Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
    тема:
    Навигация, начин на употреба, или защо попаднахме в дерето.. (Размисли и страсти)

    Сега как да разбера дали е бъг, или е част от агресивната модерация. Появява ми се дори в теми, които не съм писал, а просто съм абониран.
    Това е линка на темата с обикновен потребител го отварям без проблем:
    https://offroad-bulgaria.com/forum/%...81%D1%82%D0%B8


    В темата има доста изтрити мнения. Подозимар, че имате уведомление за някой от тях, като ново мнение, но пък понеже е изтрито и ви казва, че нямате достъп. Ако е така, да това е бъг. Уведомления за изтрити мнения не трябва да се получават.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Ивайло Александров Преглед на мнение
      Моля за малко разяснения относно картинката на аватара. Преглеждах си профила от таблет и ми изчезна картинката. Опитах многократно да я въведа отново, но след оразмеряването изведнъж изчезва от екрана. Пробвах и от компютъра, същата ситуация.
      Имаше проблем, оправих го.

      Благодаря, че ни обърнахте внимание!

      Коментар


    • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

      Това е линка на темата с обикновен потребител го отварям без проблем:
      https://offroad-bulgaria.com/forum/%...81%D1%82%D0%B8


      В темата има доста изтрити мнения. Подозимар, че имате уведомление за някой от тях, като ново мнение, но пък понеже е изтрито и ви казва, че нямате достъп. Ако е така, да това е бъг. Уведомления за изтрити мнения не трябва да се получават.
      Да, сега го отварям. Ами то в почти всяка тема има трити мнения, затова толкова често ми дава тази грешка.

      Коментар


      • В този пост :https://offroad-bulgaria.com/forum/о...65#post6535965 не виждам снимките. Във всички останали постове в темата виждам снимките. Вместо снимките виждам надпис "Натиснете на снимката за да я уголемите Име:........... Прегледи: ..... Размер ....." Опита да стигна до снимката по друг начин води до съобщение за невалиден документ. Така е и на много други места, където снимките са качвани последните няколко дни.
        Последно редактирано от Alexr; 27-12-19, 11:41.

        Коментар


        • sabin
          sabin коментира
          Редактиране на коментар
          Да, странна работа. Около тази дата открих и други подобни случай. Ще разследваме защо и дали могат да се възстановят.
          Благодаря.

        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Интересно, аз пък ги виждам. Още като пусна поста ги виждах.

      • Много моля някой да ме "светне" как да закача емотикон към коментар.
        Благодаря!

        Коментар


        • Никола
          Никола коментира
          Редактиране на коментар
          общо взето трябва да знаеш '' името'' на емоджито да го напишеш между две двоеточия не виждам друг начин

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Щом го няма реда с емотиконите-значи не е предвидено да се ползват. Не и полесния начин. Както адаша каза-трябва да знаеш името на маймунката, и да го напишеш на ръка. Нещо което никога няма да се захвана да уча, камо ли да го използвам.
          Аз си знам усмивка и усмивка с намигане-с двете точки и скоба, и с точка и запетая и пак със скоба.
          Бедно, но все пак коментара не е предвиден да е пълноценен пост.

          А има и друго-Шекспир и Сервантес не са имали идея за емотикони, но са предавали настроението и емоцията на разговора и без тях...

        • Никола
          Никола коментира
          Редактиране на коментар
          Колето-поет! Проба, проба-в русия съм.

      • Е как Има емотикон бар с 1000000 такива


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.png
Прегледи:221
Размер:229.5 КБ
ID:6540650

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Я сега сложи един ред дазлични маймунки в полето за писане на коментра, а не за отговор.

      • applause:

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Ами това си е редовен пост, в него няма проблем с маймунките.
          Цъкни върху бутона "коментар", и пиши в него. И сложи там реда с маймуни.
          Ето, аз пиша сега коментар, и няма никаква опция за емотикони.

        • agogov
          agogov коментира
          Редактиране на коментар
          По-добре да ги няма в коментара, че само с тях ще се "изразяваме", като първобитните с картинките

      • Интересно, при мен няма бутон за коментар само в тази тема? Само "цитат" и "харесвам".
        В миналото ще остане, каквито сме били...

        Коментар


        • И на мен ми е интересно как дадени проблеми се явяват избирателно. На времето така беше с бутона "какво ново". Едни го имаха, други го нямаха.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Може би зависи от браузър, ОС, някакви настройки...

          • kameno karp
            kameno karp коментира
            Редактиране на коментар
            Аз бях от тези дето нямаха такъв бутон. ОС - Андроид. Браузъри най-различни. Един слънчев ден без да правя нищо бутона се
            появи.

        • А няма ли възможност бутонът " маркирай като прочетено" да се появи и в меню " Какво ново" най- отгоре?Предимството на Тапатолк ( поне според мен) беше във възможността за бързо преглеждане на всички непрочетени теми и бързото игнориране на тези, които не те вълнуват! А още по- добре би било на всяка тема да има бутон " маркирай като прочетено"!
          Марин Райковски

          Коментар


          • sabin
            sabin коментира
            Редактиране на коментар
            Мисля го как да стане, няма лесна възможност.

        • Аз пък нямам бутон "коментирай", само в тази тема, в другите го има. Имам само "цитат". Тъкмо бях решил да ви се лендзя с еможитата, и греда!
          Да съберем по 5 лева да съдим vBulletin... Акъл не ми проумява как могат да продават такова нещо. Че като разрових и цените са едни дебели, 4 цифрени, на абонаментен принцип.

          Коментар


          • Те цените на софтуера са най-малкият проблем, "борбата" с "бъговете" и това някак да се оправи положението е много по-скъпа... И това общо взето е един от двата най-добри софтуери, комерсиален, всичко платено... Но като виждам как работи фейсбук, който струва милиарди и за него работят десетки хиляди програмисти се успокоявам... ;-)
            VPetrov.photography

            Коментар


            • Има една приказка: "Цял живот бета-тестери".
              Неслучайно има големи и активни форуми които продължават да си бачкат върху VB4. Позакъспили са ги, потунинговали са ги, и ги използват.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Аз си пиша с няколко админи на такива форуми... За съжаление спокойствието е привидно, всички си дават сметка, че скоро ще затварят ако не преминат на нова платформа. Браузерите се развиват, PHP всичко останало изоставят поддръжка на стари версии, а с новите скоро нищо няма да работи... Общо взето като да си пусне човек сървър закачен към интернет на Windows XP... И кърпенето на такива платформи е крайно неблагодарна и трудоемка работа... Да не говорим за нови функционалности като най-вече работа с картинки, качване на галерии с няколко клика и прочее... Защо никой не ще да пише пътеписи вече тук? Защото е толкова трудоемко, че става безсмислено... Сега вече поне този проблем е оправен... И т.н. Въобще ако можеше да си спестим всички тези главоболия, пари и прочее... да сме го направили...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Качването на снимки пак е тегаво-само една по една. Ако се направи да може да се качват по много снимки(макар и с ограничения за бройката)-ще е много по-лесно и приятно за писане на пътеписи.
                  Не, че аз ще пиша де, но който има за разказване...

                • Венцислав Петров
                  Венцислав Петров коментира
                  Редактиране на коментар
                  Няма проблем с много снимки наведнъж, скоро ще има и инструкции как...

              • Пиша в темата за компресорите, залепена тема в раздел - инструменти и обработка на детайли. А не ми излиза в моите последни публикации. Мозила 71.0 браузър.
                -Чем занимаетесь по жизни?
                -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X