Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

    Я пробвайте да ми изпратите лично съобщени от този акаунт.

    Принципно нито съм чувал, нито съм виждал за подобен проблем където и да е било по интернет. Гледах двата профила, последно е влизано през различни ип-та на различни провайдъри. Нещо друго се случва според мен, не сте в профила на друг човек.

    Дайте и някой скриншот.
    Отговорих на лично като dido700. Писах, че ми е известно, че ако изтрия кукитата проблема ще изчезне, но това си е сериозен компромат в сигурността.
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • Ако така става по-ясно...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20200114-131214.png
Прегледи:214
Размер:102.3 КБ
ID:6547991
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • sabin
        sabin коментира
        Редактиране на коментар
        Да ясна е работата. Ползвате един и същи броузър и той синхронизира всичко. Затова влизайки с единия акаунт в компютъра след синхронизация с телефона същия акаунт е активен и там. Въпрос на настройки е, изключете синхронизация на кукитата и проблема ще изчезне.

    • Тези 7 публикации не са мои(на imarh)...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20200114-132638.png
Прегледи:228
Размер:149.3 КБ
ID:6548001
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • Ето и от дидо700 ;-)

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20200114-132638.png
Прегледи:226
Размер:149.3 КБ
ID:6548004

        Коментар


        • Като гледам, май въпросният дидо700 си го регистрирал ти. Поне мейлът прилича да е твой. (а бой за регистрация на повече от 1)
          Ако си влязъл от телефона си във втория си профил и си цъкнал чавката на запомни ме, естествено че ще влиза автоматично в него, докато не изчистиш кукиката. И това не е проблем на форума, а проблем на този, който е задал да се запомни паролата.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Като гледам, май въпросният дидо700 си го регистрирал ти. Поне мейлът прилича да е твой. (а бой за регистрация на повече от 1)
            Ако си влязъл от телефона си във втория си профил и си цъкнал чавката на запомни ме, естествено че ще влиза автоматично в него, докато не изчистиш кукиката. И това не е проблем на форума, а проблем на този, който е задал да се запомни паролата.
            Чавадаре, мило момче. Мисля сам можеш да провериш кога е регистриран единият юзер, кога другият. Айпита на постове. Тематика на постовете. Мислиш ли, че бих се похвалил, че имам два акаунта за форума, и да си цъкам и с двата толкова явно. И най-интересното - дали форума би допусмал регистрации на два юзера с един и също емайл ;-)
            Извинете, че се обадих ;-)
            WG 2.7 CRD

            Коментар


            • sabin
              sabin коментира
              Редактиране на коментар
              да, разрешено е два юзъра с един е-мейл, но бигбрадър следи

          • Преди малко в бар наздраве - снимката на Божич, а iмето на aldr

            Коментар


            • aldr
              aldr коментира
              Редактиране на коментар
              Това са си вътрешни / барови / работи ...

            • sabin
              sabin коментира
              Редактиране на коментар
              Да има някакъв бъг, но не е на миграцията а на софтуера (VB5). Ще видя дали е репортнат и ще го направя ако не е.

          • Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение

            И най-интересното - дали форума би допусмал регистрации на два юзера с един и също емайл ;-)
            Извинете, че се обадих ;-)
            Драги ми Смехурко, единия профил е регистриран с мейл imarh@***.bg, а другият - с imarh@****.bg Т.е. общото в мейлите е това пред маймунката, но иначе са различни и няма проблем да се регистрират отделни профили.

            Дидо700 е от 2008, другият профил е от 2009. Не съм се задълбавал да правя разследвания, нито пък мога да проверя дали първият мейл е наистина твой.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

              Драги ми Смехурко, единия профил е регистриран с мейл imarh@***.bg, а другият - с imarh@****.bg Т.е. общото в мейлите е това пред маймунката, но иначе са различни и няма проблем да се регистрират отделни профили.

