Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
    Нямам никаква нужда от други развлечения, освен всекидневният безплатен секс с жена ми Липсата на удобства обаче си е проблем... Доста кофти режим на водата имат, но пък имам плажове от всички страни, където и да съм... Токът им е скъп, но бих могъл да имам автономен, а и кладенец мога да изкопая
    Това, твойто ако е безплатен секс, не знам как си представяш платения.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      То за това има една приказка - лети ли,плува ли, ебе ли се......наеми си го,по-евтино излиза.

      Безплатен мммммм да,виж мнението преди моето
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Платения е в Йемен. Там ако в четвъртък не теглиш една пишка на жена ти ѝ дължиш пари. Колко точно се определя в брачния договор.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Нима съм пропуснал да спомена, че го играе девствена и се пази за "мен"! Ако всичко е вярно, имаме сделка. Ако лъже за каквото и да било, пак имаме сделка, просто условията по сделката ще се променят

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Аз съм хиперсексуален, няма опция да дължа пари в Йемен... А ако я уважавам всеки ден по няколко пъти, ще има ли тя да ми връща пари, че ми стана интересно : ]

            Разбира се, че в дългосрочен план, 1-2 хиляди първоначални разходи, са много по-малък разход, от цял живот да плащаш... Стандартен български кифльоч ще е супер обидена, за дето не можеш да харчиш толкова по нея всекидневно... А тук говорим за еднократен разход. И то не по нея, не е нейна вината, че аз съм на майната си.

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Впрочем в страни с ниски средни доходи и вяла борба с престъпността, кандидат-булка която не иска да пътува и кани жениха да дойде при нея е стандартен сценарий за един традиционен вид престъпления.

              В България също беше популярна тази схема, преди години. Скоро не е излизала в новините.

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Сподели повече по въпроса, моля те! Не че ще ме разубедиш, но да го имам предвид все пак

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Тия да ги сравняваш с Българките.......малииии,или аз нищо не разбирам от Българки или теб те влече джунглата
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                    Сподели повече по въпроса, моля те! Не че ще ме разубедиш, но да го имам предвид все пак
                    Абре човеко, човеко.
                    Имал съм дългосрочен интимен досег с 3+ филипинки.
                    Където си тръгнал аз от там се връщам без момента с брака де.
                    Половината Филипини се изхранва по схемата на зетя чужденец
                    Земеш ли филипинка се жениш за родата и която има най малко 100 члена
                    От такъв гольо както се представяш никоя филипинка няма полза съответно няма да ти даде нищо нито там нито където и да е.
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Именно, аз винаги предупреждавам че съм беден, за да не си губим взаимно времето. Дори за всеки случай се правя на по-беден отколкото съм. И след като тя е наясно с това, явно тази схема отпада или аз нещо пропускам? Да не пък бедняк тук, да им се вижда над средното за там или какво? Колкото и да им е по-нисък стандарта 0*5=0

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Ми пак да питам - последно кога беше у Филипинска джунгла или село?

                        Ти колко и да си беден си ЦАР там с 200долара на месец,царя на джунглата.

                        Тая от къде е?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Провинцийка на Бохол. В някаква кокосова горичка. Разбира се просто тази си харесах, не е било преднамерено да е съвсем в пущинака, но ясно си давам сметка, че единственият шанс за читава жена е, да е именно от малко забутано елце, където няма кой да ѝ позволи да курвее твърде много и т.н. Тъй че се радвам на късмета си.

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Това е Висаяс(или там както се произнася) региона, централния да го наречем. Климата е добър според мен. Но да, не съм бил във филипинска или каквато и да е била джунгла. И какво от това?

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                              ...Стандартен български кифльоч
                              Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                              ...да курвее твърде много
                              Аз тука малко нещо ясновидец се водя. С тия понятия за живота и жените в частност далече няма да стигнеш.

                              Това в живота и в брака де.

                              За Форума е сигурно - ще бъдеш изхвърлен на следващото изказване, което пряко или косвено допуска че поведението и свободната воля на някого може или трябва да бъдат ограничавани само на основанието, че е жена. Или че човешката им ценност зависи от това доколко са били ограничавани.

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                                Това е Висаяс(или там както се произнася) региона, централния да го наречем. Климата е добър според мен. Но да, не съм бил във филипинска или каквато и да е била джунгла. И какво от това?
                                А нищо,просто ми е интересно как сравняваш мадама от Витошка кафе с една от джунглатаиз под палмата - единственото общо е,че и двете пишки няма ти до там с приликите.

                                Нищо де,за един ебан 100неебани дават,сега е момента да се пари- и учиш пък и ще ти се промени мнението за нашенките
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X