Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Свършиха ми пуканките,ма винаги мога да ида за още.Дали ще има втори сезон - Записки от джунглата?...
    o888 37 63 69

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Първоначално публикуван от Yulianski Преглед на мнение
      Свършиха ми пуканките,ма винаги мога да ида за още.Дали ще има втори сезон - Записки от джунглата?...
      Човекът звучи достатъчно аргументирано. Е, точно в това доджо едва ли е стъпвал, ама си личи труд и постоянство. Завидни качества.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
        ... Липсва ми шуменски Кольо!Жалко,че избяга от Форума.
        Откога така?

        : - )))

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Не е избягал Кольо, само влиза по-рядко и се прави на ущипана госпожица, като влезе.

          Трудности на израстването.

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Звучи добре, щом е израстване.

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Какво стана с облога? Кога и къде?

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                За облога напролет на следващата отпуска, само да се намери материял за носене... а сеирджии за свидетели от форума ще има. Слагаме двамата с теб по 5 бона на масата и деистваш, само искам черно но бело да се разпишеш пред нотариус че всичко е доброволно... в случай че се контузиш.
                0-

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Каквото искаш това ще разпиша, а и така или иначе ти няма как да носиш отговорност за моите действия. Нужда от подобни застраховки има само когато става дума за контактен спорт, т.е. ако ще е двубой по кикбокс да речем. Нали няма да ме караш и данъци да плащам после, че да не е незаконен хазарта? Даже то май не можем да се обзаложим законно, ако не кихнем и на букмейкър? Тъй де, не си ме наел на работа, че да има как да носиш отговорност, не че в България е лесно да подведеш работодател под отговорност за каквото и да било.

                  Да, на тази възраст или по-скоро защото в момента не работя, със сигурност няма да ми се отрази добре такова рязко претоврване, но едва ли ще пострадам по-тежко от няколко дневна мускулна треска след това.

                  И не казвайте на жена ми, че вече имам забрана за тежка работа, хаха.(мисля ще отпадне забраната когато са на лице гладни деца)

                  Обаче зорът ми е за тази есен. На пролет ще трябва ти да идваш до филипините, че не знам дали ще мога чак толкова бързо да склоня женичката да се преместим, а и аз все още не съм убеден, че ще има причини да не остана там

                  От другастрана аз така или иначе към момента нямам възможност да обезпеча залога си, но скоро ще имам.

                  Всъщност къде си сега, ако си ми по път, когато имам париет ще намина.

                  Разбира се сеирджиите са задължителни, но е добре да има и кой да сима ;P

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    В Лондон съм, ама тук това няма как да стане... то и в бг не знам гъде ще намерим толко цимент накуп.
                    0-

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Нямайте грижа, складовете за строителни материали тука не са ги забранили.

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Не виждам къв е проблема всичко да се проведе с точно една торба - взима я човека и тича с нея Х на брой пъти определена дължина. Дали ще пренесеш 5000 торби цимент или една и съща 5000 пъти не е ли все тая?
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Разбира се, че може. Но шоуто се губи.

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Ще стане като в "The last castle"
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                              Не виждам къв е проблема всичко да се проведе с точно една торба - взима я човека и тича с нея Х на брой пъти определена дължина. Дали ще пренесеш 5000 торби цимент или една и съща 5000 пъти не е ли все тая?
                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Разбира се, че може. Но шоуто се губи.
                              При много торби имаш доста движения които ги спестяваш при тичане с една торба - вземане/вдигане, поставяне на рамо, тичане, поставяне на другото място които могат да бъдат доста по-натоварващи от тичането само, все пак ръце, кръст участват. Може и да пропускам нещо.
                              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Е, той човека няма само да тича с торбата - ще има и всичките тия движения, иначе наистина има огромна разлика в цялостното натоварване. То да стигнем дотам да се изкусуряват подробностите, че тя рибата още в морето, тука тигана приготвяме
                                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X