с българските жени, дето е егати пазарлъка въобще за 1 дете... И накрая тоав просто не се случва... Понеже къде поради букет от венерически болести, къде просто заради старост, докато се навие все пак на 30-40 години и вече и да иска не може да има, но и не искат от егоизъм...

                            После, тя си въобразява, че и за възрастен стигат 5000 песо, за нея може и да стигат, значи за мен 10 000 да са... Та от там и грубата ми сметка, че 1000 лева стигат за 5 членно семейство, до колко уцелвам или съм далече от реалните цифри, как мислите?

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                              ...
                              Усещате ли 100-те разлики с българските жени
                              Не.

                              Впрочем заболеваемостта от венерически болести за последните 50г в България е доста скромна. Няма и 1% от населението някога изобщо е прихващало трипер, да речем.

                              И в това отношение сме МНОГО по-добре от Филипините.

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Стига обижда Българските момичета,ако ти имаш проблем е друга работа!
                                Не искали да раждат,пълни глупости!
                                Ясене,ако искаш трий.
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X