Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Да бе, та да делим...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      На времето се мъчеха да създадат и наложат един универсален международен език Есперанто
      Аз знам за 10-ина доста напреднали проекта за универсален език. Този който най-много ме забавлява се нарича Лойбан. Но никой, никъде, никога не ги е налагал. Авторите им обикновено са едни типове дето могат да впечатлят 9/10 от жените по света с поезия на родния им език.

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Абе ще я научим на български, няма ядове с това. Ако има желание-за 2-3 месеца ще е научила достатъчно за да се разбираме, а след година-ще може да се смее(искрено) на глупостите на плешивия.
      Съдейки от съдбата на няколко съветски и други съпруги - нищо такова не става. Скъсват нервите на тукашния си мъж да им пусне кабеларка на която да гледат телевизиите от родната страна след което си се смеят на техния си плешивец. Български научават донякъде, децата им научават първо родния на мама.

      п.п. Такива като Слави ти Трифонов има във всяка страна и простотиите са им все едни и същи. Сигурно някъде си имат форумче. Или някакво медресе, спонсорирано от световния империализъм дето внимава някоя страна да не остане без такъв.

      Това че за тебе сексът си е секс може да значи две неща: или си много корав мъж и други неща в живота те вълнуват принципно или още не си видял каквото трябва.

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Имам познат емигрант в Канада, женен е за китайка (от Хонг Конг). Той не говори китайски, тя не говори български (бракът им е над десет години). Говорят си на английски, лапето им говори всичките езици, допълнително учи френски.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Абе ще я научим на български, няма ядове с това. Ако има желание-за 2-3 месеца ще е научила достатъчно за да се разбираме, а след година-ще може да се смее(искрено) на глупостите на плешивия.

          А секса си е секс. Обикновено ебане, като със всички други... И на тях цепката им е вертикална, досега не съм срещал с хоризонтална
          Абсолютно никакъв шанс за жената (камбоджанка) на един приятел. А е тук от поне две години. Няма и никакво желание да учи български. За секса той си знае. Имат две момчета, които учат в българско училище, ма и те не говорят особено на български. В училището нямам представа как са.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Изпускате една строфа-"ако има желание".
            Ако няма-да си стои във Филипините.
            Па ако ще с хоризонтална да е
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Да бе, та да делим...
              Кольо ти я намери пък ще се разберем Обещавам да не питам кой https://www.vbox7.com/play:4013ac5611
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Абсолютно никакъв шанс за жената (камбоджанка) на един приятел. А е тук от поне две години. Няма и никакво желание да учи български. За секса той си знае. Имат две момчета, които учат в българско училище, ма и те не говорят особено на български. В училището нямам представа как са.
                Така, де, точно това имах предвид. И за какво му е това същество вкъщи? Аре, нема нужда.
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Кольо ти я намери пък ще се разберем Обещавам да не питам кой https://www.vbox7.com/play:4013ac5611
                  Аааа, питай си бе, на мен кво ми е, аз Минки не познавам.

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  И за какво му е това същество вкъщи?
                  Баааа... Ако е като онези манекенки на втора страница-има за какво да ми е вкъщи...
                  Да мие чинии, да пере, да глади...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    ...досега не съм срещал с хоризонтална
                    Потърси половин метър по-нагоре


                    Иначе един приятел си внесе украинка, друг пък ГО забърса литванка... е па и двамата се оправят на английски.. ама да видим кой първи ще научи украински/литвански .

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Мислиш ли?
                      Почти съм сигурен, че ги закараха на военен съд. Единствено не съм сигурен дали точно тия девойчета, или други цахалки, снимали се само по сумки.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Аааа, питай си бе, на мен кво ми е, аз Минки не познавам.



                        .
                        Митка ; Гинка ;Тинка все тая
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Пешеходец съм, та регистрирах се в този форум само заради фактът, че и аз избрах филипинка за жена. Не беше преднамерено, просто си я харесах и ми върза. А и питахте за първият заврян зет там, явно ще съм аз Неще да идва тук... Въобще отказва да напусне филипините... И се оказа не особено лесно да получа пожизнена виза за там... Т.е. искат да имам доста парички, но то това навсякъде е така... Все още не съм проучил какво е различното ако сключим брак, а аз не мисля да я бавя въобще с брака. Каквито и да са ми задълженията след това.

                          П.П. Не ми помагает кой знае колко в двете теми, които изчетох тук, но пък ме навихет още повече Ако ми се получат нещата(т.е. финансово ако успея да си го позволя), ще ви запозная и с досадните формалности.

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Че за какво ти е пожизнана виза... ходи за малко виж как е, пък после го мисли. Не че нещо ама мислил ли си как ще се издържаш там.
                            0-

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                              Пешеходец съм, та регистрирах се в този форум само заради фактът, че и аз избрах филипинка за жена. Не беше преднамерено, просто си я харесах и ми върза. А и питахте за първият заврян зет там, явно ще съм аз Неще да идва тук... Въобще отказва да напусне филипините... И се оказа не особено лесно да получа пожизнена виза за там... Т.е. искат да имам доста парички, но то това навсякъде е така... Все още не съм проучил какво е различното ако сключим брак, а аз не мисля да я бавя въобще с брака. Каквито и да са ми задълженията след това.

                              П.П. Не ми помагает кой знае колко в двете теми, които изчетох тук, но пък ме навихет още повече Ако ми се получат нещата(т.е. финансово ако успея да си го позволя), ще ви запозная и с досадните формалности.
                              Дай малко храна на въображението, де. Къде се запознахте, какво ѝ хареса, ти с какво се занимаваш, на колко години си...? Аз се бях засилил за Шри Ланка, ама бях на 27 и сичко ми беше ясно. Сега ми е такава мъгла в главата, че и за София да тръгна, пак си броя бръмбарите в главата.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                                ......за първият заврян зет там, явно ще съм аз Неще да идва тук... .......
                                Щом не ще да идва насам поне се пробвай да я убедиш двамата да идете заедно някъде Канада примерно.

                                На Филипините не е за всеки, най малкото за българин
                                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                                VW Golf VI variant
                                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X