Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФФ Медия иска нещо да потвърдя.

    Ама и с микроскоп не мога да прочета с какво трябва да се съглася????

    Коментар


    • Потвърждавай бре! Тъпотия неземна, GDPR-ска е... какво друго... Ще го мислим и това как да се оправи...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • В разделите има по няколко подраздела, там пък е пълно с теми. Като натисна "форум" до синята къщичка под "Какво ново", в някой раздели показва информация кой последно е писал и в коя тема, а в някой, риболовният примерно в момента, има само кой е писал.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          ....... . И ще има сериозна изненада за всички активни участници, обмисля се как да се направи така, че пишещите тук да не виждат никакви реклами... Само пишещите имам предвид... ;-)
          А какви ще са критериите за да се определи някой като "пишещ"?
          Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
          VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

          Коментар


          • Най-общо казано да пише... Имаме си ги критериите, всички +ПЛ и Активни участници ще получат правото на форум без никакви реклами в него. Пропуснатите реклами ще бъдат сервирани на нерегистрирани и такива с по едно, две мнения... ;-) Мисля е коректно съобразно реалният принос. Идеята не е моя на Владо Йончев е и възника след като обсъждахме как да реализираме събирането на по няколко лева от тези, които не желаят реклами... Нали това измислихме като решение по някое време помня, че скоро Кольо пак повдигна темата... Владо каза, че тези няколко стотин лева (в най-добрият случай) няма да му помогнат много та по-добре да не се занимаваме с глупости... Сега наред са админите, че това някак трябва и да тръгне да работи.
            VPetrov.photography

            Коментар


          • Влизам,цъкам на "какво ново",избирам тема,въртя най-долу,цъкам на последна страница ии нищо не се случва.Това със сякъви браузери.

            Коментар


            • kameno karp
              kameno karp коментира
              Редактиране на коментар
              И при мен е така, като ползвам тъмната тема. Със стандаотната проблема го няма. Ти да не си с тъмната?

          • Откакто съществува,позвам тъмната тема.Да де,ама до скоро всичко си бачкаше нормално,некой рабъзика нещо и до там.
            Последно редактирано от gimax; 21-02-20, 18:10.

            Коментар


            • kameno karp
              kameno karp коментира
              Редактиране на коментар
              Заради тоя бъг бях принуден да се откажа от нея. За жалост.

          • Появи ми се реклама на Офмедия и ми зае половината страница. Не иска да се маха ако не потвърдя за бисквитките. Само дето аз бисквитки не искам. Някой да каже как се маха? Или да се махам?
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Появи ми се реклама на Офмедия и ми зае половината страница. Не иска да се маха ако не потвърдя за бисквитките. Само дето аз бисквитки не искам. Някой да каже как се маха? Или да се махам?
              Прати някого да каже на Еврокомисията да разкара GDPR. Всичките тези предупреждения и искания за изрично съгласие за бисквитки са следствие. Между другото, без една част от бисквитките, не само форумът, ами и много други сайтове просто не могат да работят нормално.
              И преди това си ги имаше, само че никой не те питаше дали си изрично съгласен. Примерно, без бисквитки ще пишеш като луд парола и потребителско име по сто пъти на ден ...

              Та така. Който не иска бисквитки - да реже жицата на Интернета и да търси стара Нокия с фенерче ...

              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • Димитър Колев
                Димитър Колев коментира
                Редактиране на коментар
                Аз ползвам Nokia с фенерче.
                Да режа ли нета?

              • Чавдар (V93)
                Чавдар (V93) коментира
                Редактиране на коментар
                Ако не искаш Гугъл да те следи - смело кълцай.