              Дидо700 е от 2008, другият профил е от 2009. Не съм се задълбавал да правя разследвания, нито пък мога да проверя дали първият мейл е наистина твой.
              Сега разбирам, че другият юзер е с imarh@****.bg мейл, Явно сме адаши ;-)
              Ами добре тогава. Значи всичко е наред. ;-)
              WG 2.7 CRD

              Коментар


              • s_s1
                s_s1 коментира
                Редактиране на коментар
                Имарх, или Дидо?

            • Сега картинката e на Божич, а името на gabocvet

              Коментар


              • Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение

                Сега разбирам, че другият юзер е с imarh@****.bg мейл, Явно сме адаши ;-)
                Ами добре тогава. Значи всичко е наред. ;-)
                Ами не. В профила на дидо700 виждам мейл imarh@***.bg Явно някой през 2008 е знаел, че ще се сменя версията на форума и си е заложил отпреди 12 години шегичка с тебе.

                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • s_s1
                  s_s1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Гледал е "завръщане в бъдещето".

              • Пак да попитам за "първото непрочетено мнение"...
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • Вчера спира на няколко пъти. Днес, май започва пак същото. Поне махнете проклетото "зареждам"! Като тапатока, ама него не го търпите. Това не са дребни бъгове! Това е някакво сериозно нарушение в работата! Много се забави и "първото непрочетено мнение"! Не знам какви са приоритетите, но тези недостатъци остават на заден план..
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • На този PrtScn се виждат две грешки: неизчеващо лично и несъответствие на аватар и име в тема. Определено няма да ми наруши съня, но за 4 месеца миграция и мъки е смешно и жалко. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:forum.jpg
Прегледи:223
Размер:137.2 КБ
ID:6548271

                    Коментар


                    • sonda
                      sonda коментира
                      Редактиране на коментар
                      В горния скрийншот става въпрос, че в дясно е аватара на бажич, а името на Коко Келеша, преди малко пак беше така, пак аватара на Божич, а името някакво друго...Все в БАР- а се случват тези неща като чета и по-нагоре, ма то и тая тема с над 17 хиляди мнения /и те едни и същи- наздраве, та наздраве/ явно се е
                      ошашкала..Да, има нещо, и преди 2 минути гледам "свободнолетящия" е писал, ма аватара на Божича не мърда от там ..
                      Последно редактирано от sonda; 14-01-20, 22:02.

                    • Emilppp
                      Emilppp коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ми той Божич най-красив, затова само неговата снимка се показва... Пък и най-трезвен в бара..

                    • Emilppp
                      Emilppp коментира
                      Редактиране на коментар
                      дублирано заради забиване
                      Последно редактирано от Emilppp; 14-01-20, 22:21. Причина: дублаж

                  • При опит да вляза или след влизане при опит да отида на друга тема, ми излиза това: 502 Bad Gateway

                    Коментар


                    • Skorpion_BG
                      Skorpion_BG коментира
                      Редактиране на коментар
                      От вчера и при мен така. Вече десетина пъти. Последния път преди 5-6 минути. След това се оправя.

                    • cecoa1
                      cecoa1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      А някой забеляза ли, че това се случва по едни и същи времена?! Сега, не съм сигурен, дали баш в едни и същи часове, но винаги е 6-7-8 минути след кръгъл час...
                      Случайно знам от друг форум, където се случва нещо подобно, че може да си е нормално, нещо там сърварите са настроени в определено време да правят нещо си...аа, май да архивират... Не съм в час с тия неща, само като идея.

                    • сто
                      сто коментира
                      Редактиране на коментар
                      До sabin - оправи се, за времето не мога да отговоря. Но ако се беше случило веднъж само, нямаше и да пиша. По няколко пъти на ден, обикновено след прочитане на тема като посегна да се върна в раздела почва едно мислене и ако не го изтърпя и затворя, при опит пак да отворя форума, получавам въпросното съобщение

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X