Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Не ги обиждам аз, те сами се обиждат, като не желаят да раждат!!! Да ти вадя ли статистическтие данни, че сме най-бързо изчезващата нация!!! До скоро бяхме предпоследни, малко преди някаква доста закъсала африканска държава, но в момента сме на чело на класацията откъм отрицателен прираст... Та я пак си помисли аз ли ги обиждам? Ако можех сам щях да си износя и родя децата, но уви ве още това не е възможно...

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Цялата тема е малко бамбашка ама тука може.

      Иначе и аз чета на Закс писанията и се чудя на същата планета ли живея аааама сигурно животът е такъв.

      Ааааа и раждаемостта ни наистина не е като във Филипините. Ама причините са добре известни и не са точно в морала, нравите и обичаите.

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        В същото време Филипините е една от най-бързо развиващите се и най-бързо нарастващи откъм население държави... Да, нашата все още е по-добре като стандарт на живот, но аз съм убеден, че това няма да е така и за децата ми... нашата държава умира и никой тук не е противопоставя на това!!! Докато там разстрелват наркопласьорите по улиците, тук минават само да си приберат рушвета... И да прибират труповете на потърпевшите младежи... И това за нелегалните наркотици, а легалните? 99% от българските жени пушат и/или пият!!! Не съм съвсем сигурен за партньор в живота религиозена или наркоманка е по-зле, понеже и религията е дрога... Но е недопустимо майката на децата ми да пие, пуши или друса с каквото и да било друго, като въобще не ме интересува колко безобидно то се води, защото на някой му пълни джоба...

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Като причини се изтъква, че сме по-бедни... И безработицата главоломно расте... Е на филипините са още по-бедни, и работа по-трудно се намира, но за разлика от нас не се оправдават с това... На младини и аз щях първо милионер да ставам и тогава деца... Но в крайна сметка осъзнах, че това няма да се случи, така че...

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Мисля колега че са ти криви сметките... ама това вече ти го казах. А колкото до жените аз пък съм в обратното поле, все на някакви серйозни попадам, даже вече ми писна ... с работи, карйери, и все за деца ми пищят, а аз пък не ща... Явно съм гаден полигамен идйот ама какво да направя такъв съм си. Чудното е че не съм красавец, печеля добре но повече от цвете и някое подараче за 100 кинта макс и то за повод като рожден ден например не съм копувал, даже и сметките за хотели и ресторанти често сме си ги делили с поне 90 на сто от мадамите. И е факт че дори когато съм им го казвал в очите че не искам да се обвързвам и че сме просто приятели с превилегий още повече налитат...ама шанс какво да правиш. Но определено свестни и нормални свободни жени има навсякъде и в изобилие., просто не знам защо все и те кълвът на боклуци като мен и с право ни псуват после. Така че колега това което го искаш те чака някъде и ще дойде когато най-малко го очакваш, помни ми думите!!! А за продажбите на имоти само малоумен човек би го направил преди нещата да са 100 процента сигурни и обстоятелствата да налагат това.
            0-

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Може и да съм пропуснал,но не видях снимка на момичето?
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                Като причини се изтъква, че сме по-бедни...
                По-бедни от Филипините не сме.

                ъъъъ и с наркотиците не сме изобщо по-зле от Филипините ама щом си фен на метода на Дуерте не мисля че има какво да си кажем по въпроса.

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Може и да съм пропуснал,но не видях снимка на момичето?
                  А трябва ли?

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Ами ти сам казваш, налитат на грешните мъже и то преднамерено, това е факт... Нещо с което няма как да се преборя, понеже не планирам да се развалям... Затова ще потърся жени, които предпочитат мъже като мен. В България не откривам жени, които да стават за семейство, това е положението... Едно е да искат, съвсем друго е да са годни за това!

                    Само не разбирам как така можеш да наречеш една жена свястна и нормална, когато за същататвърдиш
                    Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                    И е факт че дори когато съм им го казвал в очите че не искам да се обвързвам и че сме просто приятели с превилегий още повече налитат...ама шанс какво да правиш. Но определено свестни и нормални свободни жени има навсякъде и в изобилие., просто не знам защо все и те кълвът на боклуци като мен и с право ни псуват после.
                    Огромно противоречие е това...

                    Продажбите се налагат по съвсем други причини, просто съвпадат по време и ми идват таман... Не са инициирани от запознанството ми с филипинката. На мен ми е по-удобно да си взимам наемите и да имам къде ад се върна ако се наложи или ако я навия да дойде с мен. Но има преетнции от роднини, за имоти, които са купени от мен, но документално не са само мои и се налага това да бъде коригирано.

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Умишлено не съм качвал снимка на момичето. Нямам практика да качвам чужди снимки без изрично позволение от страна на собственикът им. Освен, че тя дори си изтри профилът в сайта чрез който се запознахме, та накара и мен, тъй като се води, че вече сме взели решение... Т.е. не разполагам с нейни снимки, които към момента все още да са публични, но ще ви задоволя любопитството, когато стигнем до общи.

