Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Момата днес помоли, поне първата година да останем там. Т.е. всичко за сега се развива съвсем по план 1 Година ще си барам дедовия, така де ще уча здраво исках да кажа, и ще работим усилено за появата на първото дете и после като се върна вече ще съм програмист.

    Никогане съм казвал, че съм влизал информатика, въпреки че приемният изпит по математика в СУ още от 7-ми клас го взимах с 6.00, та докато получа право да кандидатствам и после докато се наканя, докато имам пари да вляза, вече го бяха направиха още по-лесен и нивото падна доста, съвем нямах проблеми с изпита, но именно защото работех, дипломата ми не бе отлична, въпреки че гледах да ставам в 4 сутринта, за да мога да съм на работа от 5, та да свърша първа смяна в 13 и да смогна да се върна за 13:30, не винаги ставаше точно така и разбира се учителиет ме санкционираха за твърде многото отсъствия, наравно с наркоманчетата висящи цял ден по кафетата... Не веднъж са ме смъквали от 6 на 5, само заради отсъствия, нищо, че съм за 6... Така и дипломата ми не бе отлична и беше невъзможно да вляза Информатика дори с 6 на приемният, затова влязох Приложна математика. Но файда 0 в крайна сметка...

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Пожелавам ти и джип да си купиш,това сериозно.
      Щото там кал,джунгла...
      Дано съм жив и здрав,да видя края на това приключение!
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Благодаря, ако някога имам МПС въобще, ще е именно джип или хубав мотор, така или иначе. Лек автомобил не планирам да имам някога в живта си

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Филипинката знае ли че всъщност не планираш да работиш?

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Да, разбира се, че знае. Аз като чужденец, освен ако не си изкарам работна виза нямам право да работя там, така или иначе. Обсъдили сме и това.

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Ако фане заварката и се нароят филгарчета....
              Ще носи цимент и ще програмира едновременно.
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Освен това съм я предупредил, че имам да уча още най-малко една година, през която не планирам да работя по никакъв повод.(разбира се ако тръгна да мра от глад ще работя, но за сега няма такава вероятност) И тя е съгласна с това.

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Да, разбира се, че няма вариат да не работя след появата на децата ни. Но това няма как да е по-рано от планираното. Т.е. ще гледам поне първото да е веднага, но до тогава ще съм приключил с лентяйството.

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Не ме бърка да върша домакинска работа, за разлика от повечето мъже, така че докато не работя ще ѝ се ослади да е като принцеса, но то и след това всъщност. Само памперси няма да сменям, но и за това е предупредена.(съгласна е) Ако ѝ се работи ще наема бавачка, но сме се разбрали, че ако не изкарва повече от бавачка, логично предпочитам да си седи в къщи и да си гледа децата, с което също е съгласна.

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Памперси имат ли там?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Палмови...
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Е няма да я мъча да пере лайняни пелени... И да нямат ще проимат

                          Между другото, неделя съм на интервю заработа в Индонезия, Бали мисля ще ѝ хареса. Хем тъщата да е далече, хем да е достатъчно близо... Вероятно няма да ме вземат заради слабият ми английски, но не пречи да опитам въпреки това. Все някъде ще се прежалят и без английски да ме наемат

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Колега не че нещо ама знаеш ли колко бързо свършват готовите пари... особенно в чужбина. Нали се сещаш че ако беше толкова сладък живота там щеше да има навалица от мераклий да се намъкнат на филипините, а аз не съм чул за такова нещо. Че то ако това дето го смяташ е вярно, то ако си продам къщата в Лондон там няколко поколения след мен ще живеят като царе... ама не вярвам да е баш така.
                            0-

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              С $200.00 се цар Тиква
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Цар цар, ама според стандарта на местните.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X