Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Да де, рускиня.
    Добре де, въпрос на терминология.

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Ама ми е интересно как все още се намира народ растнал в парник.... да си мислиш че имаш връзка и то серйозна с човек дето даже не си виждал на живо, че даже да си тръгнал да зарязваш всичко с еднопосочен билет.... явно шараните верно кълват и на гола.... кука
      0-

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
        Ама ми е интересно как все още се намира народ растнал в парник.... да си мислиш че имаш връзка и то серйозна с човек дето даже не си виждал на живо, че даже да си тръгнал да зарязваш всичко с еднопосочен билет.... явно шараните верно кълват и на гола.... кука
        Обратно на универсалната мъдрост, това е възможно. Макар и рядко.

        Освен това, зависи на кои години си.
        Ако си млад, необвързан и убеден, че
        До няколко месеца, ще разполагам с достатъчно пари,
        нещата са лесни.

        Даже и да се оплеска нещо - поне си опитал. Животът е пред тебе.

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Тук съм съгласен, то и аз съм ги наредил разни приятелки с превилегии из половин Европа...и си ходим на гости за по уикенд на с...с туризъм, но пича даже няма кинти за билет... А да разпродаваш имущество и да тръгнеш да гониш михаля.. но явно човека не се е парил, и му пожелавам успех.
          0-

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Толкова Спици се шмиткаха по Витошка преди седмица,а някои гонят Филипинки из Джунглата........Ей не го разбирам тоя живот аз
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Все още получавам твърде противоречива информация... И вече съм напълно убеден, че почетният ни консул, а и секретарката му, въобще не са в час, а и нямат желание да са... Освен да има различни изисквания за издаване на виза на място и в друга страна... В крайна сметка процедурата тук е твърде усложнена, че покана да ми пратила, че $1000 да декларирам и т.н. Но най-много не ми харесва изискването за двупосочен билет, на което така категорично настояват... Това никъде не го срещнах, нито по линковете давани тук, нито в официалния сайт на филипинскиет имиграционни служби... Нито където и да било другаде в нета... Тъй че, питам аз сега, дали пък да не хукна наистина с еднопосочния и евентуално ако там ми се направят на интересни, на място да си взема за на обратно? Няма да коментираме цифроманията на някои рандом изтрещели превозвачи... Стандартнтие най-евтини билети са 500-600 евро, като през Рим и разни други по-читави дестинации, пада на 300-400... Много искам да ми обяснят, защо директният полет е 2 пъти по-скъп от това да заобиколя, че дори и да се върна назад... Ако се разровя още може би и много по-евтино ще намеря, но след като намеих през Дубай за 200 евро, мисля че няма на къде да се свали повече... С Дубай обаче има проблем, защото ще трябва да сменям летища, за да е 200... Същият полет, с кацане там и без сменяне на летища струва 2-3 пъти по-скъпо, защо? Забелязвам, че визите за транзитно преминаващите се делят именно на такива при които не напускаш летището и такива при които трябва да се поразходиш малко, ясно е че едното е по-сложно от другото... Освен ако скапаните дубайци не искат 200 евро форница само защото самолета ми минава от там? Или наще скапаняци алчнеят, в който и да е случай няма да се разберем така... Ако трябва ще литна първо до Тайланд и от там ще взема двупосочен за Филипините, за да не ми циврят никъде за нищо. Но това ми е тавана, не възнамерявам да давам повече от 500 за път в еданта посока. Т.е. 1000 ще прежаля, за да разбера ще ни се получи ли. Българска кифла ще ми струва много повече, но с гарантирано нулев резултат... Докато там или ще стане или няма да стане, но поне има индикация за положителни резултати. Отделно че аз възнамерявам да ѝ напълня коремчето преди одобрението от тъщата, пък после ако ще да одобрява

              На кратко, каквото и да стане, има само едно което не бих могъл да си простя и това е ако не опитам. Всички останали варианти мога да ги приема.