                      Да, фен съм на метода на Дуерте(тя проплака, че тази година са им убили кмета и няколко месеца по-късно и началника на полицията дал фира или беше обратното, не помня хронологията... после нямерили някой от убийците и коравосърдечно го пребили до смърт, за жалост тя го е видяла докато се гърчи размазан от бой и умиращ, много неприятно наистина... не че тук не може да се сучи същото ако някой реши да пречука ББ или ЦЦ... то и се е случвало вече, просто е тихомълком и за пред нас има съд и правосъдие, там просто липсва лицемерният момент), защото познавам твърде много наркомани, и знам че няма друг начин... Тъжно е, жалко е, но те са тези, които не оставят друг избор... Мен са ме обирали 5 пъти... Има ли апартамент в София или селска къща дори, останала някъде в България, която никога да не е осквернявана от някой в абстиненция... И аз съм беден, почти през целият си живот съм гладувал системно, но никога нищо не съм откраднал! Да си друсат с техни пари и да не закачат недрусащите е едно. Но да ти тровят живота и да ти нарушават спокойствието, защото са психически нестабилни и не могат да открият друг начин да избягат от реалността, която не им понася.(поне аз така си обяснявам поведението им) Ами то и аз не харесвам днешната реалност като цяло, но си имам моите начини без да друсам, например спорта. Знаете ли, че престъпността във Филипините, когато най-добрият им боксьор е на ринга, пада до 0. А какво се случва тук на футболен мач?! Защо се допуска това да се случва? Защото има интерес да станем по-зле, затова! Тук посоката е надолу, там е нагоре. В краткосрочен план, тук все още е по-добре но не съм убеден, че в дългосрочен е така... Отделно аз съм се наработил за български безскрупулни работодатели, вече мога да си позволя с мизерни за България доходи, да живея сносно на Филипините. Изработено от мен с къртовски труд! ЕС уби моята професия, днес получавам 3 пъти по-малко за 2 пъти повече работа отколкото преди да влезем в ЕС. Ами добре... Като е така, аз напускам ЕС.

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Не съм казвал, че сме по-бедни от Филипините, но не съм се изразил добре. Искал съм да кажа, че сме по-бедни от това да можем адекватно да си отгледаме децаа, без да ги лишаваме поне от основните неща... Отделно сме и разглезени, отказвайки да лишаваме и себе си и тях от каквото и да било... И нещата така няма как да е случват... илипинците може ад са по-бени, но са значително по-скромни, освен това там животът е по-лесен. Ако не можеш да си платиш токът зимата, детето ти няма да умер от студ, нито ще дължиш непосилни сметки за парно... Там безплатна храна има, тук не... Реално друго нужно ли е?

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Ами да свестни са даже някой вече си имат деца и добри семейства, с други мъже. Просто споделям опит, и аз съм имал 7 годишна връзка с найстина добро момиче, че и неземно красива на всичкото отгоре но се разделихме и не мога да кажа че само тя има вина за това. Много други са минали през живота ми за по кратки перйоди, даже с 90 на сто от жените с който съм бил някога и сега поддържат приятелски и не само отношения с мен, просто съм бил коректен и честен към всички и много рядко съм попадал на някоя която да не го е оценила. А колкото до златотърсачките повярвай ми, много бързо надушват при кого ще върже и при кого не, както и не вярвам да има толкова загубен мъж че да не разбере още в първите 5 минути какво точно искат... а след като си продължил да се занимаваш с мацката въпреки че знаеш че търси кинти означава че това те устройва.

                          ""Само не разбирам как така можеш да наречеш една жена свястна и нормална, когато за същататвърдиш""

                          Е колега ти защо си мислиш че само свестните мъже попадат на боклуци, ето аз съм чист пример как и не една жена е намирала боклук във мен, но никоя не ме е обвинила за това, просто пътищата ни са се разделяли в момента когато сме разбрали че нещата не вървят. Един ден може би и аз че срещна някоя сродна душа но за момента това не се е случило, но това не ми дава право да наричам всички жени да кажем Европа, понеже имам опит и с англичанки и италиянка и рускиня и със сръпкиня че даже и с албанка, несвестни понеже не съм намерил своята между тях.
                          0-

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                            ...Да, фен съм на метода на Дуерте
                            Я! Аз на твое място бих се позамислил.

                            Там някой който има 3-4 средни заплати в джоба (и полицията знае това) по определение е наркодилър.

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              1. За мен това не важи, тъй като съм чужденец.
                              2. Ако не са му доказани доходите и да не е наркодилър, все е извън закона. Ако са му доказани, полицията ще знае и това и просто няма да го закача.

                              Нали не ми казваш, че дебнат да ебнат всеки с пари? Те и нашите полицаии така дебнат, но като ме спрат нищо... Аз съм неосъждан, не употребявам и не нося наркотици, какво могат да ми кажат? Никъде по света, дори най-скапаната полиция няма да те тормози без никакав причина. Може да си превишат правата, но трябав да си направил все някакво нарушение, за да се стигне до там! А и те не знаят аз какъв чужденец съм точно... И че на правителството ми грам не му пука за мен... Но много добре знаят какъв ще го ядат ако тормозят американец да речем.

                              Чудесно е, че най-ниската присъда за притежание на наркотици е доживотен, не е чудесно обаче, ако някой ти го похвърли... Но съм склонен да поема този риск... Както и всякакви други рискове.

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Стига с този Дуерте.


                                Президента се казва Дутерте!
                                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                                VW Golf VI variant
                                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X