Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята Дачия е Моят Автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кокошият възторг и комсомолският плам са в повече...
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • 100 % рекламна тема. Не знам кой още ѝ се връзва,че пише в нея. Па и ако вземе някой прочел я да си купи "Дачия"...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        Ще си купят много хора, когато Данчето ограничи достъпа на возила произведени преди 2010г в рамките на Околовръстното. Още повече, че много народ иска да си кара на газчица, а при тия прости колици това е най-лесно, че даже има такива и от завода.

      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Само ако напълнят чекмеджето вносителите, Цецо.

      • santaclash
        santaclash коментира
        Редактиране на коментар
        Новия модел го гледах, много е барнат, нищо общо няма с предния.

    • Много благодаря за коментарите, но ще ви разочаровам и ще продължа да говоря и пиша за Моята Дачия, макар и в Спам-а. За двама, трима "на всяка манджа мерудия" може и да е дразнещо, но марката и моделите й са доста използвани в Европа и България. Очаквайте следващите ми постове.
      Сега ще "мисля".

      Коментар


      • БарнАх си леко прозорците:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1618414470802.jpg
Прегледи:837
Размер:62.7 КБ
ID:6732393

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          А аз като си купя "нова" кола първата ми работа е да одера фолиото от стъклата.
          Ама кой както му е кеф.

      • Това нещо има ли вариант да се поръча без емблемите на Дачия?
        Без задната сигуно може, ама решетка без предна емблема не мога да разбера дали се продава някъде...
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          Има 4-5 Дачии тука наоколо, всичките са без емблеми.
          Съседа ми на първия етаж и той вече кара 4-та Дачия, само дето при него последната от преди 3 години Логан МЦВ. След няколко откраднати емблеми се отказа и си я кара без емблема.

        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Моята, предната я смениха по гаранция на края на третата година. Беше направила балончета на лъскавото покритие.
          Пластмаса е, едва ли става и за отварачка, ама като казармата - една да изчезне и после следва верижна реакция.

        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          Каското не покрива тия липси със сигурност. Което ме подсети за другия феномен....каското на електричката е с +50% завишение. Забавно.

      • Таен фен. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:audi dacia.jpg
Прегледи:905
Размер:64.9 КБ
ID:6732566
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Баси тайното...

        • krassitch
          krassitch коментира
          Редактиране на коментар
          Q 7 по-вероятно обича,ама има чувство за хумор😀

      • И Аз така от притеснения, четвърта я карам. Иначе сервизната програма добре са я измислили - част от консумативите на 1 година, други на пробег и години. Все ще е влизане в сервиза! Три години ще ги изтрая. Ще ви информирам чат-пат. Като проблем се очертава каталожният разход на LPG. Що така средният ми е по-нисък, не знам. Пробвах я и само на бензинец едни 25 километра смесено придвижване, куц кон. Не знам феновете на Dacia, които са избрали чиста бензинова версия TCe 90, как ще се почувстват. Лек ви ден и се пазете!
        А ако някой иска кръгче, може да се уреди, но другата седмица, след като върна летните галоши.

        Коментар


        • Днес погледнах общия пробег на нашия All New Dacia Logan, Comfort, TCe 100, ECO-G, получен на 12.03.2021 г. Шест хиляди километра сме подминали. 3000 км на месец никога не сме изминавали в България! Като изключа един дребен бушонен "проблем" една сутрин(отстранен безплатно на деня в оторизиран сервиз), всичко е топ!
          Все така успешно свалям надолу от каталожният разход на LPG, даже си намерих фаворит малка верига, от която зареждам. За момента е 6.48 литра средният разход, на цена от 6.32 лв/100 км и това за 10 зареждания.
          Не мога и да не спомена, че машината ни предизвика определен интерес у околните, разглеждайки автомобила докато ни няма край него.
          Нерядко, някой директно се интересува от колата и идва при мен, за да пита. Винаги предоставям възможност да поседне вътре и да разгледа, докато отговарям на множество въпроси. Освен всичко друго, багажникът и обема му, впечатляват.
          Горе-долу е това, а ако нещо ви интересува, питайте!
          Лек ден и се пазете.

          Коментар


          • Krelion
            Krelion коментира
            Редактиране на коментар
            Едва на 6000км и се почнаха проблемите!?Сподели за бушонния проблем! Кой предпазител ти изгоря?Отстраниха ли проблема или само смениха “бушона“?

        • Оф, а моята служебна Дачия Докер на 58хил. взе да и тресе съединителя, май скоро ще се сменя. Извинявай колега, но не мога да разбера целия позитивизъм по отношение на марката. Ма щом те кефи, карай със здраве.

          Коментар


          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            Колко човека я картате служебната, и какво ниво на оборудване е?

          • piron45
            piron45 коментира
            Редактиране на коментар
            Двама човека, нивото е с всички екстри без алуминиеви джанти. Рядко я товарим с нещо, през повечето време е гъзовоз.

        • Тя така силно изкрещя на детето си“Веднага остави този боклук“,че двама хвърлиха цигарите си,един пусна ръката на гаджето си,а някакъв пич спря Дачията и продължи пеш.
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • За Бушона:

            Два бушона поставени по начин, при който не правят добър контакт. В резултат климатроника и медията загасваха след палене. Не са сменени, а само поставени правилно. Оторизиран сервиз, безплатно.
            Няма драми при мен, затова не цвиля истерично тук.
            Лек ден и се пазете

            Коментар


            • Малко снимки, за да не "Ви" липсват:

              Коментар


              • Всичко и е хубаво на Дачийката, ама тая медия стърчи като цирей на таблото. Да я бяха вградили, щеше да е супер.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • Днес, малко разходка до Чуйпетлово. Тесен път. Горе, пълно с граждани. Разминаване, трудно. Природа, девствена. Малко снимки:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1621774283237.jpg
Прегледи:565
Размер:72.4 КБ
ID:6743090
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • Добра е Моята Дачия! Утре подминава 10 000 км от 12.03.2021 г., когато я получих. Без проблеми преодолява баири, въпреки ниските си динамични характеристики. Все пак е туристическа каляска. Няма да забравя втората си Дачия, Сандеро Стъпка дизел, с която покорихме Гросглокнер и после Стелвио. И в двата случая след нас и без да отстъпва, движеше по един Каптюр 0.9 TCe и се справи прилично и нагоре, и надолу. Това беше за скептиците. Сега, за последната придобивка:
                    Вози ни за под 7 лева на 100 км. Разходът варира според типа път и локацията му. Най-лакома е на магистрала при 130-150 км/ч, но мисля е нормално.
                    Лека вечер и се ваксинирайте!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X