              П.П. Разбира се, че нямаме връзка... Но Тя е тази която не го знае, не аз За мен връзката започва след сефтето. Но това не ѝ го казвайте На практика, тя няма да усети разликата, тъй като аз вече съм взел решение и ако не ме е лъгала твърде много, а тя по-скоро не ме е лъгала въобще, само си мълчи за което знае, че няма да ми хареса и ми го сервира на порцийки... Но аз знам какво искам и какви компромиси мога да направя и съм перценил че всичко ще е наред. Вяравм, всички ще се съгласите, че няма как да не се съобразяваме с някои неадекватности при жените... Иначе нещата просто няма да се случват...

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Например, аз мога да рискувам да не получа удобрението на тъщата, ако отида напаво там. И бих го направил за да спестя наемите... Но там имат много кофти режим на водата, а аз съм доста разглезен по отношение на хигиената... Въпреки, че там ще трябва да ходя предимно гол, а и при тези температури мога да се къпя където и да е с каквато и да е вода... Но така пък съвсем сава некомфортно да не сме отделно... А и те там хем са зиморничави, хем пуритани, въобще... Дори нямат нудистки плажове по дяволите... Рускините поне можеш да си ги оглеждаш дибидюс първо, обаче нещо напоследък почнаха много да се правят на интерсни и те...

                Затова планът ми е да наема нещо до работата ѝ и когато я мързи да се прибира от града до селото, просто да остава при мен, така родителите ѝ ще са хем на близо, хем няма да ѝ развалям ежедневието и даже ще го улесня. При всички случаи ще я зарадвам доста по всички възможни начини... Дори финансово може би, защото колкото и да съм беден, те са още по-бедни... Та, засилил съм се да изкарам зимата там без да се налага да работя. После ще видим... Тук нямам нищо което да не мога да оставя, а разпродажбата се чака така или иначе, неизбежна е...

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Аз да питам - мога последно си бил в страна от третия свят?

                  Момата явно не е от жьлтите им павета,а покрайнините там са ммммммм трети картофен пояс.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
                    Тя е тази която не го знае, не аз
                    Съвсем сам срещу всичките женски номера на света.

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Споко, и много да внимаваш пак можеш да уцелиш кофти жена.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Споко, и много да внимаваш пак можеш да уцелиш кофти жена.
                        Значително по-често става обратното - без изобщо да внимаваш и да се стараеш уцелваш що-годе нормална жена.

                        Щото повечето са такива.

                        И после, все някой трябва да вземе и останалите. Така че всичко е наред.

                        ---

                        Заблудите за живота не са никаква пречка да живееш пълноценно.

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Вероятно дори колкото повече се стараеш уцелваш по-кофти
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            Господа другари, какво се пънете да разсъждавате за внимаваъне, стараъние, уцелване и пр. - чунким не знете, че тези въпроси ги решават жените (и двамата сте женеъни).
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Все си мисля че е по голям шанса да се окаже ангелче, докато не наденеш амута, или и напълниш корема.... и после да си покаже номерата. Гледано от първо лице с няколко булки, от Украйна, Молдова че и една от Индия. Просто пич разходи се няколко пъти до там, покани я на гости и ти и ако след една година още те кефи и се разбирате даваи. Още по голям е проблема с езиковата бариера, аз поне не мога да си представя да не мога да си говоря свободно с жена ми. Още нещо тоя герой дето се ожени за индийката го закъса яко с родата. Човека си е реализиран с як бизнес в УК, ама стана като спонсор а къщата му като хостел за новопристигнали братя сестри братчеди и тн...
                              0-

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Господа другари, какво се пънете да разсъждавате за внимаваъне, стараъние, уцелване и пр. - чунким не знете, че тези въпроси ги решават жените (и двамата сте женеъни).
                                Това правило е абсолютно само при коприщенските арнаути. Други култури допускат и някои дребни възможности за влияние на мъжете върху крайния резултат.

                                Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                                Все си мисля че е по голям шанса да се окаже ангелче, докато не наденеш амута, или и напълниш корема.... и после да си покаже номерата.
                                Това не си представям какво общо има с произхода на булката. Процесът е подробно описан в литературата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X