Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    СПАМ:
    Положението ще стане:
    Булката се оплаква: Тоя моя започна да се изпЪрда пред мен, пък още не ми е предожил ...

    Каквото и да ти говорят, не можеш ли да говориш, и да се държиш совободно с човека до тебе, всичко друго е до време. Процеса е двупосочен!
    Успех.

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Прав си, не казвам че има общо а и отдавна съм се предал в изучаването на предмета женски номера... но опита ме е научил да не вярвам на това дето виждам първите поне 6 месеца да се надяваме колегата да е късметлия и да няма ядове.
      0-

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Понеже виждам бюджета е много сериозен приоритет, което е разбираемо, относно полетите:

        НЕ ползвай сайтове агрегиращи информация от много компании, разбери кои са няколкото редовни превозвача с човешки цени.

        Ползвай трика с много прикачвания БЕЗ превозвачите да знаят за това, изисква малко компютърни умения и търпение.

        Примерно три браузера в режим ПРАЙВЪТ/ИНКОГНИТО.

        Ако маршрут масов примерно София - Дубай - Китай - Където отиваш

        Търси най-евтини билети/дати/опции за пътя на три части, всяка част в отделен браузър, може да се наложи чакане по летишата часове или ден два ама кво ти пука, брат ми седя/живя в Мексико на летището около три седмици докато го качат на самолет с билет БЕЗ дата, просто чакаше някой да не успее да се чекира та да се мушне той луди млади, знаеш как е.

        Брат ми, същия от по-горе така лети до Канада през Исландия, излиза му понякога почти на 1/3 от нормалните цени. Той е експерт по логистика, сигурно знае две три неща по темата и явно има резон да прави така, ето защо и аз те съветвам така да правиш.

        Този трик работи и с влакове в Европа и по света, примерно А до Б струва 100 кинта, същия маршрут го вземи с три билета, А до А4 , А4 до А9, А9 до Б и тотала може и да е под 40 кинта... не слизаш от влака и т.н. просто имаш три билета
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Това правило е абсолютно само при коприщенските арнаути. Други култури допускат и някои дребни възможности за влияние на мъжете върху крайния резултат.
          О-о разбира се, винаги можеш да кукуригаш изпод масата.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Според мен е по интересно и от по голямя полза за колегата би било, ако някои е бил там или има информация от първа ръка относно живота в тази страна, култура инфраструктора и други особенности. Че да гледаш сномки е едно но да го видиш и почувстваш коренно различно.
            0-

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
              Според мен е по интересно и от по голямя полза за колегата би било, ако някои е бил там или има информация от първа ръка относно живота в тази страна, култура инфраструктора и други особенности. Че да гледаш сномки е едно но да го видиш и почувстваш коренно различно.
              Много точно казано, има и значение в каква роля е бил там въпросния човек, щото като турист усещането и впечатленията са едни а като живущ там нещата са доооста по-различни, имам един колега и приятел там вече доста години, но той надали ще е меродавен щото е експат, началник на много хубава заплата в голям град и много силно го хапят мухите в главата, от към оргии, дроги и т.н. сигурно ще е даде информация ама за обикновен човешки живот надали
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Абе то и мен ме влече разврата, то и затова съм си ерген на 32 вече... ама не бих могъл да живея на място без елементарни удобства и развлечения примерно. Още повече ако няма сигурност. Кефа си е кеф ама какво да го правя, омръзва ми....
                0-

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Вероятно дори колкото повече се стараеш уцелваш по-кофти
                  Аз па се фащам на бас, че човека върти интернет либофф. Освен, че квот фърчи се яде!
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Аз па се фащам на бас, че човека върти интернет либофф. Освен, че квот фърчи се яде!
                    Човекът допуска по- малко от две-три правописни грешки в изречение. Има идея! Явно е чел Ръдиърд Киплинг и Пипи Дългото Чорапче и си пада по екзотиката. Явно е на възраст, в която може да си позволи мечти и разочарования. Кои сме ние, за да ги убиваме?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Ааа, ма нема лошо. Кой съм аз да слагам прът в колелото. Щом се обичат младите, нека се вземат. Или работата беше наполовина ясна!?
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Абе то ако е по любов хубаво ама въпреки крехката ми 32 годишна възраст, не малкия ми имигрантски опит показва друго... особенно в началото докато живеех в една къща с още около 10 младежи като мен на по 20 и нещо... Какви истории видях че и приживях не е за разправяне че ще трябва роман да се напише. Ама едно е сигурно никога планове правени както тоя на колегата не свършват така както са замислени, освен по филмите.
                        0-

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                          ...

                          П.П. Разбира се, че нямаме връзка... Но Тя е тази която не го знае, не аз За мен връзката започва след сефтето. ...
                          Я!?? Верно съм прав (ма аз съм си крив, че чета на пресекулки). Работата е на половина ясна. Я я сакам, она не знае. Ма така де. По-добре млад и надежден ч...джия, отколкото прост е..ч.
                          А защо директен полет е по скъп е трудно да ти се обясни братчед.
                          Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                          Абе то ако е по любов хубаво ама въпреки крехката ми 32 годишна възраст, не малкия ми имигрантски опит показва друго... особенно в началото докато живеех в една къща с още около 10 младежи като мен на по 20 и нещо... Какви истории видях че и приживях не е за разправяне че ще трябва роман да се напише. Ама едно е сигурно никога планове правени както тоя на колегата не свършват така както са замислени, освен по филмите.
                          Е нали се разбрахме да не трошиме хатъра на чиляка бре?
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Питай го, може ли да ми предложи някаква работа

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Много точно казано, има и значение в каква роля е бил там въпросния човек, щото като турист усещането и впечатленията са едни а като живущ там нещата са доооста по-различни, имам един колега и приятел там вече доста години, но той надали ще е меродавен щото е експат, началник на много хубава заплата в голям град и много силно го хапят мухите в главата, от към оргии, дроги и т.н. сигурно ще е даде информация ама за обикновен човешки живот надали
                              Горното беше към този коментар, но нещо не избачка цитата, всъщност защо не мога да едитвам и/или трия мнения?

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                                Абе то и мен ме влече разврата, то и затова съм си ерген на 32 вече... ама не бих могъл да живея на място без елементарни удобства и развлечения примерно. Още повече ако няма сигурност. Кефа си е кеф ама какво да го правя, омръзва ми....
                                Нямам никаква нужда от други развлечения, освен всекидневният безплатен секс с жена ми Липсата на удобства обаче си е проблем... Доста кофти режим на водата имат, но пък имам плажове от всички страни, където и да съм... Токът им е скъп, но бих могъл да имам автономен, а и кладенец мога да изкопая

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X