Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Не вярвам цената на една нормална кола, на нормални дрехи както и храна, да не говорим за поддръжката на една прилична къща със постоянна топла вода интернет и ток да излиза по евтино от в България през лятото.... виж от услуги и к....и наи-вероятно може да спести човек някои лев. А как ще се оправиш с местните бабаити да си опазиш кинтите и г..а като цяло не мога да си го представя, както и не мога да си представя как се става програмист за една година учене в джунглата ама явно съм си тъп. Всичките ми познати и приятели програмисти не спират да зубрят а са в занаята от по на 18 години, а сме над 30 вече. И всички въпреки университетите гимназийте и курсовете с години бяха джунйор на някое старо куче докато го докарат на положение сами да бачкат.
    0-

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
      ...П.П. Ако ти подава електрокар, може и по-бързо, товарил съм вагон с 56 тона(електрокара не може да влезе, стоварва пред него палетите) за 2 часа... Взимам по 50 на ръка/рамо, тичам няколко метра и мятам и така 2 часа...
      56 тона са 1 120 торби по 50 кила . За 2 часа означава ,че на една торба за товарене и се полагат по 6,6 секунди .

      Ясенеее ..... , Иван Терзиев пасти да яде !
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        За тонажа съм готов да сложа 5 бона бас, само да се намери толкова цимент накуп някъде нямам претенция да е за 8 часа но ако в рамките на 24 часа пич пренесеш 200 тона каквото и да било в разфасовки по твои избор, без колички мотокари и други помощни средства от едно място и го подредиш до друго на 20 метра ги получаваш. Ама ако не стане номера ще дадеш една вечер с филипинката
        0-

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
          За тонажа съм готов да сложа 5 бона бас, само да се намери толкова цимент накуп някъде нямам претенция да е за 8 часа но ако в рамките на 24 часа пич пренесеш 200 тона каквото и да било в разфасовки по твои избор, без колички мотокари и други помощни средства от едно място и го подредиш до друго на 20 метра ги получаваш. Ама ако не стане номера ще дадеш една вечер с филипинката
          badboy86, условието на облога е неизпълнимо. Филипинката е човек със свободна воля. С кого и как ще си прекарва вечерта е изцяло нейна работа. zax983 неможе да я залага никак.

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Тогава го правим 5 на 5 а и той ако приеме баса значи е сигурен че ще го спечели... та момичето не би трябвало да се притеснява.
            0-

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
              ...прилична къща със постоянна топла вода интернет и ток ....
              Явно наистина никой ама никой си няма идея какво е на Филипините.


              1. Топла вода в тропическа държава не трябва и няма нужда. Водата е един вид и е с температура около 32-34 градуса готова за миене.
              Топла не трябва тъй като няма студена. А студена по нашия смисъл може да има само от специална охладителна система - никъде не съм срещал специално охлаждане - може би някой 8 звезден хотел
              2. Огромния проблем е тока - няма ток постоянно. Това се задълбочава извън Манила. Колкото по далече от там - толкова по начесто и задълго спира тока. Това е проблем предимно за охлаждането на стаите ако някъде имат климатици изобщо. В хотелите в които съм бил е имало климатик ама с ток само през ноща си е кофти отвсякъде. Ток може да си гарантираш само от собствен генератор.
              3. 95% от местните живеят в нещо като полуколиби без прозорци или най много с решетки за охлаждане. Ако имат вентилатор на тавана вече е супер лукс.
              4. Аз като европеец не успявах да преживея (2 седмици соло почивка) през слънчевата част на деня поради огромната за мен жега. Трябваше да се укривам на сянка когато има слънце.
              5. Имат вируси и бактерии за които никой от нас си няма и най малка идея. Рана от едно леко отриване в тротоар на мотор доведе до почерняване на крака след ден и добре че ме заведоха на лекар
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
                Филипинката е човек със свободна воля.
                Цялата привлекателност на филипинката за нашия човек се основава на факта, че това не е точно така. Или поне той така си мисли, макар и в по-друга светлина.

                Доколко това е вярно ще разберем.

                Филипинки не познавам, но предполагам че рано или късно ще подкара майстора на циментовите торби с точилката.