            • Сагата със странни уведомления продължава. Преди няколко часа получих такова от публикация в тема за някакви зъбни колела. Дори не знаех, че има такава тема. Разбира се, не бях оторизиран да го изтрия. Сега виждам, че е изчезнало от само себе си.
              Второ. Сега сме на страница 72. Ако искам да се върна на 71 цъкайки на номера в края на темата - НЕ СТАВА. Ако цъкна на стрелката горе вдясно в началото - ОК. Браузър Chrome, актуална версия.
              Трето. Полето на публикациите до 1074 вкл. е по-тясно от ширината на екрана, при 1075 и 1076 е доста по-широко, а за последната 1077 заема пълната му ширина (което е най-добре). Резолюцията ми е 1920 Х1080.
              Чевтърто. Като цъкна на фотоапарата (сподели снимки) - никаква реакция. Направих два скрийншота, мъчих се половин час и не успях да ги кача. Ако някой от доизкусуряващите софтуера иска да ги види, ще ги кача на FTP-то
              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

              Коментар


              • P.S. Пето. Когато запиша публикацията текстът изчезва все едно съм го изтрил. Като презаредя страницата публикацията се появява.
                И шесто. Опитах се да редактирам горната си публикация и установих, че нито един от бутоните в сиво (редактирай, цитат, коментар и т.н.) не работи.
                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                  Сагата със странни уведомления продължава. Преди няколко часа получих такова от публикация в тема за някакви зъбни колела. Дори не знаех, че има такава тема. Разбира се, не бях оторизиран да го изтрия. Сега виждам, че е изчезнало от само себе си.
                  Второ. Сега сме на страница 72. Ако искам да се върна на 71 цъкайки на номера в края на темата - НЕ СТАВА. Ако цъкна на стрелката горе вдясно в началото - ОК. Браузър Chrome, актуална версия.
                  Трето. Полето на публикациите до 1074 вкл. е по-тясно от ширината на екрана, при 1075 и 1076 е доста по-широко, а за последната 1077 заема пълната му ширина (което е най-добре). Резолюцията ми е 1920 Х1080.
                  Чевтърто. Като цъкна на фотоапарата (сподели снимки) - никаква реакция. Направих два скрийншота, мъчих се половин час и не успях да ги кача. Ако някой от доизкусуряващите софтуера иска да ги види, ще ги кача на FTP-то
                  Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                  P.S. Пето. Когато запиша публикацията текстът изчезва все едно съм го изтрил. Като презаредя страницата публикацията се появява.
                  И шесто. Опитах се да редактирам горната си публикация и установих, че нито един от бутоните в сиво (редактирай, цитат, коментар и т.н.) не работи.
                  Пробрай моля те сега как е?

                  Коментар


                  • Пробвам...
                    Сега пиша в режим редакция, т.е. това е оправено. Ще пробвам и другите неща, но сега след този ми пост, който е последен за темата, на стр.73 са наредени постове от 21.02.2020 (от пост 1067 до 1080, който е последния твой)
                    P.S. И това се оправи. Освен това страниците вече могат да се избират и от долния ред. Продължавам с пробите. Сега ще опитам да кача скрийншотовете.

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Shot1.jpg Прегледи:0 Размер:61.0 КБ ID:6564005

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Shot2.jpg Прегледи:0 Размер:92.6 КБ ID:6564006

                    Както се вижда, и това се получи. Шотовете илюстрират "третото", т.е. ширината на активния екран на публикациите. Ако може, нека остане най-широката.
                    Май всичко, за което писах е оправено.
                    А, и още нещо. Тази страница започва от пост 1081, т.е. вероятно влиза в режима по 20 поста на страница.
                    Събине, бързо действаш, но защо се получават тези бъгове не разбирам. Сами ли възникват или някой/нещо ги предизвиква ?
                    Последно редактирано от zippel; 23-02-20, 09:59.
                    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                    Коментар


                    • Софтуера се скапва по някаква причина, не можем да разберем защо. След забърсване на кеша на форума, нещата се оправят. Работят седмица макс и после пак проблеми...

                      Това с различните шиточини на постовете не мога да го възпроизведа. На андроид ли си?

                      Коментар


                      • Не. На PC и Win 10 с резолюция 1920х1080. Между другото опитах да ти отговоря с коментар, но опциите в сиво пак не работят. Разбира се, бутонитя с номерата на страниците под последния пост също. Чистете кеша !
                        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X