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  `Брата` мЕта тоново за час, без вода и ток ще го плашите. Отделно, със слаб английски иска да си намери международна работа в ИТ сектора ...., жените в бг за кОчки и так далее, това да не е малкият брат на Терзиев ... ?
                  Или самият Терзиев, ама минал през `hide my ass`
                  Признай си

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                    Не вярвам цената на една нормална кола, на нормални дрехи както и храна, да не говорим за поддръжката на една прилична къща със постоянна топла вода интернет и ток да излиза по евтино от в България през лятото.... виж от услуги и к....и наи-вероятно може да спести човек някои лев. А как ще се оправиш с местните бабаити да си опазиш кинтите и г..а като цяло не мога да си го представя, както и не мога да си представя как се става програмист за една година учене в джунглата ама явно съм си тъп. Всичките ми познати и приятели програмисти не спират да зубрят а са в занаята от по на 18 години, а сме над 30 вече. И всички въпреки университетите гимназийте и курсовете с години бяха джунйор на някое старо куче докато го докарат на положение сами да бачкат.
                    Филипинско село в джунглата - нормална кола и храна трудно,дрехи много не ти трябват,а прилична къща,ток и интернет ммммм да.

                    Филипинки село бре
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Филипинско село в джунглата - нормална кола и храна трудно,дрехи много не ти трябват,а прилична къща,ток и интернет ммммм да.

                      Филипинки село бре
                      Храната е чудна и е най малкия проблем.
                      Филипинска храна:
                      1. Balut
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image57.jpg
Прегледи:1
Размер:26.7 КБ
ID:5799879
                      2. Dog adobo

                      http://content.time.com/time/world/a...583337,00.html
                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Funky-Ways-To-Get-Around-Jeepney.jpg
Прегледи:1
Размер:64.0 КБ
ID:5799880

                        Филипинска маршрутка,такива препоръчвам от Марави до Манила,около Марави си носете каска,че Исис бяха се разбеснели преди година и там.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Храната е чудна и е най малкия проблем.
                          Филипинска храна:
                          1. Balut
                          [ATTACH=CONFIG]970342[/ATTACH]
                          2. Dog adobo

                          http://content.time.com/time/world/a...583337,00.html
                          Е па кво като .
                          Я чети тук :
                          Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                          ...1. От 5 до 20 бойни изкуства.(професионално)...
                          ..и за да ти изпреваря въпроса : "Тва пък кво общо има? " - веднага справка :
                          - Рамбо , "Първа кръв" , реж. Тед Кочев .
                          Полк. Тротнъм към местните полицаи : " Той (Рамбо) е трениран да оцелява при всякакви условия ... той яде такива неща , от които и едно птиче би повърнало...Вие май не разбирате . Аз не съм дошъл да спася Рамбо от вас , а да спася вас от него..."

                          ...таааа , човек , който от 5 годишна невинна възраст тренира професионално карате (иначе казано : изкарва си хляба с това)... нима един сварен птичи зародиш ще е пречка пред любоФта на живота му ?!
                          Боже !
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Е не тамън се бех засилил да зарязвам офиса, да продавам къщата и да ловя джунглата, ама с това пиле ме отказахте... а се имах за корав, а колкото да любовта нещо все си мисля че ще изстине силно щом свършат кинтите от апартамента. Ама аз си признавам че от филипинки не разбирам и със 150 лева на месец не вярвам че ще оцелея дори и на луната....
                            0-

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                              ... а се имах за корав....
                              Коравите пичоУве не си слагат прякор badboy , а bodyboy.

                              ...ма да го заслужиш втория ник требе следното : всеки божи ден да пренасяш по 200 тона киреч за 8 часа , после да отидеш на татамито , да си направиш тренировката за 2-3 часа , включително спаринга , после да прескочиш до кръчмата с гаджето ...ииии разбира се после ... пак с гаджето естествено ... още 2-3 часа ... поне ... все пак требе да си и мачо ...
                              .. и утре по първи петли : пак ! .. и така .... доде си земеш изпитите по Приложна ...

                              ... в туй време филипинката ше чака , къде ше ходи ...

                              ПС. Това с гаджето е задължително , щото в противен случай караш ли на рукавишников пред монитора - и най зъбатата филипинка ше ти се стори като Никол Швайцингер на млади години .
                              Последно редактирано от Vlado_Ts; 04-10-18, 21:19.
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Тая Швайцингер... цингер ли е, мангер ли- не знам. Но човекът няколко пъти се обосновава, обяснява как се пренасят 200 тона, как се живее с IT заплата в джунглата... не четете, ей. Само го критикувате. Само го подстрекавате....
                                Чай, да не са отнеса пак на две машинописни страници и аз.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X